Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İyi parti TBMM grup toplantısı Meral Akşener konuşması canlı

20.11.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Meral Akşener İyi parti tbmm meclis grup toplantısında konuşuyor.

Meral Akşener partisinin tbmm grup toplantısında konuşuyor.

 

 

Gerekirse Ayşe yeniden tatile çıkacak ve Kıbrıs Türk'tür Türk kalacak.

İktidar klasik seçim stratejisi ile provokasyonlara başlayarak Atatürk'e  hakaret süreci başlamıştır.

Su içerken bile iktidara soran bürokratların bu işi iktidardan habersiz yaptığı düşünülemez.

Göreve geldiğinden beri milliyetçilere savaş açan AKP'nin bizi getirdiği durum bu.

Son örnek Konya Uzay Bilimleri Dekanı dedi ki kadın evde oturup çocuk doğursun çocuk baksın. Ey hoca Türk kadını evlatlarına sahip çıkar sen merak etme. Bu sözleri sildin ama  bir özür borçlusun ayrıca açık söyleyeyim senin oyun da eksik kalsın.

Biz bu filmi defalarca gördük. Vatandaşın ezanla, cumhuriyetle, Atatürk'le bir meselesi yok. Milletin meselesi geçim derdi, hayat pahalılığı.

Koltuklarınızda 3 gün daha fazla oturmak için, 2 belediye fazla nasıl alırım diye fitne çıkarmaktan vazgeçin.

Biz insanların hayatlarını yönetmeye değil devleti yönetmeye talibiz.

Herkes gırtlağına kadar borçlu. Peki damat ne diyor? Ne diyor bu tablıya? Dengelenme..

Yandaşlar dışında,  herkesi Sefalette birbirine dengelediler evet.

Milletin derdiyle ilgilen diyoruz. Seni izlemekle enflasyon düşmüyor. İyi gün dostu olmayı bırak millet dara düştü.

Çık sarayından gir milletin arasına işçiye memura emekliye sor ve öğren.

Halinizden menun musunuz de cevabı al ve ona göre davran.

Aziz milletim çocuğunun geleceğini düşünüyorsan adalletten şüphen varsa ülke iyi yönetilmiyor demektir. KPPS'yi kazanıop torpilsiz işe giremiyorsan ülke iyi yönetilmiyor demektir.

Bunlar sandıkta derslerini almadan akılları başlarına gelmeyecek.

Artık adres belli AKP mecburiyeti ortadan kalktı İYİ bir alternatif var artık.

Bunları 31 Mart'ta iyice bir sarsmazsak memleketi kökten bitirirler.

İYİ parti ile mutlu fert güçlü devlet gelecek.

Hakklı olan güçlü olacak. adalet bir lütuf değil mecburiyet olacak.

Ahlat'ta saray dikmeye karar verdiler. Marmaris'te 300 odalı saray yapıyor 200 dönümlük köylülere ait araziyi de kamulaştırıp saraya  dahil ediyor. Hepi topu 1 hafta kalacaksın kardeşim. İsraf itibar değil haramdır haram. Haramın itibarı olmaz. Bunlar devlete kalacak zaten diyor. Yok bir de sana kalacaktı.

BU yağma düzeninin mimarları ikide bir yerli ve milli olmaktan bahsediyorlar.

Çiftçi Hikmet kardeşim ABD Cargill firmasının çıkarları için milletin şeker fabrikalarını haraç mezat sattılar.

Ak partiden ve muhalefetten umudunu kesenler bir çıkış yolu arıyorlar. Biz geceyi onaran mimarlar olacağız.

Hangi yanlışa dur desek önümüze çıkıyorlar. Siz ne yapacaksınız diyorlar. İlk işimiz adaletin ayağındaki prangayı söküp atacağız.

Adalet huzur sağlayacak Türkiye'nin kaçan bereketini geri getireceğiz. Binlerce yıldır tarım yapılıyor bu topraklarda çiftçimizi israil tohumlarından kurtaracağız.

Lüks yatlara verilen indirimli mazotu çiftçiye vereceğiz. Çiftçiliği karlı bir iş haline getireceğiz. Domatesi 1 liradan yedireceğiz. Kaynak ve rant yaratacağız. Peki kimin için yaratacağız. Millet için rant yaratacağız. Emekliye net 2 maaş vereblmek için , asari ücreti arttırmak için, ücretsiz eğitim için rant toplayacağız.

Seçimden önce 3600 ek gösterge sözümüze geldiler seçimden sonra onu da unuttular.

Devleti ihale borsası sanıyorlar. Devlet millet için var millet. Anladınız mı?

Anlamayacağınızı biliyoruz 31 Mart'ta millet de size, sizin onlara yaptığınız gibi sırtını dönecek.

Türkiye'yi yazılım üssü yapacağız.

Arpalığa dönen elçiliklerimiz Türk markalarını yurtdışına markalarımızı satmak için çalışacaklar.

Suriye'lileri Suriye'ye geri göndereceğiz.

Türk Devleti iradesini ortaya koyduğunda Apo'yu sınırdışı etmeleri 2 gün sürmüştü.

Hiçbirşey nüfus çoğunluğunu yitirmiş bir Türkiye'den daha kötü değildir.

Güney sınırlarımızda devriyeleri sıkılaştırın ülkemizi yolgeçen hanı olmaktan kurtarın.

Suriye'den gelen araçlar için geçici sürücü belgeleri verin ve onlardan da vergi alın. Burası Suriye değil burası Türkiye.

Bunları yapın bakın işler nasıl rayına giriyor. Türk milletini bu hazin tiyatroya son vermeye çağırıyorum.

Ahlakın olmadığı toplumlarda refah sağlanamaz.

Az önce afşinli pancar iktidarımızın feryadına değindim ya bakın bu iktidar şeker ihraç eden bir ülke olacağız diye oy toplamıştı şimdi ülkemizin üreticilerini abd'ye peşkeş çektiler.

Geçmeyen araç , olmayan hasta , kalkmayan uçak için yandaşa para ödüyorlar.

Önümüzdeki 3 yıl için 67 katrilyon para ayırmışlar yandaş müteahhit için.

16 bin lira için koca caminin elektriğini kesiyorlar. Yeter artık dememiz lazım. 81 milyon he birlikte bir ağızdan yetti artık dememiz lazım.

İyi partiye aziz milletimiz muhalefet görevini verdi.

Kamuda keyfi harcamalardan vazgeçin. Yarıtımdan değil israftan vazgeçin. Betonla kalkınma olmaz katma değer üretecek firmalara tweşvik verin. Temel ihtiyaçlardan ötv ve kdv'yi tamamen kaldırın millet bir rahat nefes alsın.

Yok biz bildiğimizi okuyacağız derseniz millet de canınıza okuyacak haberiniz olsun.

Milli onurumuzu yaralayan bir başka adres te Suriye'nin kuzeyi ABD ve PKK-YPG ile poz vererek Türkiye'yi tehdit etmesine boyun eğmeyeceğiz.

Rahim Cevatbeyli'yi Van'da mülteci kampında esir tutuyor. Yavaçbeyli'yi İran'a teslim edemezsiniz.

Azerbaycan var olsun Rahim Bey azad olsun.

Aziz milletim iktidara 3 haftadır sesleniyorum kendi maaşınıza yaptığınız yüzde 26 zammı önce milletin maaşına yapın diyorum. Bu işin peşindeyim 60 milyardan 75 milyara çıkarttığın maaşına yüzde 26 zam yaptıysan, vatandaşa da bu zammı yapacaksın, asgari ücreti 2020 liraya çıkaracaksın. Enflasyon oranında zam yapıyorsun kamu çalışanlarının maaşına da bir kriz zammı yapacaksın. Cumhurbaşkanına 60 bin Lira yetmiyorsa dul ve yetimin kuşa dönmüş maaşları onlara nasıl yetsin. Onlara zam yapmadan kendi maaşına zam yaparsan, haram olsun, zehir olsun, zıkkım olsun.

85 bin bağlama 3500 piyano ihalesiz yandaşlardan alınacak. Türkiye'de iş yapabilmek için illa size methiyeler mi düzülmesi lazım? İlla yandaşa köşeyi döndürmek zorunda mısınız? O yandaş türkücüden aldığınız bağlamalar türkülerimizin hakkını veremez. O bağlamaların akordu tutmaz akordu.

Geçen hafta plan bütçe komisyonunda emniyet mensuplarına 3600 ek gösterge için önerge verdik. Önergemiz AKP, HDP ve MHP oylarıyla red edildi. Bunlar işi red ittifakına çevirdi. Bunların sözü suya yazılır bizim sözümüz kayaya kazınır.

Cumhuriyetin kurucu iradesini Fetö ve Apo ile aynı karede gösteren haber İYİ Parti girişimleri ile kaldırıldı. Yapmayın bu millete yapmayın Allah için Muhammed için yapmayın bir anda yangının içinde buluruz kendimizi. Yangının kimi yakacağı belli olmaz.

Ulubatlı Hasan gibi kalkacağız ayağa Alpaslan giibi gelip Fatih gibi alıp Mustafa Kemal gibi yeniden kuracağız. Muhtaç oldumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur. 

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

OZAN OZAN

04.09.2019 - 23:23
PARTI IYI PARTI LIDER AKSENER Sorarsaniz eger siz bu ozan'a parti iyi parti lider AKSENER asigiz biz kur-an ile ezan'a parti iyi parti lider AKSENERucurum'un esseginde ulkemiz delindi bak bakracimiz helkemiz vatan millet din ve devlet ilkemiz parti iyi parti lider AKSENERYikmak icin biz bu kohne duzen'i bizi ezip suyumuzu suzen'i bu millet hic durmadan uzen'i parti iyi prti lider AKSENERsilecegiz ulkemizden izleri kiracagiz tum o hain dizler bu hodukler tutamicak bizler parti iyiu parti lioder AKSEBERyok olacak butun calan cirpalar her bir sey'i ta kokundan kirpanlr hain hain oraklar ve tirpanlar parti iyi parti lider AKSENERokuzlerde yoktur iste diploma yaninda bogrunde hepsi toplama ic'i gavur dis'i islam kaplama parti iyi parti lider AKSENERdunya lideriymis cakmadir cakma is'i gucu yalan hic ona bakma yahudi bir it'e sen tac'i takma parti ioyi parti lider AKSENERAnasi yahudi rumdur babasi tayyibin yok etmek yurdu cabasi tekmeyi yiyecek yarin kabasi parti iyi parti lider aksenertemizleyip her irmagi nehiri peril peril edecez her sehiri yok ederek kusulan her zehiri parti iyi parti lider AKSENERIslam guncellessin diyen it'e it denir iste kan emen bir pire bit meral hanim yureklice bir yigit parti iyi parti lider AKSENERIslam'a turkluge kasti var kast'i zarar vermek icin hep kalip basti yilan gibi her an zehirler kustu parti iyi parti lider AKSENERgemiler ve gemicikler batacak hepsi birer birer yere yatacak ilk mermiyi bak bu Ozan atacak parti iyi parti lioder AKSENER-----OZAN OZAN
Diğer Haberler

KDK, kurum lojmanını üçüncü kişilere kiraya veren TCDD'yi haksız bularak lojmanların personele tahsis edilmesine yönelik tavsiye kararı vermişti. CHP’li Gürer’in yazıl...

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, İzmir’in Karaburun İlçesi merkezindeki ilköğretim okulunun müdürü olan Şahin Özdemir'i Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Adalet Ba...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, yem fiyatları ve girdi maliyetlerindeki artışlar ve mera alanlarının azalması gibi nedenlerden dolayı hayvancılığın ciddi soru...

The Bloomberg 50 listesine giren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için önemli iddialar.

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özür Özel'den AKP Grubu'na çarpım tablosu üzerinden sert eleştiriler geldi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, af yasası ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Mahir Polat, Bergama’da Koza Altın İşletmeleri’nin girişimleri ve faaliyetleri sebebiyle “kayyım makamını” Meclis ...

Yazarlar
Website Security Test