Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Süleyman Soylu: 'CHP Ankara'yı alırsa cadı avı başlatacak'

3.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ankara Polatlı'da bir konuşma yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,  Ankara Büyükşehir Belediyesini CHP'nin alması halinde Kılıçdaroğlu'nun bir cadı avı başlatacağını söyledi.

Ankara Polatlı'da bir konuşma yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kılıçdaroğlu'nun Ankara Büyükşehir Belediyesini CHP'nin alması halinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir cadı avı başlatacağını söyledi. Soylu, İçişleri Bakanı olarak Cumhur ittifakının MHP'li Adayı Mürsel Yıldızkaya'nın emrinde olduğunu da sözlerine ilave etti.

İşte o konuşma:

“Biz Müslümanız. Allahınızı seversiniz ne derdi var Kılıçdaroğlu'nun Afganistan'la, Pakistan'la, Filistin'le. Ona bu payeyi vermek ona bu primi vermek bilesiniz ki tarihimize geleceğimize büyük bir soru işaretidir. Ne olursunuz. Ben bu ülkenin evladıyım. Şurada 6-7 yıldır Ankara'dayım. Ondan önce de 1-1.5 yıl kaldım toplam 8.5 yıldır Ankara'dayım ama ben de Ankara'nın havasını soluyorum. Ben de Ankara'nın suyunu içiyorum. 

Kıymetli hemşerilerim şunu söylemek isterim bakınız; Ben Ankara'da yaşayan birisi olarak, Ankara'da hayatını devam ettiren, havasını soluyup, suyunu içen birisi olarak, Kılıçdaroğlu'nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına 31 Mart Gecesi zafer naraları atarak girmesine tahammül edemiyorum. Bu kadar basit. 

Bu adamın ne yaptığı belirsiz. Bütün kazanımlarımızı bir dakikada heba ederler. Cadı avı başlatırlar. Çok net ve açıktır. Onun için ne olursunuz. Önümüzde önemli bir zaman dilimi var. Bakın burada kıymetli bir belediye başkan adayımız var. Hem Süleyman Soylu olarak, hem de İçişleri Bakanı olarak ben Mürsel Bey'in emrindeyim. Ben Mürsel Bey'in emrindeyim. Buradan çok güçlü bir şekilde çıkacağız.”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 7 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

erdoğan zeybek

03.03.2019 - 22:54
Yarası olan gocunur rahatınıza bakın😉

erdoğan zeybek

03.03.2019 - 22:52
Yarası olan gocunur
Diğer Haberler

Ak Partili yöneticilerin 'Ekrem İmamoğlu' demeyip 'CHP adayı' demelerinin sebebi nedir? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti teşkilatlarına ''Ekrem İmamoğlu'' y...

23 Haziran seçimlerinin hemen öncesinde Öcalan'a ''Açılım Süreci''de olduğu gibi tekrar bildiri yayınlama hakkı tanındı.

''Ülkem'' adlı yeni parti kuruldu. Yeni Partinin Genel Başkanı kim oldu?

Sabahattin Önkibar kendisine saldıranları azmettiren politikacıyı bir video ile açıkladı

Melih Gökçek’ten Mansur Yavaş’a Halk TV’de düello daveti

Ak Partinin İstanbul adayı Binali Yıldırım, CHP’nin istanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nu konu alan bir tweet attı.

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin: ''İstanbul havalimani iflas mı ediyor?''

Yazarlar
Website Security Test