Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Mansur Yavaş'tan Fox TV'de önemli açıklamalar

20.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş İsmail Küçükkaya'nın Fox TV'deki sabah programı Çalar Saat'e konuk oldu.

Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş bugün (20 Mart 2019 Çarşamba) Fox Tv'de İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu. Küçükkaya'nın sabah programı Çalar Saat'e konuk olan Yavaş, önemli açıklamalarda bulundu.

Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın öne çıkan açıklamalar:

Birisi bana ödemesi gereken paraya karşılık bana senet verdi, senet sahte çıktı. Ben gittim bunu mahkemeye verdim. Bana şantaj yaptığı için ceza verildi. Avukatlık işimiz vardı, büyük şirketin avukatıyım bu arkadaş da o şirketin aracısı olarak girmiş. Avukatlık ücreti karşılığı şirketin bana ödemesi gereken bir para var. Bu arkadaş da 'Mansur Yavaş'a ödeyeceğim' diyerek parayla kaçtı. Bana sahte senet verdiğini ben ispatladım ve o kişi ceza aldı. Ben neden o senedi sahte vereyim? Kamuoyunda bilinen bir imajım var, götürüp bile bile sahte senetle iş yapar mı? Bu şahsı şikayet eden benim. Bu şahsın bilgisayarında müstehcen görüntüler var. Benim işlediğim suçu zamanında bildirmedi diye bir ifadede bulundu.

Bazı kanallar Mansur Yavaş'ın bilgisayarında müstehcen görüntüler var diye yayınlıyorlar. Ben bir şey diyemiyorum gerçekten. Herhalde rakibi zayıf buldular, hepsi sıraya girdi. İki kişinin arasındaki yargılama kimi ilgilendirir bu kadar?

Önce yargısız infazı basında yaptılar, şimdi yargı kısmına geldi. Savcılık soruşturma başlatmadan onların verdiği dilekçe bazı basın organlarında konuşuluyor. Bunu bir yerden hatırlıyoruz değil mi. İş neye döndü biliyor musunuz tekzibimiz pinpon topu gibi geri dönüyor.

Benimle ilgili açılmış hiçbir soruşturma yok. Erdoğan en azından bana bir sorsa. Basının bu şekilde iddialarda bulunması Allah'ın da gücüne gider.

HDP'ye oy veren seçmene bu kadar yüklenmek yersiz. Bunlar yarın öbür gün başka bir partiye de oy verebilir diyorum. Ben HDP'nin oylarıyla değil 6 milyonun Ankaralının oyuyla seçileceğim. Neden sizin oylarınızla seçileyim? HDP'ye oy veren seçmen yarın MHP'ye bile oy verebilir. Siz bunları vatan haini olarak gösteremezsiniz diyorum. 'HDP'liler rehabilite edilmeli' derken dilim sürçmüş olabilir.

Benim yargılattığım insan Fatih Altaylı'ya mesaj atıyor, bana soru sordurtuyor. Ayrıca duvarlara yazı yazdığı için zannedersiniz ki hepsi yan yana gelmiş ateş etmek için bekliyor ama ben hepsine yanıt verdim.

10 puandan fazla fark olacak, kazanacağım. Şu yapılanlara bakılırsa aklı başında kimse bunu yapmaz.

Geçen seçim olanları unutmadım. Buradan bir ders çıkarıyoruz. Durumun muhakemesine rakipten başlanmaz. Onların ne yaptığından çok bizim yapamadığımız önemlidir. Son yaşananlardan sonra baktım ki Ankara'nın seçmeni sandık başından ayrılmayacak. 2-3 saat içerisinde tüm ıslak imzalar elimizde olacak. Halkla paylaşacağız.

Fakir fukara fon ortaya çıktıktan sonra, yardım yapanlar yardım yapamaz hale geldi. Biz yardım yapmak isteyenleri, yardım alanlarla bir şekilde organizasyonla buluşturacağız.

FETÖ ile bağı var. 40 kişi birden yurt dışına gideceksiniz, 39'u ya kaçak ya mahkum olacak 1 kişi kalacak. Bunu sorduğunuz için söyledim. Bugüne kadar FETÖ'cüdür demedim. (Mehmet Özhaseki için)

Rakibim kapalı salon toplantılarıyla götürüyor, vatandaşın içine çıksa, vatandaşın ihtiyacını görecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Meral Akşener'den, Cumhurbaşkanı ve Ak parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'Sisi' göndermesi...

Ekrem İmamoğlu, Meral Akşener, Mansur Yavaş, Dilek İmamoğlu Çatalca'da canlı video 20 Haziran 2019

Ekrem İmamoğlu'nun Binali Yıldırım'ın paylaştığı Beylikdüzü Belediyesinin Satıştay Raporundaki Zararını açıklama videosu

Ekrem İmamoğlu 20 Haziran 2019 Çatalca Mitingi canlı izle video

İbrahim Tatlıses: Tayyip Erdoğan için ölürüm' 20 Haziran 2019 video haber.

Seçime 3 gün kala Dilek İmamoğlu sosyal medyaya damgasını vurdu. 'Siyaset geçici, insanlık kalıcı' diyen Dilek İmamoğlu'na göre Ekrem İmamoğlu seçimi bu sefer daha büy...

Ekrem İmamoğlu ''Halkalı Yuvamız İstanbul'' Kreş Açılışında Canlı video

Yazarlar
Website Security Test