Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

EYT 31 mart 2019 yerel seçim sonuçlarında eyt etkisi olacak mı?

31.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

EYT 31 mart 2019 yerel seçim sonuçlarında eyt etkisi olacak mı? Emeklilikte yaşa takılanlar 31 mart 2019 yerel seçiminde sonuçları etkileyecekler mi?

EYT 31 mart 2019 yerel seçim sonuçlarında eyt etkisi olacak mı? Emeklilikte yaşa takılanlar 31 mart 2019 yerel seçiminde sonuçları etkileyecekler mi?

Emeklilikte yaşa takılanlar sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı eyt'li Gönül Boran yaptığı sosyal medya paylaşımı ile emeklilikte yaşa takılanların hangi partileri destekleyeceğinin işaretini verdi.

İşte emeklilikte yaşa takılanların 31 mart 2019 seçiminde hangi partileri destekleyip hangilerini desteklemeyecegine ilişkin olarak ipucu niteliğindeki o paylaşım ;

emeklilikte yaşa takılanlar sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği gönül boran twitter hesabından aşağıdaki mesajı bir bildiri fotoğrafı ile birlikte paylaştı.

#EmeklilikteYaşaTakılanlar
Bu topluluk en son sözü söylecek olanlardır.
İktidarların başarısı ancak, milletin sesine kulak verilip, mağduriyetlerinin giderilebildiği müddetçe devam eder

notuyla paylaştığı tweetinde bugün yapılmakta olan 31 mart 2019 yerel seçimlerinde hangi partileri desteklemeyeceklerinin sinyalini verdi.

Emeklilikte yaşa takılanların bugün yapılacak olan 31 mart 2019 yerel seçimlerinde hangi partileri destekleyip hangilerini desteklemeyeceklerine ilişkin olarak yayınladıkları bildirinin ilgili bölümleri ise şu şekilde;  

"Bizler sadece hak edilmişin peşindeyiz ve emeğimizin alınterimizin davasını savunmak boynumuzun borcudur.

Bununla birlikte seçim sürecinde Türk milleti olarak yerel yönetimler için oy kullanacağız ve ikaz ve tepkimizi sadece bu yolla dile getirebilme şansına da sahip olacağız.

Açıkça ifade ediyoruz ki bize yakışan en güzel tepki demokratik hakkımızı kullanırken; sandıkta tercihimizi, bizi dinleyen anlayan ve yanımızda yanımızda duranlardan yana kullanmamız olacaktır

Söz hakkımızı elde etmeniz için seçim ya mutlaka katalım sonra oylarınızı geçerli şekilde kullanmamız gerekmektedir bu hususta aşırı ihtimam gerektiğinin altını bir kez daha çizmek istiyoruz"

Peki emeklilikte yaşa takılanlar 31 mart 2019 yerel seçiminde sonuçları etkileyebilecekler mi?

İşte o bildiri: 

 
 
 
 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Fatih Altaylı'dan Hürriyet'e Ekrem İmamoğlu eleştirisi: 'Bundan sonra adınıza “Gazete” demeyin'

İstanbul'daki Gönül Belediyeciliği Pankartları

Mansur Yavaş'tan Melih Gökçek'i kızdıracak hamle

Memur-Sen Konfederasyonu'nun düzenlediği 'İşin Geleceği: Tehditler ve Fırsatlar' konferansında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan 'Türkiye İttifakı' vurgusu.

A Haber yayınına bağlanan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'dan ilginç ifadeler. A Haber'de canlı yayına bağlanan Yıldırım, Ekrem İmamoğlu'nun belediye başkan...

Emekli Büyükelçi Şakir Fakılı yazdı. Avrupa ülkelerine vizesiz seyahat gerçekleşecek mi?

Fox TV'nin Ekrem İmamoğlu için hazırladığı video: "Trabzon'dan İstanbul'a uzanan yolculuğun öyküsü" sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı. Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon'...

Yazarlar
Website Security Test