Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

EYT 31 mart 2019 yerel seçim sonuçlarında eyt etkisi olacak mı?

31.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

EYT 31 mart 2019 yerel seçim sonuçlarında eyt etkisi olacak mı? Emeklilikte yaşa takılanlar 31 mart 2019 yerel seçiminde sonuçları etkileyecekler mi?

EYT 31 mart 2019 yerel seçim sonuçlarında eyt etkisi olacak mı? Emeklilikte yaşa takılanlar 31 mart 2019 yerel seçiminde sonuçları etkileyecekler mi?

Emeklilikte yaşa takılanlar sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı eyt'li Gönül Boran yaptığı sosyal medya paylaşımı ile emeklilikte yaşa takılanların hangi partileri destekleyeceğinin işaretini verdi.

İşte emeklilikte yaşa takılanların 31 mart 2019 seçiminde hangi partileri destekleyip hangilerini desteklemeyecegine ilişkin olarak ipucu niteliğindeki o paylaşım ;

emeklilikte yaşa takılanlar sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği gönül boran twitter hesabından aşağıdaki mesajı bir bildiri fotoğrafı ile birlikte paylaştı.

#EmeklilikteYaşaTakılanlar
Bu topluluk en son sözü söylecek olanlardır.
İktidarların başarısı ancak, milletin sesine kulak verilip, mağduriyetlerinin giderilebildiği müddetçe devam eder

notuyla paylaştığı tweetinde bugün yapılmakta olan 31 mart 2019 yerel seçimlerinde hangi partileri desteklemeyeceklerinin sinyalini verdi.

Emeklilikte yaşa takılanların bugün yapılacak olan 31 mart 2019 yerel seçimlerinde hangi partileri destekleyip hangilerini desteklemeyeceklerine ilişkin olarak yayınladıkları bildirinin ilgili bölümleri ise şu şekilde;  

"Bizler sadece hak edilmişin peşindeyiz ve emeğimizin alınterimizin davasını savunmak boynumuzun borcudur.

Bununla birlikte seçim sürecinde Türk milleti olarak yerel yönetimler için oy kullanacağız ve ikaz ve tepkimizi sadece bu yolla dile getirebilme şansına da sahip olacağız.

Açıkça ifade ediyoruz ki bize yakışan en güzel tepki demokratik hakkımızı kullanırken; sandıkta tercihimizi, bizi dinleyen anlayan ve yanımızda yanımızda duranlardan yana kullanmamız olacaktır

Söz hakkımızı elde etmeniz için seçim ya mutlaka katalım sonra oylarınızı geçerli şekilde kullanmamız gerekmektedir bu hususta aşırı ihtimam gerektiğinin altını bir kez daha çizmek istiyoruz"

Peki emeklilikte yaşa takılanlar 31 mart 2019 yerel seçiminde sonuçları etkileyebilecekler mi?

İşte o bildiri: 

 
 
 
 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İstanbul'a Mehter Marşı ile girdiği anların videosu gündemde.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun Fethullah Gülen ve Alexis Yorgo imzalı sembolik karnesi dağıtıldı iddiası.

Ankara Beypazarı'nda bir vatandaş Beyaz TV muhabirine sert tepki gösterdi.

Prof. Dr. Emre Kongar, gazeteci Fatih Portakal'ın 'Parti devleti' ile ilgili sözlerine sert cevap.

Ekrem İmamoğlu 14 Haziran 2019 Bayrampaşa Mitingi canlı

İstanbul'un seçilmiş Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Ordu Valisine 'it' dedi mi? İşte ayrıntılı ses analizi...

AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ''Google'dan bulduk'' cevabı sosyal medyanın gündeminde.

Yazarlar
Website Security Test