Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

AK Parti Ankara İl Başkanı son dakika açıklaması

2.4.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Özcan yaptığı son dakika açıklamasında ''Tüm sandık sonuç tutanaklarını inceledik ve bunu neticesinde elde edilen hataları ve eksiklikleri ilçe seçim kurullarına ileterek itirazlarımızı gerçekleştirdik'' dedi.

AK Parti Ankara İl Başkanı son dakika açıklaması : 'Ankara Büyükşehire itiraz ettik'

İşte AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Özcan’ın itiraz açıklaması  :

Tüm sandık sonuç tutanaklarını inceledik ve bunu neticesinde elde edilen hataları ve eksiklikleri ilçe seçim kurullarına ileterek itirazlarımızı gerçekleştirdik.

Vatandaşın iradesi neyse sandığa o yansısın bütün amacımız budur. Oyların heba edilmesine razı gelemeyiz.

Türkiye’de en ufak meselede ortalığı ayağa kaldıran muhalefet bazı çevreleri Türkiye’de her şeyin belirleyici millet iradesinin tam şekilde ortaya çıkması için tespit ettiğimi usulsüzlüklerin üzerine, örtme çabası aslında onların farklı niyetlerinin olduğunu ortaya koymaktadır.

Tespit ettiğimiz bariz usulsüzlükler var. İnşallah hiçbir oyun boşa gitmeyeceğini kamuoyuna yansıtacağımızı düşünüyoruz.

Geçersiz oyların dışında 3217 sandıkta ilçe belediyesinin oyu 100 küsür mecliste 100 küsür ama büyükşehir de 1 ya da sıfır oy.

Büyükşehirde tümüne itiraz ettik.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan 'Osman Öcalan'ın TRT Kürdi'de yayına çıkması' sorusuna yanıtı video haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni parti kuracağı iddia edilen eski ekonomiden sorumlu bakan Ali Babacan'ı kabul etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu: Seçim sürecinde benim için en ağır ifade, 'Çaldılar' denilmesi oldu. Benim asla kabul edemeyeceğim bir iftiraydı. ...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Habertürk'te Türkiye'nin Nabzı Programı'nda Didem Arslan Yılmaz'ın konuğu oldu. Ekrem İmamoğlu ne dedi? Gündeme ili...

CHP Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak'tan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yetki ...

Ali İhsan Varol'un 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimlerine yönelik paylaşımı 26 Haziran 2019

Ekrem İmamoğlu merak edilen soruyu yanıtladı ''İBB önünde Ekrem İmamoğlu karşıtı miting düzenleyen İBB çalışanlarına ne olacak?''

Yazarlar
Website Security Test