Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

CNN Türk, Hürriyet ve Milliyet'ten Ekrem İmamoğlu'na tepki

8.4.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CNN Türk, Hürriyet ve Milliyet Ekrem İmamoğlu'nu kınayan haberler paylaştı. Üç gazetenin de internet sitelerinde ve sosyal medyada paylaştıkları haberlere ''İmamoğlu’nun medyayı tehdidini üzüntüyle takip ediyoruz'' ifadesi paylaşıldı.

Demirören Şirketler Grubu'na bağlı CNN Türk, Hürriyet ve Milliyet'ten Ekrem İmamoğlu'na tepki. Üç gazete de Ekrem İmamoğlu'nun Kartal'daki mitinginde söylediği sözleri gerekçe gösterek İmamoğlu'na tepki gösterdi.

Ekrem İmamoğlu'nun Kartal'daki sözlerinin yazıldığı haberlere "İmamoğlu’nun medyayı tehdidini üzüntüyle takip ediyoruz" başlığı atıldı.

Ekrem İmamoğlu Kartal'da ne demişti?

Kartal Belediyesi'ne tebrik ziyareti yapan Ekrem İmamoğlu daha sonra Kartal halkına hitap ederek,  "Ama bazı aileler, bazı iş insanları var ki onlarca yıl ailelerinin büyüklerinin kurduğu asil mücadelelerle bugüne getirip taşıdıkları soyadları ile Türkiye'ye örnek olmuş iş insanları var. Ben onların patronluğunu yaptıkları medya kanallarında sesimin kısılmasını onlar adına değil, geçmişleri adına, babaları, anneleri adına bu ülkeye hizmet etmiş o insanlar adına üzüntüyle takip ediyorum. Benim de onlara cevabım var beni niye göstermiyorsun? Ben basın açıklaması yapıyorum. Rakibin adına konuşanların cevabı yayınlanıyor ama benim açıklamam yayınlanmıyor. Benim söylediğimi toplum bilmezse, insanlar duymazsa o insanın bana verdiği cevaptan ne anlayabilirsin, böyle adalet olur mu? İsim veriyorum; NTV'yi Şahenk ailesini, Habertürk'ü, Ciner ailesini, CNN Türk'ü, Demirören ailesini takip ediyorum. Ailelerine ve geçmişten bugüne iş dünyasına yaptıkları katkılardan dolayı kendilerini uyarmayı kendime hak gördüğüm için uyarıyorum. Yoksa gün gelir isimlerini anmaktan bile vazgeçerim ama saygı duyduğum için bunu söylemek zorundayım" diye konuşmuştu.

İşte CNN Türk, Hürriyet ve Milliyet'in haberleri;

CNN Türk

Hürriyet

Milliyet

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Devlet Bahçeli İstanbul’dan Ankara’ya geri mi döndü?

CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu montajla kendisini türbanlı yapanlara sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım ile Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu'nun açık oturumu, gaze...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İstanbul'a Mehter Marşı ile girdiği anların videosu gündemde.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun Fethullah Gülen ve Alexis Yorgo imzalı sembolik karnesi dağıtıldı iddiası.

Ankara Beypazarı'nda bir vatandaş Beyaz TV muhabirine sert tepki gösterdi.

Prof. Dr. Emre Kongar, gazeteci Fatih Portakal'ın 'Parti devleti' ile ilgili sözlerine sert cevap.

Yazarlar
Website Security Test