Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ekrem İmamoğlu'nun hayatı tehlikede mi?

3.5.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ekrem İmamoğlu'nun hayatı tehlikede mi?

Oda TV yazarı Sabahattin Önkibar'a göre Ekrem İmamoğlu'nun hayatı tehlikede. 

Oda TV Yazarı Sabahattin Önkibar "İşte Saray'ın İstanbul kararı" başlığıyla yayımlanan bugünkü köşe yazısında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun hayatının tehlikede olduğunu iddia etti. 

İşte Sabahattin Önkibar'ın o yazısındaki ilgili bölüm:

EKREM İMAMOĞLU İÇİN UYARI

Türkiye’de artık olmaz olmaz!

Düşünün, bunu konuşanlar var: Ekrem İmamoğlu her an zehirlenme ve trafik kazası dahil her türlü bir kötülük girişimine kurban gidebilirmiş!

Yani yaşamı tehlikedeymiş! Niçin mi?

Mevcut siyasal düzeni yerle bir edecek demokratik seçenek olmuştur da, ondan!

Altını çiziyorum. Kim bu kirli düzenden besleniyor ve Ekrem İmamoğlu gelirse tasfiye olacağını görüyorsa, onlar bu namert düşünce ve muhtemel teşebbüsün potansiyel failleridir.

Keza epeydir Türkiye’de kaos peşinde olan dış dinamikler, amaçları adına böyle bir alçaklığa soyunabilir.

Emin olun bu iddia benim kişisel kuruntum ya da komplo teorim değil, devletin zirvelerinde sorumluluk almış önemli bir istihbarat yöneticisinin korku çığlığıdır, herkesi uyarıyorum!

Umarım, doğru çıkmaz bu iddia."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 4 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Dilber bozdag

04.05.2019 - 14:33
Tek bildikleri öğrendikleri insan yakmak öldürmek irza geçmek .bunlara ne denir bilinmez.insanlikfan nasibini almamış soyu bozuk sürüsü..

Ulviye Korkmaz

04.05.2019 - 11:59
Allah Imamoglunu korusun daha genc ailesine ve ist ye bagislasin cok yazik ur ve kaos cikar.ve ist cok uzulur akp biter.
Diğer Haberler

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dün (22 Eylül 2019 Pazar) Amerika'da New York eyaletinde bulunan Central Park'ta eşiyle görüntülendi.

CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer, ülkemizin ticaret hacmini artırmak amacıyla Türkiye Ticaret Merkezlerinin son durumunu TBMM gündemine taşıdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kişisel araçlarda sigara içilmesiyle ilgili konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)'den para aktarılan vakıflar için bir açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Vladimir Putin Ankara'da görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan Rus liderle tokalaştığı sırada 'Nice to meet you' dedi.

AKP'den istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu AKP'den istifa etti. Davutoğlu basın toplantısı düzenledi. 13 Eylül 2019 Cuma Ahmet Davutoğlu açıklamaları.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son günlerde ülke gündeminde büyük sükse yapan Şanışer'in şarkısı Susamam'ı hedef aldı. Devlet Bahçeli ayrıca Bülent Arınç ve Ekrem İ...

Yazarlar
Website Security Test