Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

'23 Haziran'da Amerika'yı şaşkına çevirin'

5.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: '21 Haziran'da dönün, 22 Haziran'da düşünün, 23 Haziran'da sandığa giderek Avrupa'yı, ABD'yi şaşkına çevirecek bir davranış sergileyin'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "21 Haziran'da dönün, 22 Haziran'da düşünün, 23 Haziran'da sandığa giderek Avrupa'yı, ABD'yi şaşkına çevirecek bir davranış sergileyin." 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin bayramlaşma töreninde 23 Haziran'da yenilenecek İstanbul seçimleri ile ilgili açıklamalrda bulundu.

İşte Bahçeli'nin 23 Haziran İstanbul Seçimleriyle ilgili o sözleri: 

 "Hırsızlığın üstünü demokrasiyle örtmenin anlamı yoktur. Oylar çalınmıştır, millet iradesi çalınan oylarına kavuşacaktır. 

İki aday bayram sonrası televizyonlarda bir araya gelmeyi düşünmektedirler.

Bu önemlidir, iyi bir tartıdır.

Bir tarafta birikim, bir tarafta ise sonradan yıldızlaştırılan şahıslar.

Birikim mi ağır basacak, propaganda ile türeyenler mi ağır basacak herkes medyada bunu görmelidir.

Bu seçimin farklı sonuçlara yönlendirilmesi gayreti dikkat çekmektedir.

1 aya yaklaşan sürede TV'lerin daimi konuşmacıları seçimler üzerinde olduğu gibi her konuda yorum yapmakta olan bu şahsiyetler 23 Haziran'da bir amaca yönelik çaba ortaya koymaktalar. Masum insanlarımızı yönlendirmekteler.

Bugün için istanbul'da yaşayan seçmen hakkını elde etmiş her vatandaşımız, bayram münasebetiyle Türkiye'nin neresinde olursa olsunlar en geç 21 Haziran'da İstanbul'da olacak şekilde geri dönüşlerini yapmalı, 22 Haziran cumartesi gününü düşünerek dinlenerek geçirmeli, 23 Haziran'da sandığa giderek Avrupa'yı ABD'yi şaşkına çevirecek bir davranışı sergilemelerinde yarar görüyoruz.

Bu seçimleri önemsemeliyiz, çabalarımızı sürdürmeliyiz. İl başkanlarımızı 3 ayrı grup halinde görevlendirerek İstanbul'a yönelttik. Kim varsa görüşerek seçimin önemini ortaya koymalıdır.

Artık belediye seçiminin ötesine geçmiştir.

Seçimlerle cumhurbaşkanlığı makamı itibarsızlaştırılmak istenmektedir.

Bu seçimlerde sadece ve sadece A partisini, B partisini düşünmek yerine her partinin arkasındaki gölgeleri fark ederek, ilişkileri gözetleyerek bir karar vermenin arifesindeyiz.

Bu seçimlerin arkasında FETÖ, PKK, hırsı tükenmeyen politikacılar vardır.

Bu seçimler Türkiye'nin geleceğini belirleme konusunda önemlidir.

2 aday var, diğerleri türevleri.

2 aday bu seçimlerde açık bir yarışın içerisine girmiştir.

Hırsızlığın üzerini demokrasiyle kapatmanın anlamı yok. Oylar çalınmıştır.

İki aday bayram sonrası televizyonlarda bir araya gelmeyi düşünmektedirler.

Bu önemlidir, iyi bir tartıdır. Bir tarafta birikim diğer tarafta sonradan yıldızlaştırılan şahıs.

Bakalım her şey nasıl güzel olacakmış göreceğiz.

Bu seçimler bittikten sonra bu ülkeyi seven politikacı, bilim insanı, savcısı, hakimi 31 Mart seçimleri ve öncesinde Türkiye üzerinde kurulan kumpasları araştırmalı ve soruşturma nerede başlamışsa sonucu alıncaya kadar devam etmeli.

Seçimler üzerindeki PKK, FETÖ oyunu ortaya çıkarılıp gerekli cezalar verilmelidir."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

AK Partililer Twitter nicklerinin yanına Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasında geçecek İstanbul seçimleri kapsamında 'Yıldırım' emojisi koymaya başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu basın mensupları tarafından, Erdoğan'ın kendisine "Sisi" demesi hakkındaki görüşlerinin sorulması üzerine yanı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'na 'Sisi' benzetmesi.

Ekrem İmamoğlu, Şişli'de bir otelde, kendilerini 'Demokrat Ülkücüler' olarak tanımlayan ve eski siyasilerden oluşan bir grupla bir araya geldi.

Fransa'nın resmi haber ajansı AFP, İstanbul'un mazbatası elinden alınan seçilmiş Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Oba...

Fox TV Yönetimi İsmail Küçükkaya ve Ekrem İmamoğlu'nun buluşma görüntülerini sızdıran The Marmara Oteli aleyhinde mahkemeye başvurarak dava açmaya hazırlanıyor. İşte o...

Ekrem İmamoğlu 19 Haziran 2019 Sancaktepe Mitingi canlı izle video

Yazarlar
Website Security Test