Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

''Kılıçdaroğlu, İmamoğlu'na hıyarım var diyen herkesin tuzla koşmasından ürktü''

9.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 9 Temmuz 2019 tarihli TBMM Grup konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert sözlerle yüklendi.

Bahçeli: Sayın Kılıçdaroğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanının siyasi çap ve çeperini genişletip hıyarım var diyen kim varsa tuz alıp koşmasından anlaşılan biraz ürkmüş, "ne oluyoruz, nereye düştük" sorusunu zannederim kendisine sormaya başlamıştır. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 9 Temmuz 2019 tarihli TBMM Grup konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert sözlerle yüklendi. 

İşte Bahçeli'nin o konuşması ve videosu: 

Sayın Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanının tarafsız olması gerektiğini söylüyor. Sayın Kılıçdaroğlu, cumhuriyet tarihinde bize tek tarafsız cumhurbaşkanı göstersin. Devlet demek hukuk demektir. Hukukun üstünlüğü herkes için bağlayıcıdır. Bununla birlikte her devlet adamı hukuka uymakla mükelleftir. 

Sayın Kılıçdaroğlu'nun kıvranması, huzursuz olması, keyfinin kaçması, kriz ayinine çıkması, amaçsız ve çarpık siyaset hastalığıdır.

Millet, zillete rağmen cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini sevmiş, benimsemiş, geleceğini bu yeni sistemde görmüştür.  Bor'un pazarı çoktan bitmiş Niğde yolu görünmüştür.

CHP Genel Başkanı devşirilmiş ve döne döne kulağı çaputa dönmüş siyasi iplikçilerle eski sisteminin özlemini duyarken tenakuzlara bakmaktan kendisini kurtaramamaktadır. 

Aklıyla dili arasına karakediler girdiğinden pot kırmanın yanında zor durumlara bodoslama düşmektedir. 

CHP Genel Başkanının 5 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul'a yaptığı bir ziyaret esnasında gönlüne inen perdenin düşünme melekelerini de etkilediğine dinleyen herkes bizzat şahit olmuştur. 

Sayın Kılıçdaroğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanının siyasi çap ve çeperini genişletip hıyarım var diyen kim varsa tuz alıp koşmasından anlaşılan biraz ürkmüş, "ne oluyoruz, nereye düştük" sorusunu zannederim kendisine sormaya başlamıştır.   

İstanbul'da sorulan bir soruyu şu ilginç ve her tarafa çekiştirilerek cevabı veren aynısıyla CHP Genel Başkanıdır.

Sayın Kılıçdaroğolu diyor ki "Eski sisteme dönüş talebimiz olmadı, eski sistemden zaten biz de şikayetçiydik"  

Madem rahatsızdın bu kadar beyhude çırpınışa ne gerek vardı? 

CHP Genel Başkanı şafak vakti başka karanlık basınca başka konuşmaktadır.

Yalan derseniz çizmeyi aşmıştır. 

Sayın Kılıçdaroğlu için bazen hüzünleniyorum.

Su alan teknesinin içinde ayağına geçirdiği dalış paletiyle yüzme hazırlığı yapmasını doğrusunu isterseniz hayretle takip ediyorum. 

Kılıçdaroğlu, dolandığı İP'le Kandil'e tırmanıp bir mağara deliğinde başını yiyecektir. 

Demedi demesin beni dinlesin, gidişat hayra alamet değildir.

Sayın Kılıçdaroğlu için çember daralıyor. Suyu ısınıyor, kader ağlarını dört bir koldan örüyor. 

Ben annemi çok özledim bugün 23 Nisan CHP Genel Başkanının hali pür melali budur. 

Genel Başkandan rol kapmak için durum ve fırsat gözleyen İstanbul'un yeni belediye başkanı da boş zamanlarında makamına uğrarken, geri kalan zamanlarında üstüne vazife olmayan herşeyle uğraşmaktadır. 

İstanbul'u halletmiş olacak ki Diyarbakır'a gitmek istediğini söyleyerek bu toplumu barıştırmamız lazım sözleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. 

Hatta dilinin aklındaki baklayı çıkarmış ve şöyle konuşmuştur. 

"Yarınlarda siyasette bir başka alanda başarı elde edebilir miyim sorusunu kriteri İstanbul'daki başarımdır." 

Maksat hizmet değil gizli bir adrese teslim hesaptır.

Terörist Demirtaş hasreti ise bu şahısta günden güne kabarmaktadır. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 21 gün sonra sakallı bir görüntüyle ortaya çıktı.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne 2019 yılında 28 yeni araç alınıp alınmayacağını sordu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili ve Emek Büroları Merkez yöneticisi Ömer Fethi Gürer, KHK ile çıkarılan taşeron kadro uygulanmasından %70 şartına takılarak ...

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi taslağına göre; Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü kapatılacak. Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde ...

CHP Karabağlar İlçe Örgütü, Karabağlar’da bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, 21 Nisan’da Ankara-Çubuk’ta şehit cenazesinde...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Barış Pınarı Harekatı''nın başladığını Twitter'dan duyurdu.

Yazarlar
Website Security Test