Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Devlet Bahçeli hastanede ve yoğun bakımda mı? Bahçeli son durum

4.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili son durum nedir? Devlet Bahçeli yoğun bakımda mı? Bahçeli hastanede mi? MHP'den Devlet Bahçeli açıklaması.

Sosyal medyada MHP lideri Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuna ilişkin birçok haber ve bilgi kirliliği de var.

Bahçeli 21 gün sonra ortaya çıktı.

Sosyal paylaşım platformları ve özellikle WhatsApp gruplarında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yoğun bakımda olduğu ve kaldırıldığı hastanede bulunduğu katın kapatıldığı, sağlık durumunun çok kritik bir seviyede olduğu haberleri yayılıyor. Ayrıca Bahçeli'nin hayati tehlikesi olmasa bile bundan sonra sağlık durumunun aktif siyaset yapmasına engel olacağından bahsediliyor.

MHP'den konuya ilişkin yapılan son resmi açıklama Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Genel başkanımızın sağlık durumu gayet iyi. Önümüzdeki hafta mesaisine başlayacak. Biz doktorların tavsiyesine uyarak dinlendirmek istiyoruz. Günlük olarak bize talimatları oluyor. Bizim kendisine bilgi verdiğimiz konular oluyor. Örneğin yarım saat önce kendisiyle konuştum. Bir talimatı vardı. Onu yerine getiriyorum. Cumhurbaşkanlığı tezkeresiyle ilgili parti görüşümüzün açıklanmasını istedi. Bu konuda görüşlerini bildirdi ve onu kaleme alıp partimizin görüşünü açıklayacağım. Genel başkanımızın durumu gayet iyi. Ama, sosyal medyanın durumunu herkes biliyor. Çok ayıp ediyorlar." ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Abc

05.10.2019 - 21:45
Yaşıyormu gargamel.
Diğer Haberler

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, CHP'de kongre sürecinin başlamasının ardından İzmir için önemli uyarılarda bulundu.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, TBMM Genel Kurulu'nda öğrenci affı ve atanamayan öğretmenlere dikkat çekerek Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u eleştirdi.

AKP Konya Milletvekili Halil Etyemez, 17 yıldır Türkiye’de işsizlik ve ekonomik krizin yaşanmadığını söyledi, sosyal medya karıştı.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya'nın Soçi kentinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüştü.

CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 2018 yılında yapılan imar affı düzenlemesinden yararlanan kişi sayısını ve yapı kayıt belgesi verilen kaçak yapıları Cumhurbaşkanı Y...

İktidara gelmek için yerel yönetimlerinin önemli olduğunu düşünen CHP, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve gelen belediye başkanlarını ikinci kez kampa alıyor.

AKP İzmir Milletvekili Necip Nasır, Karadeniz illerini temsil eden hemşeri derneklerinin yöneticileriyle buluşarak sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

Yazarlar
Website Security Test