Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

26 Kasım 2019 CHP Grup Toplantısı Kılıçdaroğlu neler söyledi?

26.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Meclis Grup Toplantısı yapıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu siyasetteki yoğun gündemle ilgili konuştu. Kılıçdaroğlu ne söyledi?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu partisinin içinde yaşanan polemiklerle ilgili konuştu ve iktidarı eleştirdi.

Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısındaki konuşması:

CHP Grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu'nun sözlerinden öne çıkanlar;

- Size bir sözüm var. Bütün Türkiye'ye bir sözüm var. benim siyasetten özel olarak bir beklentim yok. tek amacım var, bu memlekette herkes huzur içinde yaşasın.

- Kimin bir derdi varsa onu çözmek benim boynumun borcudur. Sorunu olan bir Türkiye geleceğe güvenle bakamaz.

- Ama 17 yıldır görevini yapmayanlara yeter artık diyeceğiz. 17 yıldır buradasın hangi derdimizi çözdün diyeceğiz.

- Hangi partiden olursa olsun bütün vatandaşların oyuna talibim.

- Ben Türkiye'nin bütün sorunlarını CHP'si olarak çözmeye kararlıyım. Malum bizlere kumpas kuruyorlar. İsterseniz Çin Seddi'nin getirin yıkıp geçeceğiz. onlar sanıyor ki bir şey söyledik ve CHP hemen geri adım atacak. Neden atalım? Haklıyız.

- AK Parti'ye oy veren kardeşlerime de sesleniyorum; bir partiye kumpas kurmak doğru bir şey değildir. dedikodu üzerinde siyaset yapmak da doğru bir şey değildir. Memleketin dünya kadar derdi var, o sorunları çözeceğine CHP ile uğraşıyor. Çünkü önündeki en büyük engeli CHP olarak görüyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Bu yazı dizisi değerli yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Mehmet Şakir ÖRS'ün Gözlem için yazdığı dünyadaki siyasal gelişmeler ve bunlara paralel olarak Türkiye'ye olası...

KDK, kurum lojmanını üçüncü kişilere kiraya veren TCDD'yi haksız bularak lojmanların personele tahsis edilmesine yönelik tavsiye kararı vermişti. CHP’li Gürer’in yazıl...

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, İzmir’in Karaburun İlçesi merkezindeki ilköğretim okulunun müdürü olan Şahin Özdemir'i Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Adalet Ba...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, yem fiyatları ve girdi maliyetlerindeki artışlar ve mera alanlarının azalması gibi nedenlerden dolayı hayvancılığın ciddi soru...

The Bloomberg 50 listesine giren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için önemli iddialar.

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özür Özel'den AKP Grubu'na çarpım tablosu üzerinden sert eleştiriler geldi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, af yasası ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

Yazarlar
Website Security Test