Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ekrem İmamoğlu The Bloomberg 50 listesinde

5.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

The Bloomberg 50 listesine giren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için önemli iddialar.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘The Bloomberg 50’ listesine girdi. Listeye giren İmamoğlu için 2023 yılına yönelik önemli tahminlere yer verildi.

Bloomberg, İmamoğlu'nun vaatlerini yerine getirmesi ve iyi bir iş çıkarması halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın 2023'te karşısında güçlü bir rakip bulacağı yorumunda bulundu.

Bloomberg'de Çağan Koç tarafından yazılan makalede şu ifadeler kullanıldı;

"Cumhurbaşkanı’nın kentteki aleyhtarları, Erdoğan’ın 16 yıl önce Türkiye’nin lideri olmasından bu yana ilk büyük politik kazançlarını kutlamak için indifa ediyorlardı. Ününü, politik kanatların tamamıyla çalışabilen biri olmak üzerine kuran İmamoğlu, seçim sloganı “Her şey çok güzel olacak”la birlik mesajını iletti. Aynı zamanda israf ve borçla da mücadele edeceğinin sözünü verdi.

Eğer İmamoğlu iyi bir iş yaparsa, Cumhurbaşkanı’nın 2023 için karşısında bir rakip olabilir: Belediye başkanlığı, Erdoğan’ın kendi ulusal siyasi kariyeri için de bir sıçrama tahtası olmuştu."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

erkan dalkilic

09.12.2019 - 18:29
ne olur bir sülünden ekrem ibneoglu olur tam us marke bir boka yaramaz firildak serefsiz alcak TÜRKIYE DÜSMANI
Diğer Haberler

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak partisinin genel merkezinde basın açıklaması yaparak, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın deprem vergisi açıklamas...

AKP'den istifa ederek yeni parti kurma çalışmalarını başlatan eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan, partinin kuruluşunu yeniden erteledi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin gazeteci kökenli milletvekilleri Atilla Sertel ve Utku Çakırözer, muhalif gazetecilerin basın kartlarının iptal edilmesine tepki gösterdi. ...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Senegal dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, F-35 programı ve ABD-İsrail ile Filistin'e ilişkin gündemdeki ko...

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, TBMM Genel Kurulu’nda 28 Ocak 2020 tarihinde yaptığı konuşmada, Suriye'nin Afrin bölgesinden temin edilen zeytinyağı n...

CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, İzmir Halıcılar ve Yer Döşemecileri Derneği'nin 7. Olağan Genel Kurulu’nda konuştu.

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, ''İşçilerin Urla’daki 45 yıllık arazisine hukuksuz bir biçimde Saray tarafından el koyuldu!'' dedi.

Yazarlar
Website Security Test