Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Gelecek Partisi İzmir: Silikon Vadisi kuracağız

26.8.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gelecek Partisi'nin İzmir İl Başkanlığı'na getirilen Serhat Mustafa Şener, partisinin ve Genel Başkan Ahmet Davutoğlu'nun İzmir'le ilgili düşüncelerini paylaştı.

Egedesonsöz'den Muhittin Akbel'in haberine göre eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi, İzmir'e özel bir önem veriyor.

Gelecek Partisi'nin İzmir İl Başkanlığı'na getirilen Serhat Mustafa Şener, "Zor bir görev üstlendim. Kolayı herkes ister. Önemli olan zoru başarmaktır. İzmirlilere kendimizi en iyi şekilde anlatacağız ve hemşehrilerimizin gönlünde yerimizi alacağız" dedi.

Şener, "İl kongresinde yönetimimizi, kalifiye, partimize ve İzmir'e yakışan isimlerden oluşturacağız. İzmir'e çok yakışacak bir yönetimle saha çalışmalarına başlayacağız" dedi. Gelecek Partisi'nin, iktidarın yaptıklarını eleştiren ama eleştirmekle kalmayan, çözüm yollarını da ortaya koyan bir partidir. Yönetimi oluşturduktan sonra çalınmadık kapı, gidilmedik mahalle, dokunmadığımız hemşehri bırakmayacağız. Hepsinin derdini dinleyeceğiz, projelerimizi anlatacağız" dedi.

"Biz polemik üretmeyeceğiz, proje üreteceğiz" diyen Şener şunları ekledi;

"İzmir'de ve Türkiye genelinde oluşturulmuş o kısır tartışmaların aktörü, parçası olmayacağız. Nerede beyin fırtınası varsa, özgür iradenin yarıştığı yer varsa, orada olacağız. Türkiye ve İzmir için beklentilerimiz yüksek. Halkımızın da bize teveccüh göstereceğine inancımız tamdır. Her şeyden önce İzmir'e Slikon Vadisi'ni kazandıracağız. İzmir'de yetişen yetenekleri gençlerimizin beyin göçünü tersine çevireceğiz. Yüksek teknolojiye dayalı firmaların İzmir'e gelmesini sağlayacağız ve işsizliğe çare olacağız. Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu, İzmir'e çok büyük önem ve değer veriyor. Benim için İzmir, müstesna bir kent, diyor. Biz parti yöneticilerinin de yapacağı çalışmalarla, İzmirlilerin Gelecek Partisi'ni bağrına basacağından şüphe etmiyor."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Gelecek Partisi İzmir'de 6 ilçe başkanı görevlerinden istifa ettiler. İstifa eden ilçe başkanlarının Karabağlar, Menderes, Karaburun, Seferihisar, Konak ve Torbalı'da ...

Suudi Arabistan, 2 yıldır, çeşitli bahanelerle, Türk mallarını limanlarda bekleterek, çürüyecek aşamaya getirerek uyguladığı örtülü kısmi boykotu tam boykota dönüştürü...

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır’dan Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren ‘Acele Kamulaştırma’ kararlarına sert tepki gösterdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ücretsiz çekici hizmetiyle ilgili paylaşım yaptı. AK Partili Mahmut Atilla Kaya'dan tepki geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, pazar kahvaltısını Ankara'da taksici esnafıyla yaparak Suriye'deki YPG yapılanmasıyla ilgili çarpıcı iddialar ortaya attı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti'nin son anketlere göre ortaya çıkan oy oranını açıkladı. İzmir'in Beydağ ilçesindeki olağan ...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, ürününü maliyetinin yarısına bile satamayan patates üreticilerinin yaşadığı mağduriyeti, 3 ayrı soru önergesiyle TBMM gündemin...

Yazarlar
Website Security Test