Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Vakit, Jübile Vaktidir!

12.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Recep Tayyip Erdoğan'a yeni bir slogan bulduğunu açıklayarak, Erdoğan'ın jübile vaktinin geldiğini söyledi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleri yaklaşırken aday Muharrem İnce bugün Kayseri'deydi.

İnce'nin açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Erdoğan’la benim aramdaki fark şu zaten. Erdoğan beyaz Türk, ben bu ülkenin zencisiyim. Erdoğan saraylı, ben milletin evladıyım, milletin. Bakınız Erdoğan sarayında kilosu 4500 TL’ye beyaz çay içiyor. Ben sizin gibi bakkaldan aldığınız siyah çaydan içiyorum.

Örtülü ödenek onda, hazine onda ben sizin yattığınız maaşlarla kampanya yapıyorum.

Şimdi az önce uçakla geldik buraya. Bak helal ediyor musunuz? (Vatandaş: ‘’Helal ediyoruz’’) Tünelin ucunda ışık göründü.

Yalnız göründü de biraz daha ateşleyin, yakıt bitmesin. Mitingten sonra bankaya uğrayın. 5’er 10’ar lira gönlünüzden ne koparsa. Sonra hesabını açıklayacağız. Yani gönlünden kopan vatandaşın parasıyla yapıyoruz bu mitingleri.


''Erdoğan’ın hiçbir şeyi yerli değil'' Yani bir saraylı, yanında da milletin evladı var. Diyor ya yerliyiz, milliyiz. Yerli olan adam Süleyman Şah’ı oradan oraya gezdirecek. Erdoğan’ın hiçbir şeyi yerli değil. Sarayın bahçesine hurma ağacı getirmiş. Bıldırcın çiftliği kurmuş. Size GDO’lu yiyecekler, ona organik tarım. Hurma ağaçları hurma vermemiş. Fransa’dan gelmişler yer altından ısıtma yapmışlar. Beyefendi hurmayı taze taze yesin diye. O yanındaki arkadaşlarda kalsa herhalde darphaneyi de ona bağlarlar.

Türkiye’de bir israf ekonomisi var. Türkiye’nin insaf ekonomisini insaf ekonomisine döndüreceğiz, insan.

Türkiye, 2016 yılında 728 milyon lira kamu binalarına kira ödemiş. 2017’de 901 milyon lira kamu binalarına kira ödemiş.

Değerli Kayserililer musluğu açtığın anda 5 çeşit vergi ödüyorsun. Elektrik düğmesine bastın, aynı anda 5 çeşit vergi
ödüyorsun. Şimdi bu telefonu aldın, aldığın anda 3 çeşit vergi ödüyorsun. Şarja taktın, 5 çeşit vergi ödüyorsun. Böyle bir şey olur mu ya?

Sanki millet çocuk yapmasını bilmiyor, diyor ki yine normal doğum olacak, sezeryan olmaz diyor. Cumhurbaşkanı’nın görevi çocuk bezindeki %18 KDV’yi indirmektedir.

Bakınız bir de bu arada yandaş medyada her gün hakaretler var. Aman Allah’ım neler. Ben ne kötü bir adammışım. Ya ben 16 yıldır vekildim yeni mi keşfettiniz?

Camide bisiklete binmişim, bakın görüyor musunuz? Samsun’da sahneye çıktım, bisiklet getirdi çocuklar, bindim. Almışlar bunu camiye montajla eklemişler. Bunlar mı Müslüman ya? Yazık, günah. Haram helal ver Allah’ım garip kulun yer Allah’ım. Bunlar FETÖ’cülerden betermiş.

''Benim dönemimde devlet kemer sıkacak'' Türkiye’de bu yeni dönemde Erdoğan’la benim farkım şu olacak. 1
Erdoğan’ın döneminde millet kemer sıkıyordu, benim dönemimde devlet kemer sıkacak, devlet.

Erdoğan’ın döneminde ne zaman efelense bir ekonomik kayba uğruyorduk, sonra turistler gelmedi, domatesler Rusya’ya
gitmedi. Ey Almanya dedi, enerji ihalesini verdi. Ey Amerika dedi, 11 milyon dolarlık Boeing aldı. Uluslararası arenada çakma bir kabadayı.

Bir de kandırılan bir CB değil, (Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘’aldatıldık’’ açıklamaları izletiliyor) Demek ki neymiş, 1,
değil, 2 değil, 3 değil hep aldatıldık.

Erdoğan’a yeni bir slogan buldum. ‘’Vakit, jübile vakti.’’

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Dilipak: ''AK Parti tabanının bile üçte ikisi bu durumdaydı. Bakanlar,milletvekilleri bunların etkinliklerine katılıp gözyaşları içinde sahnelenen gösterileri alkışlıy...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İlişkilerimiz stratejik ortaklık seviyesine çıkarılmıştır” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Anadolu Ajansı Editör Masası'nda gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Bizim kendi içimizdeki hiçbir tartışma, hiçbir farklı fikir AK Parti’ye karşı olan mücadelemizden daha kıymetli değildir...

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 18 Ekim Perşembe günü Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanlığına aday adaylığı başvuru dosyasını teslim edecek.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Mart 2019 yerel seçimleri için Ankara'da Mansur Yavaş isminin ciddi anlamda konuşulduğunu söyledi.

MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, yerel basının yaşadığı sıkıntılar konusunda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün ya...

Yazarlar
Website Security Test