Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İstanbul Hava Limanı hayırlı olsun

2.11.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Dr. Akkan Suver ile Müjgan Suver İstanbul Hava Limanı'nda…

 

Mütevazi olmaya hiç gerek yok!

İstanbul Hava Limanı çağdaşlığın bütün donanımlarına sahip bir atmosferde açıldı.

Bir Türk olarak iftihar ettim. Gurur duydum. Gerçekleşen bu eser hepimizin yüz akıdır. Samimi olarak söylemek gerekirse beni aslı astarı olmayan değerlendirmeler hiç ilgilendirmiyor.

Beni ilgilendiren ülkemin imajını yarınlara taşıyacak bir eserin gerçekleşmiş olmasıdır.

Eser muhteşemdir. Büyüklüğü ile, mimari çizgileriyle Türk'e ve Türkiye'ye yakışmıştır. Önemli olan da budur. Şimdi bizlere düşen uluslararası platformlarda samimiyetle bu eserin varlığından söz etmek, duyurmak, tanıtmaktır.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle'nin bu konuda duyarlı davranışını takdir ediyorum ve dış dünya ile çalışan herkesi tanıtıma davet ediyorum.

Zira nasıl Türk Hava Yolları dünyada bir marka olarak kabul edilmekteyse İstanbul Hava Limanı da artık bir markadır. Bize düşen de bu markayı tanıtmaktır.

Ama her şeyden önce kulaktan dolma değerlendirmeleri bir kenara bırakıp, İstanbul Hava Limanı'nı ziyaret etmek gerekir. Bu ziyaret uçağa binmek için olduğu kadar, görmek için de olabilir. Ama tekrar belirtiyorum; yeni hava limanını görmeden konuşmak eksiktir.

Yakışıksızdır. Her şeyin ötesinde hak yemektir.

Bu satırların yazarı kolay beğenen biri değildir.

Ama beğendiğini söylemekte de cömerttir.

Beni cömertliğe sevk eden bu duyguları sizlerle paylaşmak istedim. Büyük Atatürk; "İstikbal göklerdedir" buyurmuştu.

Onun bu vasiyeti, Cumhuriyet'in 95. şeref yılında İstanbul Hava Limanı ile benim neslimin geleceğe bırakacağı en önemli miraslardan biri olacaktır.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

YouTube'da faaliyet gösteren Gerçek Hikayeler isimli kanal ''çocuk istismarı'' yaptığı gerekçesiyle Twitter'da gündem oldu. Kanal için birçok kullanıcı, kanalın şikaye...

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Haziran 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Haziran ayında burçların aşk hayatını neler bekliyor?

Yazarlar
Website Security Test