Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

10 Aralık Pazartesi günlük burç: Kendi kendini yönet

10.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Kendi kendini yönet

Son üç haftadır Merkür’ün geri hareketiyle birlikte, iletişimin önemini kavradık, sözcükleri doğru ve yerinde kullanmamanın hasarını deneyimledik hep birlikte.  Yavaşlayan bilgisayar, çöken  e-posta hesaplarıyla da sabrımızın sınırlarını zorladık. Şimdi yeni güne ve yeni haftaya geri hareketini bitiren, tam gaz ilerleyen bir Merkür’le giriyoruz. Bir de gökyüzünde Ay, disiplin, sabır ve çalışmak, çalışmak ve çalışmak diyor Oğlak burcu seyriyle. Gökyüzü çok şey anlatır… Anlatılanı hal edinmek ise senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün Ay tüm gün kariyer hedeflerin konusunda desteklerini sunuyor.  Kendi hedef çizelgen doğrultusunda, başlattığın projelerde önemli yol kat edebilir, sunumlarını başarıyla yönetebilirsin.  Dikkat ve disiplin gerektiren işlerini rahatlılıkla çözebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün Ay tüm gün özellikle yurt dışı çalışmaların, ülke dışı seyahatlerinle seni meşgul edebilir. Bugün çalışma modelin içinde dış ticaret ağırlık kazanabilir. İhracat-ithalat konusunda ertelediğin projeleri hayata geçirmek için adım atabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugün Ay’ın Oğlak burcundaki seyahatiyle finansal kaynaklarını doğru kullanma, bütçeni dengeleme konusunda planlar yapabilir. Kaynaklarını dikkatli bir şekilde gözden geçirebilir, kullanmak istediğin bir kredi varsa, bu kapsamda harekete geçebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün Ay’ın şavkı biraz da ikili ilişkilerin konusunda dikkatini yöneltmeni istiyor. Her ne kadar hayat arkadaşın sorunlarıyla ilgilenmeni istese de, sen bugünü kabuğuna çekilerek yaşamayı tercih edebilirsin. Belki biraz yalnız kalmak isteyebilir, kendini dünyana çekilmek isteyebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün Ay tüm gün ertelediğin işlerini düzenlemek için seni destekleyebilir. Mesela faturalarını düzenleyebilir, yapılacaklar listendeki maddeleri sırayla tamamlayabilirsin. Gün içinde alerjen kimyasallara dikkat.

Başak ve Yükselen Başak: Hani kalabalıkların arasında yalnızlık deyimi vardır ya. Bugün kendini herkesten ve her şeyden izole hissedebilirsin. Kimsenin seni anlamadığından dem vurabilirsin. Biraz ürkek ve çekingen davranışlar sergileyebilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün Ay tüm gün köklerine davet ediyor seni. Ailen ve yaşadığın evle ilgili konular ana gündem madden. Baba ya da yaşamındaki otorite figürüyle ilgili gözden geçirmen konular gündeme gelebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün iletişim diline biraz özen göstermelisin. Emir kipli cümle yapından biraz daha sıyrılıp karşı tarafı dinlemeye yönelik bir iletişim dili geliştirmeye ne dersin? En azından bugüne özel böyle bir deneyim hoş olmaz mı?

Yay ve Yükselen Yay:Bugün karşına çıkabilecek olaylar ve durumlar sonucu şu soruyu sorabilirsin: “ Acaba tüm bunlara değer mi ?” Değerli olma, değer görme… Yol haritanın alt yapısını bu sorunun yanıtıyla oluşturabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün kendine odaklanabilirsin. Görünümünle ilgili ufak değişikliklere gitmek isteyebilirsin. Soğuk havalarda cildine biraz daha özen göstermelisin.

Kova ve Yükselen Kova:Anne, anne olmak, annelik yapmak. Bugünün ana teması. Hafta sonundan beri zihnini meşgul eden anneyle ilgili konular bugüne de taşınmış olabilir.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün arkadaşlarınla ilgili konularda bir çözüm ortağı gibi çalışabilirsin. Arkadaşların yaşadıkları ve kendi açılarından olumsuz gördükleri olayları seninle paylaşmak isteyebilir ve senden doğru bir “yönlendirme” bekleyebilir.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 26 Haziran 2019 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve burçların yükselenleri. Haftalık burç yorumları. Astroloji tüm burçlar ve yüksel...

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 25 Haziran 2019 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Asl...

Günlük Burç Yorumları Aşk 24 Haziran 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, B...

Yazarlar
Website Security Test