Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük burç yorumları 12 Aralık, günlük astroloji tüm burçlar

11.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük burç yorumları. 12 Aralık Çarşamba, günlük astroloji yazıları. Tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık...

Bir adım at özgürlüğe

Bazı zamanlar vardır… Gitmek istersin… Bir sırt çantası omzunda…Telefonun çevrimdışı…Sense poyraza karşı…Yürümek uzun uzun…Ardına bakmadan…Zaten tüm özlediklerin senden uzakta değil mi?

Bugün gökyüzünde Güneş ve Ay arasında destekleyici bir görünüm var. Özgürlük arayışı içinde olacağımız ve bizi sınırlandıran konulara sesimizi yükselteceğimiz bir gün. Aynı zamanda Merkür’ün Akrep burcundaki son demleri. Kendimizi ifade ederken dilimizi törpüleyelim olur mu?

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle

BurcuN.

 

Koç ve Yükselen Koç: Bazen sınırına gelirsin tüm tahammüllerinin. Herkes üstüne üstüne gelebilir. O noktada derin bir nefes al. Bakış açını değiştir ve “hoşgör”. Yüreğinde yer aç hoşgörüye. İlk olarak arkadaşlarına hoşgörüyle yaklaşmayı dene.

Boğa ve Yükselen Boğa: Kimi zaman odak noktanı değiştirmen gerekebilir. Maddi dünyadan sıyrılıp “öz”e bir adım atmaya ne dersin? Yaklaşık 20 gündür hayatının odak noktası haline getirdin bütçe hesaplarını. En azından bugün biraz ara ver maddi sorunları düşünmeyi ve biraz “öz”üne dön.

İkizler ve Yükselen İkizler: Tam beş kış geçti üzerinden… Gönül işlerin hayatının sınavı haline geleli. Şimdi yine mi başa mı döndüm korkusu yüreğinde… Bugün, içinde karamsarlık kokan cümleleri bir kenara bırakmalısın. Şimdi yeni zamanlar sınırların, kısıtlamaların sevgiyle yok edildiği.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Aralık bir kapının önündesin… Son 20 gündür her şey üst üste geliyor sanki işte. Ve sen “işte” bu kadar deyip gidemiyorsun. Emeklerin ve “değerlerin” seni alıkoyan belki de. Bugün olaylar karşısında biraz serinkanlı kalmaya çalış istersen. Yarın ola hayrola.

Aslan ve Yükselen Aslan: Ah bu gönül işleri...Bir türlü rayına oturmadı kaç mevsim geçti…Sınavlar, sınavlar…Ama hep bir dersten ikmale kalmış öğrenci modu. Şimdi yine yüreğinde soru işaretleri özellikle son günlerde yaşadıklarınla…Bugün bir karar verebilirsin. Tamam mı, devam mı?

Başak ve Yükselen Başak: Zaman ilerledikçe farkına varılıyor “sağlık aslında her şey”. Ve ne yazık ki sağlığı kaybetme noktasına geldiğimizde bu idrake ulaşıyoruz. Tabi bu cümleler senin geçerli değil. Sen her zaman biliyorsun sağlığın önemini. Ama bugün biraz daha dikkat etmelisin kendine. Özellikle tansiyonuna.

Terazi ve Yükselen Terazi: Yazmak gerekiyor unutmamak için. Ve belki de üzerini çizmek gerekiyor hatırlanmaması gerekenlerin. Ancak böyle düzlüğe varabilirsin bu kadar dik yamaçların ardından. Sen bir hediye ver kendine bugün.  Özgür bırak senden gitmek isteyenleri…

Akrep ve Yükselen Akrep:  Su yolunu bulamıyor bu aralar. Hep bir kısırdöngü… Anlatmaya çalışıyorsun derdini… Derman verecekler senden öte alemde… Bugün biraz daha ılımlı, biraz daha serinkanlı hissedebilirsin kendini.

Yay ve Yükselen Yay: Yönünü çevirmeyi deneyimleyebilirsin bugün. Kendinden öteki yarına… Kardeşine doğru…Yarın çok geç olmadan…Kardeşinin yanında olmak isteyebilirsin ya da o seni can simidi gibi görebilir bugün.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:  Tam 12’den vurabilirsin bugün, geçmişte ıskaladıklarını…Hayat bazen zorluyor ve en çekindiğin yerden geliyor sorular…Hiç hazır olmadığın bir anda. Zihninde kırmızı bir ışık seni durduran. Maddi sorunlarının hedeflerinden geri bırakmasına izin vermemelisin.

Kova ve Yükselen Kova:  Herkesi dinliyorsun, herkes senle konuşuyor...Peki kim sana soruyor nasılsın diye? Bugün biraz da kendinle konuşma zamanı. Kendinle dost olma zamanı… Kendinle sırlarını paylaşma zamanı.

Balık ve Yükselen Balık: Üzerinden 20 uzun gün geçti sen kariyerine odaklanmaya karar vereli. Belki yeni bir işe başladın, belki işinde yeni bir adım attın. Yeni başlangıcın sancıları yavaş yavaş azalıyor senin için. Artık daha güvenli bakıyorsun yarına. Bugün daha önce denenmemiş bir projenin ilk adımını başlatabilirsin mesela.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test