Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük burç yorumları 17 Aralık Pazartesi 2018, astroloji tüm burçlar

16.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük burç yorumları 17 Aralık 2018, astroloji yorumları tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları. 17 Aralık Pazartesi 2018

İçindeki “sessiz” güç

Konuşacak çok şey var aslında…Ama susuyorsun…Herkes bir yön çizmeye çalışıyor sana bu aralar….Sense sadece dinliyorsun…Dinliyorsun…Susuyorsun…Sustukça kelimelerin çoğalıyor…Sustukça hasretin konuşuyor…

Yeni bir hafta…Gökyüzünde su ve toprak birlikteliği kesinleşiyor…Balık burcunda seyrediyor Mars uzun zamandır…Hareketlerimizde yavaşlama, sessizlik arzusu, biraz tembellik isteği, kendinle başbaşa kalma haline sürükleyip duruyor bizi…Öte yanda bir Plüto Oğlak  var kalıcı değişimlere bizi iten…”Güç” isteyen… Bize düşen içimize sakladıklarımızı, sessiz çığlıklarımızı Plüto’nun kucağına bırakmak bugün…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Yepyeni yedi gün uzanıyor önünde… Yapmak istediklerini kağıt üstüne geçirebileceğin. Uzun zamandır zihnini meşgul ediyor iş hayatın ve hep bir soru yankılanıyor zihninde: “ Acaba hayata doğru pencereden mi bakıyorsun?” Bu yeni haftayla birlikte, zihnin karanlık kuyularına attığın, “acabalar”, “belkiler” dönüşmeye başlıyor.

Boğa ve Yükselen Boğa:Yepyeni yedi gün var şimdi… Keskin “u” dönüşlerin var.  Bir yanda hayallerin…Bir yanda maddi kaynakların…Elindeki kaynağını yitirmek istemiyorsun. Ama öte yandan kazancın yetmiyor. Yeni zamanlar düşlüyorsun sana devamlı getirisi olan. Bu hafta özellikle bir karar aşamasında bulabilirsin kendini.  Mevcut konumun mu yeni rotalar mı?

İkizler ve Yükselen İkizler:Yeni yepyeni bir gün, yepyeni bir hafta. Bir eylem planın var. Ama bir şeyler hareketini kısıtlıyor. Olmak istediğin yerde değilsin ve gidererek sabrın tükeniyor.  Bugün keskinleşiyor artık açılar… Hayallerin toprak zemine kavuşuyor artık. Kendini değiştirmek, dönüştürmek yeniden evrilmek…Hayatın en zor sınavlarından biri. Peki yeni bir kariyer planı olarak düşünmek istemez misin spritüel kaynaklarını?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Yepyeni bir hafta… Yeni bir gün… Ama eskiden kalan gündemler… Yaşadıkların karşısında ağzından çıkan ünlemler… Bir türlü öğrenemediğin nokta işareti… Kendine yapıyor aslında insan ne yaparsa. Öğrendikleri de kendine zaten…Bu aralar çok şey öğreniyor, çok şey biriktiriyorsun. Yeni kavramlar katılıyor hayatına…  Mesela, iki olmayı…İkinin, iki tane “bir”den oluştuğunu mesela…

Aslan ve Yükselen Aslan:  Yeni yepyeni hafta…Yeni bir gün… Ajandana bir bakıyorsun. Her saati dolu bir hafta… Nasıl yetişecek bunca iş? Nasıl yetişeceksin kendine onca işin gücün arasında? Senin yarışın zaten hep kendinle…Sadece çok iyi bir planlama gerekiyor sana.  Ertelemeden, geciktirmeden, bir kahve içeyim sonra başlarım çalışmaya demeden. Zamanında tamamlamalısın işlerini.

Başak ve Yükselen Başak: Yeni yepyeni hafta. Yeni bir gün. Yeni bir zaman dilimi…Harekete geçmek için. Üretmek için…Mevsim kış takvimlerden, senin halet-i ruhiyede ne zaman başlayacak hasat zamanı?

Terazi ve Yükselen Terazi:Yeni yepyeni hafta…Yeni bir gün…Yeni bir iş günü…Biliyorsun yapman gerekenleri…Ama ayağın gitmiyor, kolun kalkmıyor… Şimdi bu açmazdan çıkma zamanı… Emeklerini kazanca çevirmek için harekete geçmeye her zamankinden daha isteklisin.  

Akrep ve Yükselen Akrep:Yeni yepyeni bir hafta…Yeni bir gün…Yeni gündelik zamanlar…Gündelik işlerin arasında kendine yeni bir eylem planı oluşturmaya her zamankinden daha fazla isteklisin. Hep dile getirdiğin ama bir türlü hayata geçiremediklerin için harekete geçmeyi arzuluyorsun. Bir hobi bulursan kendine düşünce yapında değişecektir vakti gelince. Takıntıların zaman içinde yumuşayacaktır mutlaka.

Yay ve Yükselen Yay:Yeni yepyeni hafta…Yeni bir gün… Gecenin karanlığından sığındığın sıcak yuvan.  Bir takım değişiklikler yapmayı planlıyorsun… Tüm enerji kanallarını sanki evinin içine yönlendirdin… Uğraşmak istiyorsun evinle ama bir uyuşukluk üstünde… Bugün başka sanki…Bir istek, bir heyecan…Yapılacaklar listen seni bekliyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Yeni yepyeni hafta…Yeni bir gün…Yeni bir iş günü…Yoğun bir haftanın, yoğun ilk günü.. Hızlı bir iletişim trafiğine hazır mısın? Galiba bilgisayar başında geçecek günün yarısından fazlası. Daha önce ertelenmiş işler de ekleniyor ajandana.

Kova ve Yükselen Kova:Yeni yepyeni yedi gün uzanıyor… Ama senin elin bir türlü ulaşamıyor uzaklara… Elinden balık gibi kayıp gidiyor bir şeyler…Tüm bunların aslında senin yazdığın kötü senaryolardan kaynaklandığının farkındasın öyle değil mi? Bilinçaltı günlüklerinde yazılı tüm kayıtlar…Şimdi bu hafta kendine bir iyilik yap…Önce sen değiş…

Balık ve Yükselen Balık:Yeni yepyeni bir gün karşılıyor seni… Suskunluk güzeldir…Ama bazen de  sesini yükseltmen gerekmez mi? Yani sen herkesin dertlerini dinlemek, dinlemek ve dinlemek zorunda mısın? Bir şans var önünde şimdi…Önce yaşadıklarını düşün ve şimdiyi…Kimsenin seni sorunlarıyla bunaltmasına izin vermemeyi öğrenmen lazım.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

sanane

16.12.2018 - 21:17
hepsi yalan,
Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Haziran 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

YouTube'da faaliyet gösteren Gerçek Hikayeler isimli kanal ''çocuk istismarı'' yaptığı gerekçesiyle Twitter'da gündem oldu. Kanal için birçok kullanıcı, kanalın şikaye...

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Haziran 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Haziran ayında burçların aşk hayatını neler bekliyor?

Yazarlar
Website Security Test