Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

24 Aralık 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

23.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

24 Aralık 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık.

Takdir görmek istiyorsan, takdir etmeyi bilmelisin

Ne istiyorsun bu hayattan? Ne bekliyorsun dilek çemberindeki insanlardan? Mesela…Seni alkışlamalarını mı?...Sana destek olmalarını mı? Sana değer vermelerini mi? Seni önemsemelerini mi? Seni takdir etmelerini mi başardığın işlerden sonra? Peki sen biliyor musun bir başkasına değer vermeyi, senden başka birini önemsemeyi? Hayat, basit bir denge üstüne kurulu…Ne veriyorsun ki, ne istiyorsun?

Gün geceye dönerken, Ay’da Yengeç Burcu’ndan, Aslan Burcu’na geçiş yapıyor…Ay Aslan’da…Biraz ilgi, bir hayli de  şımartılmak isteyecektir çocuk  ruhun… Biraz ego, biraz gurur… Mesela bugün hayatımızdan çıkarsak kibri, tek kaş havada dolaşmayı…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Biraz daha çocuksu, bencilce duygu fırtınası yaşayabilirsin bugün. İstediğin olmadı mı küsmek gibi mesela… Zihninde soru işaretleri… Anneliğe dair. Ayın öteki yüzü gibi, geçmişte bıraktığın ilişkiler gölge yapıyor günlerine. Sevildiğini bugün daha fazla hissetmek istiyorsun.

Boğa ve Yükselen Boğa:Yaşamın en korunaklı çatısı aslında baba evi. Bilirsin ki o kapı sana her daim açıktır tıpkı anne-baba yüreği gibi.. Hayatın iniş-çıkışlarında ihmal ettiğin anne-babayla ilgilenmek bugün seni daha mutlu edebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bazen yeni bir  dil gerekli...Eskiye dair her kelime, düşünce, fikri geride bırakma zamanı gelmiştir belki de. Kibirden, aşırı gururdan ve egodan uzak olmalı cümlelerin. İncitmemeli yakın çevreni, kardeşlerini ya da kardeş gibi yakınlarını.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Değer nedir? Ölçülebilir mi mesela annenin değeri?. Bir yandan yüreğinin değeri, bir yandan banka cüzdanın değeri… Kalp mi taşıyorsun yoksa yürek mi? Yüreğinin ne kadar değerli olduğunun farkına varmalısın. Denklemler basit aslında, tüm finansal göstergeler gerçeği gösteriyor sana.

Aslan ve Yükselen Aslan:Ruhunu ve bedenini aynı hızla dönüştürüyorsun. Yüzün de eskisi gibi değil. Gözlerinde bir parlaklık, gülümseme. Azimli ve kararlısın en önemlisi de farkındasın günlerin getirdiklerinin. Ne olsa her şey aslına döner bir gün.

Başak ve Yükselen Başak: Sadece düşlüyorsun. Harekete geçmek için bir türlü ayağa kalkamıyorsun, kendi kendine direniyorsun. Tüm savaşın kendinle…Sadece harekete geç, korkularını, kaygılarını bir yana bırak ve işine sarıl. Üretmekten, çabalamaktan vazgeçme.

Terazi ve Yükselen Terazi:Umut hep var olmalı hayatında. Güvendiğin dağlara karlar da yağsa, yitirsen de her şeyi bir kıvılcımla, umudun yol arkadaşın olmalı. Aklında hep olan ama bir türlü hayata geçiremediğin projeni bugün yeniden gündeme getirmek isteyebilirsin..

Akrep ve Yükselen Akrep:Farklı bakış açısı ve yüreğini ortaya koyduğun her işin sana hediyesi başarı olabilir. Kariyerinde daha fazla alkışları duyabilirsin. Hani hep şikayet ediyorsun ya, kimse yaptığımın değerini bilmiyor diye. Bu süreçte arzu ettiğin takdiri, alkışı duyabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay: Herkes sana yaslanıyor, sana nefes alacak alan bile bırakmıyor. Şimdi yola revan olma zamanı. Sırtında çantan, yeni yolculuklara çıkma zamanı. Belki de yeni bir müfredat oluşturmalısın kendine…Yeni bir öğrenim programı..  

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Zihin susmalı, kalp kan pompalarken. Mantık, yerini duygulara bıraksa biraz da, fena olmaz mı? Gün sonunda almayı beklediğin “ Z” raporu değil ki yaşam.

Kova ve Yükselen Kova:Mutlulukların senden kaçtığını mı düşünüyorsun? Arıyorsun…Bulamıyorsun…Kaybediyorsun…Neden böyle olduğunu hiç düşündün mü? Acaba ilk sen mi söylesen, sevdiğini…

Balık ve Yükselen Balık:Biraz da sağlığını düşünme zamanı. Giderek artan çalışma temposu, uzayan toplantılar, masa üstünde biriken dosyalar, yapılacaklar listesi. Yormaya başladı seni. Ara verme zamanı geldi belki de. Sağlığına gereken değeri vermelisin bugün…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Bir grup gencin Dünya ve Güneş'in dönüşü hakkındaki tartışması sosyal medyada yüksek etkileşim aldı. Videoda bazı gençler, Güneş'in Dünya'nın etrafında döndüğünü iddia...

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Aralık 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Kasım 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Boris Johnson'ın, göreve geldiği 2019 aralık ayından bu yana ve özellikle pandemi boyunca, halkın gözüne girmek için elinden geleni yapmasına rağmen, etiğe aykırı kara...

Yazarlar
Website Security Test