Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 29 Aralık Cumartesi 2018

28.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 29 Aralık Cumartesi 2018. Hafta sonu Cumartesi burç yorumları. Astroloji yazıları tüm burçlar ve yükselenleri. Hafta sonunda iş ve aşk hayatınızda nasıl gelişmeler olacak?

Dengede kal

Yılın son hafta sonu…Dile kolay dört mevsim,52 hafta, 365 gün…Geride kaldı…Yaşanılan her şey gibi…Her nefes alışında kendini yeniliyorsun…Ferahlıyorsun…Her nefes verişinde ise havaya karışıyor içinde kalanlar…

Bugün Ay Terazi’de… Yarın da… “Bir” olabilmektir Terazi… Senden başka birinin yaşadığının farkına varmaktır… Sadece “eş” değil, “eşit”liktir… Yaratılan her şeyin güzelliğinin idrakidir Terazi… Yüz güzelliğinin yüreğe yansımasıdır… Dengeyi korumaktır herkes üstüne üstüne gelse de…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

 

Koç ve Yükselen Koç: Sevebilmek… Zor bir hafta geride kaldı…Yılın zorluğundan bahsetmiyorum zaten… Yeni sorumluluklar, daralan nefesler…Bu haftada hızlandırılmış program gibiydi…Özellikle iş hayatında…Madem hafta sonu…Hazır Ay’da ışığını sana “eş”in üzerinden yansıtıyorken…Sevmenin ve sevilmenin tadına vardığın bir zaman arala kendine…Eğer yoksa gönül hanende bir misafir o zaman da kendini yeni biriyle tanışmaya hazırla…

Boğa ve Yükselen Boğa:Huzurlu olmak… Yaptığın işte özellikle huzurlu olmak…Mesela bir e-posta yazarken bile kendinden bir şeyler katabilmek…Ya da bitirdiğin ve içine sinen çalışmaların ardından keyifle kahveni yudumlamak… Bu hafta sonu elinde biriken işleri eritmek isteyebilirsin. Belki raporlama, dosyalama gibi konular cumadan hafta sonuna taşınmış olabilir. Yeni yıla temiz dosyalar açmaya ne dersin?

İkizler ve Yükselen İkizler:Müzik dinlemek…Kendini biraz da melodinin büyüsüne kaptırmak...Geçen haftanın belirsiz geçmişinden biraz sıyrılmak iyi olmaz mı? Madem yeni yılın son hafta sonu… Kendini değil, kulağına gelenleri dinle mesela…En sevdiğin şarkıyı…Ya da açık havada uzun yürüyüşlere çık. Bu hafta sonu kendine zaman ayır…Ruhunu sanatla besle.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Aile olmak…Hafta sonu Ay Terazi’de… Ve ışığını sana, yuva üzerinden, aile üzerinden, anne üzerinden gönderiyor… Ailene biraz daha zaman ayırmak isteyeceğin 48 saat var önünde…Aileyle bir arada olmak, kalabalık sofralar kurma zamanı… Ya da mesela hep ertelediğin, alıp almamak konusunda kararsız kaldığın eşyayı alabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Kardeş olmak…Birinin kardeşi olmak…Hele de küçük kardeşi olup hiç büyümemek…Şımartılmak…Her istediğinin anında yapılması…Başın sıkıştığında, ağlamak istediğinde duymak istediğin ilk ses…Bu hafta sonu kardeşlerine daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin. İhmal etme…Her ne kadar yoğun olsan da kardeşini ihmal etme…Sonra…Öyle bir an geliyor ki çok istesen de duyamıyorsun sesini….

Başak ve Yükselen Başak: Değerli olmak… Bugün Ay Terazi’de…Ve sana ışığını biraz da maddi konular üzerinden yansıtıyor. Bugün harcama kalemlerinde artış gözlemleyebilirsin. Bir de anneyle ilgili harcamalar yapabilirsin. Her şey onun mutluluğu için değil mi zaten?

Terazi ve Yükselen Terazi:Başrol de sen… Hayat döngülerden ibaret… En basiti 28 günde bir şeyler bitiyor, bir şeyler başlıyor. Bugün senin için başlangıçların ayak sesleri… Bugün Ay yeni ay misali göz kırpıyor sana. Diyor ki yıl bitmeden kendine bir çeki düzen ver.  Tembellik etme ve yeni yıla ilişkin hedeflerini hazırla.

Akrep ve Yükselen Akrep:  Rüyalarına güvenmek… Hep aynı rüyayı görüyorsun belki…Sanki hiçbir şey değişmemiş…Bir sihirli el gelmiş tüm gidenleri geri getirmiş…Uyanınca…Bir bakıyorsun ki…Hafta sonu Ay Terazi’de…Sana ışıklarını rüyaların aracılığıyla gönderiyor…Bir not al bakalım rüyalarını…Bilinçaltın neleri gizliyor.

Yay ve Yükselen Yay: Yaren olmak…Nefsinin peşindeyken başka nefesleri çok da umursamıyor insanoğlu…Ve ne yazık ki idrak edemiyor dünyanın yalancılığını… Hoş görü, gülümsemek ve dost yüzler biriktirmeli insan…Ve sen bunu zaten iyi biliyorsun… Hafta sonu dostlarına, dostluklarına daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Zirveye tırmanmak… İnatçısın… Yol ne kadar dolambaçlı olsa da, uçurumlar uzansa da, yok pes etmezsin sen… Hedefini çizdin mi zihnine kimse seni yolunda alıkoyamıyor. Hafta sonu tatil ama sana tatil yok…Yani aslında sen kendine tatil hakkı tanımıyorsun. Yine bir çalışma telaşı içindesin…

Kova ve Yükselen Kova:Sınır tanımayan öğrenci…. Bitmiyor senin öğrenme istediği…Bitmesin zaten…Sen aynı anda iki kitap okumaya devam et… Hafta sonu kendine özellikle ruhuna dokunan, ruhsal gelişimine katkı sağlayacak kısa süreli bir eğitime başlayabilirsin… Ya da böyle bir eğitimi düşünebilirsin… Karar verirsin diyemiyorum. Senin için bir karara varabilmek bir hayli zordur. İkimizde biliyoruz.

Balık ve Yükselen Balık:Büyütmemek sorunları…Asıl önemlisi kendini büyütmek… Günlük meseleleri sorun etmemeyi öğrenmek gerekiyor…Bu da geçer deyip başka bir yöne çevirmek gerekir bazen gözü, bazen gönlü… Bugün yılın son hafta sonu… Ve Ay’ın ışığı biraz bütçenin karanlık yönlerini açığa çıkarıyor. Harcamalarını kontrol altına almayı öğrenmelisin. Dolabın yeterince dolu değil mi?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 25 Haziran 2019 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Asl...

Günlük Burç Yorumları Aşk 24 Haziran 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, B...

Yazarlar
Website Security Test