Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

1 Ocak 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

31.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 1 Ocak 2019 Salı. Yeni yılda astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları.

Cesur olan kazanır

Altın tepside sunulmuyor ne yazık ki hayatın öğeleri… Sen çalışırsan, dürüst çalışırsan, yalansız dolansız cümleler kurarsan, doğru zamanda adım atarsan başarıyorsun. Başarmak demeyelim de, hayat amacına, dünyaya geliş nedenine biraz daha yaklaşıyorsun diyelim.

Enerji nakil hatlarında kısa süreli bir sorun yaşandı… Ama çok şükür Mars artık Koç Burcu’na geçti. Rengi ateş kırmızıdır Mars’ın ve Koç Burcu’nda da ev sahibidir. Hal böyle olunca kendimizi enerjik, canlı ve cesur hissedebiliriz 15 Şubat’a kadar… Girişimlerimiz için harekete geçebilir, kendimizi ortaya atmaktan çekinmeyebiliriz. Ama bir de gölge yanıyla, daha bencil olabiliriz, öfkemizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Ani tepkiler verebilme ihtimalimiz de güçlü…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Kendin için düğmeye basmaya hazır mısın? Öyle göz açıp kapayıncaya kadar geçen bir etki değil… Yaklaşık 45 günlük bir enerji başlıyor hayatında… Evet bir yanda kariyerinle ilgili yeniden yapılanmaların var, bir yanda evle ilgili sorumlulukların. Ama bir de kendin için bir şeyler yapmak istiyorsun. Bunun için de kendini hareketli ve enerjik hissediyorsun. Kendin için alış verişe çıkabilir, spora yeniden başlayabilir ve imajında değişim yapmak isteyebilirsin… Çok aceleci hareketlerin olabileceği için, fiziksel anlamda da kendine daha fazla dikkat etmelisin.  Çarpmalar, küçük çaplı yaralanmalar bu seyrin gölgeli yanı senin için.

Boğa ve Yükselen Boğa:  Yaklaşık 45 günlük bir enerji başlıyor hayatında. Biraz ürkek bir enerji…Kaygı ve korkulardan beslenen… Bir yanın cesaret diyor, bir yanın biraz bekle diyor.  Girişimlerinle ilgili çekincelerin var. Bir de kendine öfkelerin var. Daha  iyisini neden yapamadığın, nasıl yaparsan başarıya ulaşabileceğin bilinç altındaki sorgulamalarının ana hatlarını oluşturuyor. Bu dönemde kendini fazla ortaya çıkarmak istemeyebilirsin. Düşüncelerini kendine saklamak isteyebilirsin. Bir nevi inzivaya çekilmek isteyebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:  Yaklaşık 45 günlük bir enerji hayatına yaklaşıyor…Ve artık farklı bir pencereden bakıyorsun hayata. Kariyer konusunda ne yapacağının karmaşası yerini aklı selime devrediyor. Artık projelerin için, kariyerindeki emeklerinin maddi karşılığını almak için mücadeleye başlıyorsun. Girişimlerinin ödülünü almak için tüm enerji kaynaklarını ortaya koymaktan çekinmiyorsun. Aniden, birdenbire yeni kararlar alabilirsin. Ama yine de temkinli olmakta, acele kararlar almamakta fayda var.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Yaklaşık 45 günlük bir enerji… Yansımasını kariyerinde deneyimleyeceğin bir enerji… Yeni enerji dalgalarının etkisiyle, özellikle kariyerinde, statünde mücadele vereceğin olaylar yaşayabilirsin. Ani ve hızlı kararlar alabilir, öfke kontrolü sağlamakta zorlanabilirsin. Belki kendi işini kurmak isteyebilir, tek başına çalışmak isteyebilirsin yine bu enerjinin etkisiyle.

Aslan ve Yükselen Aslan:Yaklaşık 45 günlük bir enerji…Sana yeni bir mücadele etme, var olma savaşı alanı…Bu sefer, girişimlerinin adresi eğitim… Ve daha çok öğrenim… Öğrendiklerini “hal” haline getir ama.. Uzun yolculukların var… Vizen de var elinde… Niyetin yola çıkmak…Bir çanta sırtında… Yeniden öğrenci olmak isteğin belki de… Bu uzun gibi gelen ama göz açıp kapayıncaya kadar geçecek sürede, işlerin nedeniyle ertelediğin eğitime yeniden dönüş yapabilirsin. Bir de yine farkına varabilirsin aslında en iyi arkadaşlarının kitapların olduğunu… Kalemine ve kağıdına daha fazla sarılabilirsin. Bir de içinde güçlü bir istek var yazdıklarının daha geniş kitleler tarafından okunması için.

Başak ve Yükselen Başak:Yaklaşık 45 günlük bir enerji… Biz olayları hep iyi ve kötü, olumlu ve olumsuz değerlendirmelere göre sınıflara ayırırız… Ama her yaşadığımız aslında hakikat perdesini aralar… Şimdi yeni zamanlar önünde… Tüm enerjini, girişimlerini, cesaretini, atılganlığını gösterecek tek kaynağa yönlendiriyorsun. Finansal göstergeler, ödemeler dengesi bir çeşit trafo gibi… Doğru zamanda, doğru kabloları bağlaman gerekiyor. Yoksa kriz yaşayabilirsin. Dikkatli olmakta fayda var. Ben diyeyim, gerisi sana kalmış.

Terazi ve Yükselen Terazi:Yaklaşık 45 günlük enerji… Ne güzeldi kararsızdın. Aslında vardı zihninde bir sürü şey. “Aman sonra yapayım, acelesi ne biraz daha dursun” deyip duruyordun. Şimdi “hayat hadi kalk ayağa” diyor. İki açıdan önemli senin için… Özellikle eğer ortaklı bir iş yapmak istiyorsan bu dönem girişime başlayabilirsin. Eğer bir ortağın varsa, sorunlar yaşabilmen olası… Öfke kontrolünü öğrenmen gerekiyor hayatının bu dönemde…Ağzından çıkan kelimelere özen göstermelisin. Kime mi? Tabi ki öncelikle eşine. Eğer yalnızsan, aşkı bulmak için bir hayli atak olabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Yaklaşık 45 günlük bir enerji… Çok yordun kendini ve hala yoruyorsun… Bazen hayat bize öyle deneyimler yaşatır ki, biz nefes almamın kıymetini anlarız. Sevdiklerimizle telefonla konuşmak bile ne büyük bir hediyeymiş diller lal olunca anlarız… Şimdi de bu enerjiyle sağlığını korumanın önemini öğrenebilirsin. Öğrendiklerini unutma… Doktor randevularını es geçme…

Yay ve Yükselen Yay:Yaklaşık 45 günlük bir enerji… Daralıyorsun, bunalıyorsun, hep bir şeyleri denkleştirmek zorunda hissediyorsun kendini…Bütçen, maddi kaynakların başrolde bu duyguları yaşamanda…Ama biraz ara zamanı…Artık enerjini başka bir alana kısa süreli de olsa kaydırma zamanı… Gönlünü yeni bir misafire açsan…Aşka yelken açsan…Ya da bir bebeği kucaklasan… Bir de bencil olmamayı öğrenmen gerekiyor bu süreçte, tek başına hareket etmemeyi, öfke saçmamayı, beklemeyi bilmeli…Zira “aşk” iki kişiliktir…

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Yaklaşık 45 günlük yeni bir enerji alanı sana… Çoğu zaman seni zorlayabilecek bir enerji… Baştan söyleyeyim…Sonra bana gönül koyma… Zaten hep daralıyorsun bu aralar… Şimdi de yeni bir mücadele sahası açılıyor önünde… Özellikle evinle ilgili konular öne çıkıyor bu sefer… Yaşadığın mekanda bir takım tadilat ve tamirat işleri olabilir… Etrafındakilerin bencillikleri canını sıkabilir… Bu dönem fazla misafir ağırlayabilirsin. Sen her şeye ve herkese rağmen sakin kalmayı öğrenmelisin.

Kova ve Yükselen Kova:Yaklaşık 45 günlük bir enerji alanı…Daha fazla iletişim, daha fazla iletişim becerisi kazanma… Yayıncılıkla ilgili yeni girişimlerde ve atılımlarda bulunma… Sosyal medyayı daha fazla kullanma…Kendi başına bir şeyler yapabilmek için atağa geçmek…İşte tüm bunlar sana bu yeni enerjinin vaadleri…Bir de kardeşlerinle olan ilişkini gözden geçirmelisin bu dönem…  Eğer haksızlığa uğradığın konular varsa içinde ortaya çıkabilir. Ama sen seçici cümleler kurmaya çalış. Zaten kırmazsın kimseyi ama yine de öfkene hakim ol.

Balık ve Yükselen Balık:  Güven önemli senin için… Finansal güvence önemli… Değer kazanmak önemli bir güvence… Yaklaşık 45 günlük bir enerji başlıyor senin için. Özellikle finansal anlamda bir mücadeleye adım atıyorsun. Kazanmak odaklı harcıyorsun enerjini… Kazandıklarını tutmak, finansal okur yazarlığa sahip olmak önemli bir ayrıntı… Biraz har vurup harman savurma diyeceğim ama…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 25 Haziran 2019 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Asl...

Günlük Burç Yorumları Aşk 24 Haziran 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, B...

Yazarlar
Website Security Test