Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 2 Ocak 2019 Çarşamba

1.1.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük burç yorumları 2 Ocak 2019 Çarşamba. Astrolojide tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları.

Kuralları sen koy

Eşyanın hep bir kuralı vardır ilk yaratıldığı andan beri… Masanın kuralı vardır çatal bıçaklar doğru yerde olmalı… Mutfağın kuralları vardır porselen ve cam eşyalar ayrı rafta durmalıdır…Senin de kuralların var hayat gibi… Kırmızı çizgilerin var şüpheli yüreklerin geçmesine izin vermediğin.

Kurallar disiplini, disiplin sorumlulukları, sorumluluklar ödevleri taşır beraberinde… Hepsi bir zincirin halkasıdır senin için…Tüm bu yaşadığın süreç ne kadar karanlık gözükse de…Sen yaşlanmıyorsun aslında sadece “yaş” alıyorsun… Karanlık geceler olgunlaştırıyor seni…Aynaya baktığında saçlarında gördüğün beyazlar ise, yaşadığın ayaz gecelerin izleri…

Satürn Oğlak Burcun’da…Artık iyice yerleşti zaten bu konuma… Güneş’te Oğlak’ta. Ve ikisi yan yana hareket ediyorlar bugün… Güneş daha fazla odaklanmamızı sağlıyor yeni gelen günde… Görmezden geldiğimiz sorumluluklarımız, görevlerimiz için. Eğer “öz”e kavuşmaksa niyetimiz o zamanda disiplinli olmak, kural koymak ve sebatkar olmak için doğru bir gün…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle...

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Kurallara uymak, düzeni korumak, verdiğin sözleri tutmak…Bugünün ana teması senin için. Özellikle mesleğinde, yaptığın işte, insan kaynakları terimiyle “ kariyer”inde. En çok ihtiyacın olan şeylerden biri aslında disiplinli olmak, iş yaşamının sorumluluğundan kaçmamak, her şeyi  bir sorun gibi algılamamak. Bugün kendine çevir yönünü ama kariyer hedeflerini görüş alanına getir. Terfi almak, yükselmek adına neler yapman gerektiğini bir analiz raporu halinde sun kendine.

Boğa ve Yükselen Boğa: İnsanoğlu hep söz verir durur. Her sene, yeni ajandasına büyük puntolarla yazar hedeflerini, beklentilerini. Yazmak en sevdiği iş. Ama burada kaçınılması gereken tuzak, hedefe odaklanmamak. Sadece belirlemek yetmiyor, odaklanmak gerekiyor çoğu kez. Zaten bir çok sınav sorusu geliyor oluşturman gereken yaşam vizyonundan, öğrenimlerinden, çıkman gereken uzun yolculuklarından. Bugün tam da odaklanma günü. Yazılı hedeflerini hayata geçirmek için.

İkizler ve Yükselen İkizler:Kontrol altına alman gereken konular var. Bütçe gibi, nakit akışı gibi, yatırım gibi. Zaten uzun zamandır bu konu başlıkları sana büyük bir test ve öğretiler sunuyor. Şimdi de resmin ayrıntılarına çeviriyor Güneş ışığını. Sana bu temalardaki görev ve sorumluluklarını, ödevlerini hatırlatıyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Senin gibi duygu deryasına dalmaktan hoşlanan biri için, yaşam çetin kış koşulları sunuyor son zamanlarda. Özellikle evlilik yaşantın, dostların kısaca aynada seni yansıtanlar üzerine… Bugün yine aynı yüzleri hatırlatıyor sana Güneş ışıkları. “Eş” her daim bizim diğer yanımızdır. Bizi tamamlayan, eksik yönlerimizin ayırımına vardıran. Bugün eşine,dostlarına sorumluluklarını hatırlatıyor sana gökyüzü.

Aslan ve Yükselen Aslan: Daha ne kadar disiplinli olacaksın bilemiyorum. Çok çalışıyorsun ama kendi kendinin patronu olma hazzı da senin için paha biçilmez. Artık çalışma ortamı biraz ışıklanıyor senin için. Sıradan masa lambası değil aydınlatan. Sorumlulukların, zamanında teslim etmen gereken raporların, görev tanımların gibi konu başlıkları bekliyor seni kapıda. Yapılacak çok işin var. Bir de bugün özellikle kemiklerine dikkat etmelisin. Mesela romatizmal ağrılarına.

Başak ve Yükselen Başak:Gökyüzünde aşk baloncukları havada uçuşuyor diye başlayan cümleler kurmak isterdim sana. Ama… Biliyorum hayli uzun zamandır yaklaşık bir yıldır aşk hayatın çok yolunda değil, hayattan keyif aldığın yönler giderek azalıyor, çocukların sorumlulukları da üstüne cabası. Çünkü hayat sana farklı kimlikler çıkararak karşına, olgunlaşmanı sağlıyor… Sevebilme kapasitene bakıyor… Bugün de bu konuyla ilgili daha fazla düşünmene ve odaklanmana olanaklar sunuyor. Sevmek çok ciddi bir iştir ve en çok yürekli olana yakışır…

Terazi ve Yükselen Terazi:İradeli olmak, kararlı olmak gerekiyor. Özellikle yaşadığın mekanda, ailende… Bugün özelikle annen babanın rolünü üstlenebilir. Bir de eve ait sorumlulukların olduğunu hatırla… Ödenmesi gereken faturaları ihmal etme, evin eksiklerini varsa tamamla ki, hayatta aksıyan yanlarını tamamlayabil böylece.

Akrep ve Yükselen Akrep:Kararlı, kısa, net esintiler taşıyor bu ara kurduğun cümleler. Gerçi yüklemler hep emir kipiyle bitiyor ama olsun. Bugün özellikle düşüncelerine bir akış programı ayarla…Anlamlı dizeler olsun. Her aklına geleni söyleme… Ve düşündüklerine dikkat et… Esnek fikirlere aç kendini.

Yay ve Yükselen Yay:Yeni yıldan beklentin nedir diye sorsam? Diyeceksin ki açık vermeyen bütçe. Bugün yine hayatının odak noktası maddi kaynakların. Harcamalarını düzenlemek, yatırım kararlarını bir sisteme oturtmak için verimli bir gün.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:  Bugün zor bir gün… Zor derken, kendini ispatlamak için, kendini ortaya koymak için zor bir gün. O kadar disiplin altına almaya çalışıyorsun ki kendini, kuralların esnemiyor. Ve bir türlü ördüğün kozanın içinden çıkaramıyorsun kendini. Başkalarının sorunları, başkalarının işleri derken kendine cimri davranıyorsun zamanı korumak konusunda.

Kova ve Yükselen Kova:Hep bir “zihinsel” devrim yaşıyorsun ya geçen yıl başından beri.  Kontrol altına almaya çalışıyorsun bilinç altı seslerini, alt benliğini, kaygılarını, endişelerini, korkularını… İşte tam bugün, Güneş ışıklarını sunuyor bahsi geçen alana. Böylece çözüm önerileri çıkabilir karşına.

Balık ve Yükselen Balık:Umut her daim var ve yaşadığımız, nefes aldığımız sürece de hep olacak. Her şeye ve herkese rağmen. Sen her ne yaşarsan yaşa, gülümsemeyi ihmal etme. Bugün özellikle kariyerinin maddi emeklerinin karşılığı için konuşmalar gerçekleştirebilir ve otorite konumundaki kişilerle masaya oturabilirsin.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

GSM operatörleri Ramazan Bayramına damga vurdu. Türkiye'de birçok noktada şebeke sorunu yaşayan kullanıcıların şikayetleri üzerine operatör şirketleri açıklama yaptı. ...

Günlük Burç Yorumları Aşk 25 Mayıs 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

KYK (Kredi ve Yurtlar Kurumu) kredi borcu olan öğrenciler kendilerini sosyal medyada hatırlattı.

Türkiye ile Japonya arasında son günlerde yapılan açılışı yapılan Başakşehir Sakura Hastanesi ve ardından yapılan pozitif açıklamalar, dikkatleri iki ülke ilişkilerine...

Yazarlar
Website Security Test