Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 8 Şubat 2019

7.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 8 Şubat 2019 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları. Hayırlı Cumalar.

Sözünün eri misin?

Verdiğin sözü tutabiliyor musun? Ya da her söylediklerinle davranışların birbirine uyuyor mu? Giyindiğin kıyafetlerin albenisiyle mi herkesi etkilediğini düşünüyorsun? Kelime hazinen kaç sözcükle sınırlı? Hep geçmiş zamanlı mı cümlelerin? Şimdiki zamana inanıyor musun?

Bugün… İletişimin hızlı çocuğu Merkür Kova Burcu’nda tam yol ileri gidiyor… Ve Koç Burcu’ndaki Mars’dan da kendine beklediği desteği buluyor. Ve ikisi birlikte sözlerin eyleme dönüşmesi için, zihindekilerin hayata akması için, hızlı, çabuk, beklemeden harekete geçmek için tüm desteklerini sunuyorlar…Tabi ki hazır olana…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

 

Koç ve Yükselen Koç:Yine, yeni bir şey geldi aklına. Ve aklına geleni mutlaka hayatına getirmelisin, öyle değil mi? Beklemek mi? Asla… Sabretmek mi? Mümkün değil. Olmalı, olacak, çünkü istiyorsun… Yine böyle hallerdesin. Geleceğini şekillendireceğini düşündüğün bir fikrin var. Ve de istediğin. Kimse değiştiremiyor o düşünceni. Ve sen hızla koşar adım, tüm enerjinle harekettesin. Düşüncen yarına ulaştı bile.

Boğa ve Yükselen Boğa:Kendi içinde bir mücadele halindesin. Kariyerinle, iş yaşamınla ilgili planlar, fikirsel yatırımlar zihnini meşgul ediyor. Bugün bunları yaşıyorsun ama gelecekte nasıl bir senaryoyu yazmak istiyorsun? Seni yarınlara taşıyacak düşüncelerin var. Düşüncelerini eyleme dönüştürmelisin. Havada asılı kalmamalı fikirlerin, ideallerin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Yine kalabalıksın… Yine dolu dolu hayatın… Yine kapı zilin durmuyor… Fazla dışa dönüksün yine… “Öz”den uzaklaştın mı biraz? Neyse bugünlerde böyle olması gerekiyor demek. Öğrenciliğin bitmiyor… Bir türlü mezuniyet törenine kavuşamadın. Yeni bir yabancı dil öğrenmeye çalışırken, kendine yeni bir dil geliştiriyorsun. Daha bütüncül, daha iyimser, daha orijinal… Yeni düşünce sistemin hayatının alfabesi olacak gibi duruyor bu taraftan bakınca.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Tam zamanı… Neyin dersen? Malum son 15 gündür hayatının odağında finansal göstergelerin. Ve ne yazık ki fazla parlak gözükmüyor. Ama umut her daim var. Birkaç tedbirli hareketle düzelebilir elbette. Belki de yöneticinle konuşmalı, emeklerinin maddesel değerlerinin karşılığını isteyebilirsin… Böylece belini doğrultabilirsin. Düşüncelerini ve isteklerini harekete geçirmelisin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Sana danışılması hoşuna gidiyor, öyle değil mi? Gururunu okşuyor bu durum. Elverdiği ölçüde, dilin döndüğünce öğrendiklerini anlatmak, bilgilerini paylaşmak hoşuna gidiyor. Ama dikkatli ol. Nefsine yenilme… Biliyorum deyip ortalıkta gerinerek dolaşma. Unutma ki, her bilenin üstünde mutlaka “Bir” bilen vardır…

Başak ve Yükselen Başak:Çoğu insan bilmiyor ya da es geçiyor. Elbette herkesin bir beyni var ve elbet herkes düşünür… Ama “düşünceli” olmak başka bir vasıftır… Düşünceli olmak karşındakine hak tanımak, nazik olmak, kibar olmak herkesin karakterinde yoktur… Ve genelde senin gibi “düşünceli” birini de bekleyen bir tehlike vardır. Her an sağlığını kaybetme riski… Dikkat et, düşündüğün ayrıntılar seni çukura düşürmesin. Bak hala düşmüyor ateşin?

Terazi ve Yükselen Terazi:İcat çıkarıyorsun yine. Bugünlerde kreatif düşüncelerinle etrafındaki herkesi şaşkına çeviriyorsun. Düşüncelerinle hayata bakışın örtüşüyor bu aralar. Acaba kendine yeni bir hobi mi edinsen? Çünkü sürekli düşünmek, sürekli kafana bir şeyleri takmak, sürekli sorgulamak… Havasız bırakabilir seni. O nedenle kendine yeni bir hobi bulmalısın sana nefes aldıracak bir şeyler.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bazen günlük hayatın yoğun koşturmasında, zaman kalmıyor kendine ve ailene. Onların ihtiyaçlarına yanıt vermekte geç kalıyorsun çoğu zaman. Bu durum elbette huzursuz ediyor seni. Peki ne yapman lazım? Doğru hareket planı bulmalısın. Bir bak bakalım hangi gereksiz eylemler için zaman kaybediyorsun? Tabletin başında daha mı az zaman geçirmelisin acaba?

Yay ve Yükselen Yay:Yeni şeyler öğreniyorsun. Farklı, orijinal, kimsenin daha önce duymadığı şeyler belki de. Bir çocuk gibi… Meraklı, kurcalayan, yap-bozun parçaları gibi bir öğrenim tarzın var. Belki de çocuğundan öğreniyorsun yeni şeyler. O büyürken, belki de seni büyütüyordur. Belli mi olur? Sen onu besliyorsun, o sana besin kaynağı oluyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Evet, her şeyden önce sen bir bireysin. Kendi değer yargıların, düşünce sistemin, hayattan beklentilerin ve kazanımların var. Var ama sende de bir “var”olma savaşı var. Özellikle ailene, kendini anlatmak, düşüncelerinin bir akıl tutulması olmadığını izah etmek, ifade etmek için doğru zamanlar. Aklından geçen planların belki de ailenden destek bulabilir.

Kova ve Yükselen Kova:Sen bilgiyi yaymak için doğmuşsun diyebiliriz. Ve bugünlerde, yakın çevrene, kardeşine, kendini anlatmakla meşgulsün. Zor zamanlar belki de. Zorlandın daha önceki denemelerinde ama şimdi yüksek sesle anlatmak için doğru zaman. Bir de belki de kendini sosyal mecralarda anlatmak isteyebilirsin. Blog açmayı düşündün mü?

Balık ve Yükselen Balık:Fazla mı renksiz hissediyorsun kendini bu aralar? Ve fazla sessiz… Konuşmaya dahi üşeniyorsun. O kadar yorgun ki çene kasların… Tıpkı bacakların gibi… Hemen uyumak istiyorsun… Okurken bile yoruldun şimdi.  

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Rusana

08.02.2019 - 12:05
Gunlugim
Diğer Yazarlar

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 19 Ağustos 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğl...

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 18 Ağustos 2019 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, ...

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 16 Ağustos 2019 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, K...

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 15 Ağustos 2019 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğla...

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 14 Ağustos 2019 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğla...

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 13 Ağustos 2019 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, K...

Yazarlar
Website Security Test