Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Aynı kökteki partilere geçiş yapıyorlar

8.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Parti değişikliği yapan adaylar kökte birleşmiş partiler arasında geçiş yapıyorlar. Esasında farklılıkları yok bu partilerin isimleri farklı ancak davaları aynı. Ortaya koydukları programları, hedefleri aynı olan partiler. Parti değişikliği yapan bu isimler bana kalırsa aynı evin bir odasından çıkıp diğer odasına geçiyorlar. Bu nedenle başarılı olmamaları için hiçbir sebep yok. Örneğin CHP’den ayrılıp DSP’ye geçen Mustafa Sarıgül, İstanbul seçmeni tarafından kabul edilmiş bir kişidir. Sarıgül’ün kesinlikle DSP’de başarılı olacağına inanıyorum. Belediye başkanlığını seçildikleri belde için, çağdaş bir Türkiye için istiyorlarsa o kişiler gittikleri her partide başarılı olacaktır. Belediye halka hizmetin en yakın kuruluşudur.

Türkiye’nin ihtiyacı olan parti merkez sağ partisidir. İsmi geçen kişilerin kuracakları parti AKP’nin ortaya koymuş olduğu dünya görüşünde olacaktır. Abdullah Gül, Ali Babacan gibi isimlerin merkez görüşü ile ilgisi yoktur.  Bu isimler dini esas kılmak suretiyle yola çıkanlardır, merkez sağ aklı esas kılmak için yol çıkanların kurduğu bir siyasi partidir. Bu doğrultuda meydana gelecek siyasi oluşumun başarılı olacağını düşünmüyorum çünkü Türkiye’nin böyle bir partiye ihtiyacı yoktur.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 12 Aralık 2019 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Aralık 2019 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. 9-15 Aralık haftası burçları neler bekliyor?

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Aralık 2019 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 9 Aralık 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 8 Aralık 2019 Pazar hafta sonu. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test