Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 13 Şubat 2019

12.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 13 Şubat 2019 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık.

Birdenbire oldu her şey

Önünde hep bir ajanda… Her şey belli program dahilinde… Ne zaman ne yapacaksın? Nereye gideceksin? Ne giyineceksin? Güneşli günde bile çantanda şemsiye… Ya yağmur yağarsa diye… Biraz oluruna bıraksan nasıl olur sence?

Bugün… İki ateş topu Mars ve Uranüs birlikte hareket ediyorlar…Dokunup geçtikleri her yerde kırmızı bir duman bırakıyor… Her şey çok hızlı akabilir… Tesadüfler yaşayabiliriz… Dinamik olabiliriz… Bir de öfkemizi kontrol etmekte zorlanabiliriz… Şimşekleri üzerimize çekebiliriz… Kendimizi özgür bırakmak için savaşabiliriz kendimizle…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Öfkesini yenen insan olmak istemez misin? Zaten sağın, solun belli olmuyor. Ne yapacağın, hangi kararı alacağın, hangi yöne gideceğin anlık pusulanla can buluyor. Kendini değiştiriyorsun… Plansız, programsız, ani hareketlerle… Bugünlerde değişim için daha hırslı ve kararlısın. Ama sinirlerine hakim olman, öfkeni kontrol etmen başarılı yürütmen gereken bir süreç. Kolay gelsin…

Boğa ve Yükselen Boğa:Sabretmek senin için hiç de zor değil. Bildiğin, aşina olduğun özellik sabırlı olmak. Ama derinde, dipte öyle çok birikti ki sabrettiğin, sustuğun geri plana attığın konular. Neredeyse taşmak üzere… Evet halksın belki de… Ama sen yine de doğru zeminde hakkını savun… Biriken öfkelerini lav gibi akıtma… Ortalığı yakıp geçme… Sonra çıkan yangının külleri savrulurken canın acıyabilir…

İkizler ve Yükselen İkizler:Zaten sen hep aniden karar aldığın için, birdenbire bir şeylere başladığın için şaşırtmaz seni hayatın sürprizleri. Hiç ummadığın bir şekilde maaşında artış yaşayabilirsin… Hiç ummadığın bir şekilde hayalini kurduğun, niyet ettiğin bir şey gerçeğe dönüşebilir. Aniden birdenbire arkadaşlarınla seyahat organizasyonu yapabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:İşinle ilgili, kariyerinle ilgili konularda zaten uzun zamandır atılım içindeydin. Girişimlerde bulundun, çok gezdin… Bazen de öfke kustun… Bugünse aniden, birdenbire herkesi şaşırtacak karar alabilirsin. Belki de “hadi bana eyvallah” diyebilirsin… Belki de hızlı ve farklı ele aldığın konularla yöneticilerinin takdirini toplayabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan: Ne güzel seni böyle istekli görmek. Ne güzel defterleri yeniden doldurduğunu görmek… Bugünlerde farklı bir eğitim için kendini hazır hissedebilirsin. Enerjini, girişimciliğini yeni ve farklı eğitim için değerlendirebilirsin. Ya da öğrendiklerini öğretmek içinde atılım yapabilirsin. Ve hiç beklemediğin bir uçak bileti eline tutuşturulabilir.

Başak ve Yükselen Başak:Sürpriz ödemeler seni yine mi zorluyor? Ama sen de öğrenemiyorsun bir türlü bütçeni korumayı. Her gördüğünü alırsan nasıl denkleşecek bütçen? Hep bir açık var… Bugün yine hiç beklemediğin bir şekilde eline tutuşturulabilir fatura… Ya da hızlı araba kullanmanın ceza makbuzu… Ve belki de bu kadar çok maddi borçlar, manevi alacaklarla tahsil edilebilir. Bütçenden önce kendini de yapılandırabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi: Hep konuşuruz aslında üstüne basa basa… Hayatındaki kişi senin yansıman diye… Sen aslında ona kızmazsın… Onda gördüğün kendine de bağırmaların… Kırgınlıklarının, kızgınlıklarının asıl muhatabı kendinsindir… Ama anlamazsın… Bugün, eşinle yaşayabileceğin bir hareket seni kendinle yüzleştirebilir… Eğer yoksa hayatında biri, belki de bugün karşına çıkabilir. Hayat, sürprizlerle doludur. Bunu en iyi sen bilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Kedinin sağlığı yerinde mi? Bugün dört ayaklı dostlarınla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Ve aynı zamanda sağlığınla ilgili konular öne çıkabilir. Belki ateşin 36 derece sınırını aşabilir. Öfke kontrolü yapamaman, her şeye yerli yersiz yüksek sesle tepki göstermen sağlığını etkileyebilir. Acaba seni sakinleştirmek için, bir kedi mi alınsa eve? İyi gelir sana…Ne dersin?

Yay ve Yükselen Yay: Sen hiç çocuk olmadın mı? Doğar doğmaz büyüdün mü? O zaman neden çocuğunla didişmen…Onu anlayamaman… Onun enerjisini, merakını, hareketlerini yabancılaman… Adı üstünde çocuk… Unutma… İçindeki çocuğun sesini dinle…Sana gitmen gereken yönü en iyi şekilde anlatacaktır. Ve bugün belki de sürpriz bir aşk gelebilir kapına… Açacak mısın peki kapıyı?

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Yine kırılıp dökülüyor bir şeyler evinde… Eskiyen şeyleri yenisiyle değiştiriyorsun.. Sana enerji veren, yeni eşyalar gelebilir yuvana… Beyaz eşyalarını değiştirebilir, teknolojiyi daha fazla evine hakim kılabilirsin… Aniden kapın çalınabilir. Uzun zamandır gözün dalmıyor muydu zaten?

Kova ve Yükselen Kova:Kendini anlatırken daha mı sakin olsan? Aniden parlamasan… Sonradan başını ağrıtacak sorunlarla karşılaşmazsın böylece… Ve bir de web siten varsa, aniden gelişebilecek sorunlara karşı hazır ol istersen… İletişim dilinde öfke kokan, sinirli kelimeler yer almasın… Bencillikten uzak dur her zamanki gibi… Bir de araba kullanırken dikkatli ol.

Balık ve Yükselen Balık:Yine sürpriz bir harcama kalemi gelebilir sana… Hiç aklında yokken alışveriş rüzgarına kaptırabilirsin kendini… Belki de ani bir kararla bilgisayarını ya da telefonunu değiştirebilirsin… Ya da teknoloji ürünü başka şeyleri hayatına dahil edebilirsin…Sen bile bir şeyleri bu kadar çabuk aldığına şaşırabilirsin.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Rap dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Ezhel, Instagram'dan paylaştığı hikaye ile sosyal medyayı salladı. Ezhel'in Instagram hikayesinin sonunda dediği Mr. E...

Yol kenarına aracını park edip, sandalyede oturarak havaya ateş açan adam sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor. Havaya ateş açan maganda üstü açık arabanın açılıp ka...

Yazarlar
Website Security Test