Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 15 Mart 2019 Cuma

14.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 15 Mart 2019 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Burcu Yorumları.

Hayat hep bir geri dönüşler getirir… Sen sanırsın ki yeni bir gün… Aslında her yeni gün geçmişten bir parçayı da getirir beraberinde… Sebebi basit… Geçmişin sancılarını, sanrılarını iyileştirmek…

Bugün… Güneş ve Merkür kavuşuyorlar Balık Burcu’nda… Merkür malum iletişim gezegeni ve geri harekette… Güneş ise karakterin ana öğesi… Ve bize bir şans tanıyor gökyüzü bu kavuşumun etkisiyle… Geçmişte seni hayal kırıklığına uğratan, seni karamsarlığa sevk eden, enerjini düşüren, kendini kurban gibi hissetmene yol  açan her ne varsa, her kim varsa yüzleş ve affet… Geçmişteki vesvese duvarlarını yıkabilirsen, yarının kalelerini sağlamlaştırabilirsin…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bir geri dönüş hikayesi…Verimli kullanmaya çalış. Özellikle bu dönemde bilinçaltı konularını odak noktan haline getirebilirsin. Seni dibe çeken konularla ilgili farkındalığını arttırmaya çalışabilirsin. Geçmişin kırıntılarını şifalandırmak adına verimli kullanabilirsin bu süreci.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bir geri dönüş hikayesi…  Arkadaşların, dostların ve içinde büyüttüğün umutların. Eski dostlarınla yeniden bir araya gelebilirsin. Ve umutlarını, hayallerini hatırlayabilirsin. Ve geleceğe dair hayallerini büyütebilirsin. Burada dikkat etmen gereken en önemli detay hayal kur ama gerçekçi olsun.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bir geriye dönüş hikayesi…Kariyer evinde, Güneş ışıkları ama çok da sevime hemen. Çünkü kurduğun hayaller, gerçeklerinle örtüşmeyebilir. Gözünün önünde bir perde olabilir. Kendini özellikle yöneticilerine karşı güçsüz ve savunmasız hissedebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bir geri dönüş hikayesi…Zihnini şifalandırmak adına eğitimlere başlayabilir, yurt dışına kendini, zihnini ve elbette yüreğini şifalandırmak, hassas ayarlarına geri dönmek için gidebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bir geri dönüş öyküsü…Verimli kullanman gereken… Sana daha önce kriz yaratan konuların üzerinden yeniden geçebilirsin…Hangi durumlar, hangi zihin kalıpları seni engelliyor, kimlere zaafın var gibi sorulara yanıt arayabilirsin….Ve kendini sosyal çevrenden izole edebilirsin…Ve maddi kaynaklarınla ilgili kendini disipline edemeyebilirsin…

Başak ve Yükselen Başak::Bir geri dönüş öyküsü…Özellikle ilişkilerin, evliliğin ve evlilik beklentinde…Kendini bu konuda hayale kaptırabilirsin ama dikkatli ol…Gerçeklikten uzaklaşabilirsin… Olayların iç yüzünü göremeyebilir, sadece kendi zannınca, hayalince, beklentince hareket edebilirsin… Her zamanki gibi senden beklenen mantıklı ve sağduyulu davranışlarını sergileyemeyebilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bir geri dönüş öyküsü… Günlük çalışma sistemin, iş arkadaşların ve beden sağlığında… Birlikte çalıştığın arkadaşlarına, daha empatik yaklaşımlar sergileyebilir, onlara daha hassas, fedakar ve duygusal davranabilirsin. Evcil hayvanın varsa eğer, onun sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsin. Bu arada kendi sağlığını da ihmal etmemelisin. Özellikle iç dünyana çekilme isteğini depresyonla karıştırabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bir geriye dönüş öyküsü… Ana tema çocuklar ve aşk… Bu zaman diliminde kendini platonik bir aşkın içinde de bulabilirsin… Aşk’ta romantik beklentilerin içine girebilirsin… Çocuklarına karşı daha şefkatli ve merhametli davranabilirsin… Ve belki de bu dönemde daha çok yoğunlaşabilir çocuk sahibi olma isteği ya da hayatının birinin var olması… Omzuna yaslanacağın biri mesela…

Yay ve Yükselen Yay:Bir geriye dönüş öyküsü.. Ana tema köklerin… İçinde büyüdüğün ailen… Ve baban…Ya da kendi babalık hikayen… Bazen kendini bulmak için en kestirme yol aileden geçer… Sende bu dönem eğer istersen babanla olan ilişkilerini gözden geçir… Ondan öğrendiklerini düşün… Ona merhametle yaklaş, onun yaptığı fedakarlıkları hatırla… Ya da varsa aranızda kutuplaşma sorunları, onu kabullenmeye ve affetmeye çalış. Affet ki sen de huzura kavuş.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bir geriye dönüş öyküsü…Ana tema kardeşlerin, kardeş gibi yakınların… Belki gittikçe büyüyor içinde senden uzaktaki kardeşinin özlemi…Şimdi o yanımda olsaydı diye başlayan cümlelerin sık sık çıkabiliyor ağzından… Olsun yıldızlar kadar uzak olsan da kardeşinle, inan ki o hep senin yanında… Ve sen de onun yanındasın… Kardeşleri hiçbir güç ayıramaz bunu en iyi sen biliyorsun…

Kova ve Yükselen Kova: Geriye dönüş öyküsü… Hep konuştuğumuz konu aslında…Gereksiz harcamaların… İşte şimdi ayıkla bakalım pirincin taşını… Bütçen çıktı mı kontrolden? Şimdi geriye bir bak ve düzenlemek için bugünkü etkiyi kullan.

Balık ve Yükselen Balık:Bir geriye dönüş öyküsü…Bedenine, görünümüne daha fazla önem verebilirsin… Zaten yüreğin o kadar merhametli ve hassas ki… Onun güzelliği yansıyor her daim yüzüne… İçten gülümsemen yetiyor zaten… Ama sen bununla yetinmeyebilir biraz daha fiziksel görünümüne önem verebilirsin. Gittiğin her yerde güneş gibi parlayacağını söylememe gerek var mı?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 20 Şubat 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. 20.02.2020 tarihinde burçları neler bekliyor?

Günlük Burç Yorumları Aşk 19 Şubat 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 18 Şubat 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 17 Şubat 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. 17-23 Şubat haftalık burç yorumları. Yeni haftada burçların aşk ve iş hayatla...

Günlük Burç Yorumları Aşk 16 Şubat 2020 Pazar Hafta sonu. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test