Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

CHP’nin küskünleri DSP’de kan tazeledi

28.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cumhur İttifakı seçimleri kazanırsa, 17 yıldır ortaya koydukları ekonomik ve siyasi görüşler nelerse aynı şekilde devam eder. Bunun eksi şekilde etkisi olur hiçbir şekilde artısı olmaz. Kötü bir ekonomi anlayışı, kötü bir dış politika aynı şekilde devam eder. Zihniyet ve işin başındakiler aynı kişiler olmaya devam ediyor. Bu nedenle bugün ekonomi hangi sıkıntının içinde ise, dış politikadaki durumumuz ne ise seçimden sonra da aynı şekilde devam edecektir. Millet İttifakı kazanırsa ise, ekonomide ve politikada düzelme imkanı olacaktır.

Seçimlerden sonra yeni partiler kurulabilir, Türkiye bunun için müsait bir durumdadır. Siyaset içerisinde merkez sağda büyük bir boşluk var. Onun doldurulması için yeni partiler hazır şekilde bekliyorlar. Bunlar ortaya çıkabilir ve güçlenebilir. CHP’deki küskünler DSP’ye giderek kan tazelemişlerdir. CHP’nin üst yönetimi seçimlerden sonra mutlak suretle bir değişiklik yaşanacaktır.

Ekonomik krize olumlu yönde yapılacak en önemli şey, Odalar, iş adamları ile birlikte Batı İttifakı’nı tazelemelidir. Yeniden Türkiye’ye yapısal kredilerin gelmesini sağlayacak bir çalışmanın yapılması gerekiyor. Bunlar yapıldığı takdir de ekonomi düze çıkacaktır.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test