Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 8 Nisan 2019 Pazartesi

7.4.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 8 Nisan 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları.

Sözcüklerin anlatır seni


Gün içinde en çok hangi kelimeyi kullanıyorsun? Aynen…Ama…Lakin…Eğer… Keşke… Ah ben olacaktım ki…Bugün bir iyilik yap kendine…En çok kullandığın kelimeyi bul…Ve üzerinde düşün…Kendini anlaman için bir işaret sunacaktır sana..
Bugün…İletişim gezegeni Merkür Balık’taki yolculuğunu sürdürürken, ciddiyetin, kararlılığın, kalıcılığın, sebatın, sınavların temsilcisi Satürn’den destek alıyor. Bu sayede kendimizi ve düşüncelerimizi yapılandırabiliriz. Daha akılcı yaklaşımlar sergileyebilir, kararlı ve disiplinli olabiliriz. Aldığımız kararlar daha uzun vadeli olabilir.
Gökyüzü çok şey anlatır. Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…
Sevgiyle…
BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Sabır ve ciddiyet… Tüm mesele bu aslında… Senin de öğrenmen gereken… Hemen her şey olsun istiyorsun… Beklemek sana göre değil ama hayatta sana sabretmen ve sorumlu olmanı hatırlatıyor hareketleriyle… Ve en çok da kariyer alanında… Bugün… Biraz daha korkularından, endişelerinden sıyrılıp “olması gereken olacaktır” diyerek kararlı cümleler kurabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa: Aslında en bildiğin konu sabır… Herkes “katlanırken” sen sabrediyorsun aslında… Ve bu ne kadar kıymetli bir erdem… Bugün özellikle eğitimle ilgili, kendini geliştirmekle ilgili, inandığın değerleri savunmakla ilgili daha kararlı bir düşünce yapısına kavuşabilirsin. Kendine yeni bir vizyon çizebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler: Herkesin öğrenmesi gereken ana duygular vardır üç günlük ömrümüzde…Senin de “ karar verebilmek”. Zaten kararsızlıktan gelmiyor mu ne geliyorsa başına. Şimdi kendine bir söz ver. Kararlı olmak için adım at. Mesela gereksiz harcamalarda bulunmama kararı al. Nefsinin tam tersi davran…

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Kararlı olmalısın… Verdiğin kararların da arkasında durmalısın. Herkesin elbette “sınavı” vardır… Ve herkes sana bir şeyler öğretmek için oturur sofrana… Pilavı pişirmeden önce pirinci gözden geçirirsin öyle değil mi? Kimsenin canını yakmasın diye kontrol edersin…Taş var mı bakarsın? Peki senin canını yakanları niye ayıklamıyorsun hayatından? Dediğim gibi kararlı ol… Ve kendi sınırlarını çiz…Özellikle eşine karşı…

Aslan ve Yükselen Aslan: Her şey bir zincirin halkası aslında… En alt basamaktan başladın sadeleşmeye… Masa üstünü temizledin… Artık daha az eşya var çalışma masanda… Ve daha az konuşmaya başladın dua çemberinin dışındakilerle… Dolabında askılar boşaldı… Yemek tabağın küçüldü… Daha sade… Daha az… Ama kararlı… Kendini dönüştürmek için hiç bu kadar kararlı olmamıştın… Kutluyorum seni.

Başak ve Yükselen Başak: Beklediğin bir şeyler var… Özlediğin… Çok özlediğin...Siyah saçlı kızını özledin belki de… Belki de bir çocuk sevinci yaşamak istediğin…Şimdi daha kararlı adımlar atmaya kendini yakın hissedebilirsin… Çocuk sahibi olmak için…Ya da bir yüzükle sevdiğinin kapısına gitmek için…

Terazi ve Yükselen Terazi: Çoğu insan bilmiyor ya da es geçiyor. Elbette herkesin bir beyni var ve elbet herkes düşünür… Ama “düşünceli” olmak başka bir vasıftır… Düşünceli olmak karşındakine hak tanımak, nazik olmak, kibar olmak herkesin karakterinde yoktur… Ve genelde senin gibi “düşünceli” birini de bekleyen bir tehlike vardır. Zaten yeni kalktın hastalıktan biraz daha mı dikkat etsen kendine… Ters hareketler yapma…

Akrep ve Yükselen Akrep: Düşüncelerinle hayata bakışın örtüşüyor bu aralar. Acaba kendine yeni bir hobi mi edinsen? Çünkü sürekli düşünmek, sürekli kafana bir şeyleri takmak, sürekli sorgulamak… Farkındasın değil mi bir çok şeyi unutmaya başladın? Evet hayat ve “gündemin” yoğun kabul. Ama yine de önlem almalısın. Kendine uğraşacak yeni bir şeyler bulmalısın.

Yay ve Yükselen Yay: Bazen günlük hayatın yoğun koşturmasında, zaman kalmıyor kendine ve ailene. Onların ihtiyaçlarına yanıt vermekte geç kalıyorsun çoğu zaman. Bu durum elbette huzursuz ediyor seni. Peki ne yapman lazım? Doğru hareket planı bulmalısın. Bir bak bakalım hangi gereksiz eylemler için zaman kaybediyorsun? Tabletin başında daha mı az zaman geçirmelisin acaba?

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Yeni şeyler öğreniyorsun. Öğrendikçe kendini tanımaya başlıyorsun...Öğrendikçe yeni şeyler kattıkça kendine özüne yaklaşıyorsun…Bu dünyaya bir geliş nedenin var… Evladın, işin, eşin, para için gelmedin bu dünyaya… Sen bu dünyaya “insan” olmak için geldin… Öğrendiklerini kendine harmanla… Kararların net olsun…Salondan mutfağa geçerken değiştirme kararını…

Kova ve Yükselen Kova: Evet, her şeyden önce sen bir bireysin. Kendi değer yargıların, düşünce sistemin, hayattan beklentilerin ve kazanımların var. Var ama sende de bir “var”olma savaşı var. Bugün bir milat olsun kendi kişisel tarihinde… Hep olmak istediğin, bilinç altında yarattığın “sen” i açığa çıkar…Kararlı ol…Hareketlerini sınırla…Disipline et kendini….Ve tasarrufunu koru…Şaşırt herkesi kısaca.

Balık ve Yükselen Balık: Kendi içinde bir mücadele halindesin. Kariyerinle, iş yaşamınla ilgili planlar, fikirsel yatırımlar zihnini meşgul ediyor. Bugün bunları yaşıyorsun ama gelecekte nasıl bir senaryoyu yazmak istiyorsun? Seni yarınlara taşıyacak düşüncelerin var. Düşüncelerini eyleme dönüştürmelisin. Havada asılı kalmamalı fikirlerin, ideallerin.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Aralık 2019 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. 9-15 Aralık haftası burçları neler bekliyor?

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Aralık 2019 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 9 Aralık 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 8 Aralık 2019 Pazar hafta sonu. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test