Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Haziran 2019 Pazartesi

9.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Haziran 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Burcu Yorumları. Haziran Ayı burç yorumları.

Hedeflerime bir adım kala

Aslında biliyorsun yapmak istediklerini de…Yapamıyorsun…Bir şeylere hep engel oluyorsun…Şimdi engelleri kaldır…Bir adım at…Ve yürümeye başla…Ertelediğin, cesaret edemediğin şeyler için azim biriktir kendine…Bilgine güven…Kendine inan… Hadi artık korkma…

Güneş İkizler Burcu’nda…Havada merak, öğrenme arzusu, bilme isteği uçuşup duruyor…Bilgeliğin ve şansın sembolü Jüpiter ise Yay Burcu’nda geri hareketini sürdürüyor…Ve bugün ikisi birlikte karşı karşıya geliyorlar… Bize öğrenemediklerimizi öğrenme, kaçırdığımız fırsatlarla yüzleşme, kibir çukuruna düşmeme, otorite figürlerine karşı hoş görülü davranabilme gibi konu başlıklarıyla soru sormaya hazırlanıyorlar…Bakalım biz ne kadar hazırız bu soruları yanıtlamaya?

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Kelimeler sihirdir… Senin de bildiğin gibi…O nedenle konuşurken dikkat etmek gerekir ağızdan çıkana…Dürüst ve samimi olmalı cümleler…Ve insan en çok da kendine dürüst olmalı…Bugünlerde gerçekleştiremeyeceğin sözler vermemeye çalış. En çok da kendine… Kaç zamandır zaten dilini düzeltmeye çalışıyorsun azimle… Öğrendiklerini, aldığın eğitimleri daha fazla katmaya çalışıyorsun günlük diline… Bu yolda devam et… Başaracağına inanıyorum.

Boğa ve Yükselen Boğa:Para her şey midir? Geldiği gibi giden tek şey para mıdır yoksa? Neden bu aralar eskisi gibi değil finansal tabloların? Yoksa harcama kalemlerin mi arttı? Ve bütçe daha da açık verecek gibi gözüküyor. Senin gibi finansal okur yazarlığı gelişmiş birinin keyfi harcamalara olan düşkünlüğü bazen şaşırtıyor herkesi… Sen ki parayı kullanma ve değerlendirme konusunda bilirkişiyken neden ihtiyaç fazlasını alıyorsun sürekli. Şimdi bir düşün ve gereksiz harcama kalemlerini azalt. Çok geç olmadan.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugünlerde odak noktan kendinsin… Dış görünümün ayrı bir önem taşıyor senin için… Kendine karşı daha bakımlı ve daha şıksın… Peki ya eşine? Aranızda çekişmeli bir ruh hali hep… Bazen unutuyorsun onun da bir ruhu olduğunu… Biraz daha anlayış göstersen… Biraz daha hoşgörüyle yaklaşmayı denesen…Biraz daha onu dinleyebilsen. Her şey daha rahat olacak hayatında…Ama sen hala kendini düşünmeye devam ettikçe ilişkinde bir çıkmaza girecektir eninde sonunda….

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Hiç bu kadar istekli olmamıştın zihin çöplüğünü temizlemek için… Ve bu aralar hep aynı sorunlar gündeminde… Neden birlikte çalıştığın insanlar seni anlamıyor? Neden kimse yaptıklarının kıymetini bilmiyor? İşte bu sorular seni bunaltan ve zihnine rahatsız cümleler kurdurtan. Şimdi en azından uykusuz gecelerinin nedenini biliyorsun ve bir çözüm arayışı içindesin. Yanıt basit aslında…Konuşmak ve sıkıntılarını, nelerin seni rahatsız ettiğini paylaşmak…Hadi göreyim seni…Bence yapabileceksin bu sefer. Bir de kas ağrılarını fazla takma kafama…Yorgunluktan ağrıyor bacakların.

Aslan ve Yükselen Aslan: Hımm aşkta şanslı günler… Aşk kapıda ama işte bir benlik duygusuna kapılıp gidiyorsun. Geçmiş aşkların yılgınlığı belki de seni bu kadar cesaretsiz yapan. Ama şöyle düşün. Artık ne istediğini ve ne beklediğini biliyorsun. Her şeyden önce arkadaş olabileceğin birini istemiyor musun hayatında? Birlikte paylaşabileceğin yaşamın her anını… Mesela kitap okuyan birini istiyorsun… Okuyormuş gibi yapanı değil. Evinde göstermelik kitaplığı olan birini hiç değil. Çünkü okuyan biri seni de “oku”yabilir… Düşünen biri seni de düşünür…

Başak ve Yükselen Başak:Yaptıklarına bir bak…Bir de “yapacağım” dediklerine…Hayatta istediğin yere gelebildin mi? Hedeflerine ulaşabildin mi? Mesela istediğin, hep hayalini kurduğun evinde mi içiyorsun kahveni? Hep yapmak istediğin, hayalini kurduğun mesleği mi yapıyorsun? Kariyerin istediğin şekilde mi ilerliyor? Çok soru sordum değil mi? Soru işaretli cümleler senden gelmeliydi aslında. Şimdi kendine sorularını sor. Eleştireceksin önce kendini eleştir ve hedeflerini, gelecek planlarını sorgula zihninde.

Terazi ve Yükselen Terazi:Tam zamanı yeni bir şeyler öğrenmenin…Mesela yeni bir dil… Mesela yabancı bir dil… Ve daha fazla dolaşma ve yeni yerler görme zamanı…Zaten bunu çok istiyorsun ama bir türlü hayata geçiremiyorsun…Ama artık kaçırdığın fırsatlar yeniden karşına çıkabilir. Bu kez hazırla uçak biletini ve uç… Başka yerleri gör…Başka kültürleri tanı…Başka ülkede yaşayıp yaşayamayacağını deneyimle… Öğrendiğin her yeni şey seni hayata daha fazla katacaktır… Öğrenmeye açık ol. Tek taraflı öğrenci olma. Merak et, araştır… Tek bir konu üzerinde takılıp kalma…

Akrep ve Yükselen Akrep:En sevdiğin konu…Tam senlik… Hesap kitap işleri… Bir soru sorsam sana? Tutumlu musun yoksa cimri mi? Bence ikincisine daha yatkın gibisin… Elin biraz fazla sıkı…Ama bu aralar sürekli bir şeyler harcıyorsun… Elinde olmadan kayıp gidiyor elinde paralar… Düşünüyorsun kredi mi alsam acaba diye? İstersen biraz daha bekle…Acele etme kredi için…Önce bir yastık altındakileri değerlendir. Ve harcamalarını düzenle yeniden. Zaten eminim bu geçici bir zorlanma… En kısa sürede hesap değerlerin artıya dönecektir. Sana güveniyorum.

Yay ve Yükselen Yay: Fazla mı kendini düşünmeye başladın bugünlerde? Karşındaki kişi senin aynan her daim…Onda gördüğün her yanlış aslında sende var…Ve onun kurduğu her cümle kendine iyi davranman için sana bir anahtar… Ama sen çoğu zaman yanlış anlıyorsun…Her şeyin en doğrusunu kendinin bildiğini iddia ediyorsun…Biraz da ışığını “eş”ine doğru çevir…Ondan sana yansıyanlara bak…Ve bu sayede kendinle yüzleş… Eminim iyi gelecektir sana…

Oğlak ve Yükselen Oğlak:En iyi bildiğin şeyi yapıyorsun… Çalışmak…Sen tam bir görev adamısın…Ama işte o kadar yoğun çalışıyorsun ki… Yılların yorgunluğu belki de omzundaki… Ve kimse üstünden yükünü almıyor… Bilakis herkes bir ağırlık daha koyuyor terazinin kefesine… Bu kadar yük… Bu kadar ağırlık dikkat etmelisin sağlığına…Bu aralar yine kol ağrıların başladı…Nefeste sanki rahat alamıyorsun…Aman dikkat et kendine…Sen sağlıklı olmazsan işleri kim yapar sonra?

Kova ve Yükselen Kova:Şimdi iyi haberlere geçiyoruz… Eğer yalnızsan ve hayatında biri yoksa etrafına, arkadaş çevrene biraz daha alıcı gözle bak… Belki de aradığın aşk yanı başında duruyordur da sen farkında değilsindir… İkinci iyi haber… Kendine bir hobi arıyorsan bu aralar beklediğin fırsat karşına çıkabilir… Ya da hobinden finansal kaynak akışına sahip olabilirsin… Ve bu dönem varsa çocuklarınla ve onların sorunlarıyla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Kökten uca bir hareket seninki…Önce evinde, ardında hayatında…Hep ertelediğin, yapmaya cesaret edemediğin değişimleri gerçekleştirebilirsin. Hayattaki beklentilerinle ilgili doğru okumalar yapabilirsin… Evinde ufak değişimler, tadilatlar yapabilirsin. Minik de olsa bir değişim sana iyi gelecektir…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test