Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 18 Haziran 2019 Salı

17.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 18 Haziran 2019 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Burcu Yorumları. Haziran Ayı burç yorumları. Haftalık burç yorumları.

Bir bilmecem var

Anlayış göstermek gerekiyor seni en zorda bırakanlara karşı bile… Hoşgörüyle karşılamak gerekiyor her canı…Merhamet ve vicdan…İnsanı insan eden iki değer…

Bugün…İletişim gezegeni Merkür ve eril güç Mars bir araya geliyorlar… Bugün…Her şeyden daha fazla dikkat etmeliyiz ağzımızdan çıkana… Öfkelenmeden serinkanlılıkla çözümlemeliyiz anlaşmazlıklarımızı…Empatiyi kelime anlamından çıkararak idrak etmeli ve “hâl” haline dönüştürmeliyiz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselene Koç: Bir geriye dönüş öyküsü.. Ana tema köklerin… İçinde büyüdüğün ailen… Ve baban…Ya da kendi babalık hikayen… Bazen kendini bulmak için en kestirme yol aileden geçer… Sende bu dönem eğer istersen babanla olan ilişkilerini gözden geçir… Ondan öğrendiklerini düşün… Ona merhametle yaklaş, onun yaptığı fedakarlıkları hatırla… Ya da varsa aranızda kutuplaşma sorunları, onu kabullenmeye ve affetmeye çalış. Affet ki sen de huzura kavuş.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bir geriye dönüş öyküsü…Ana tema kardeşlerin, kardeş gibi yakınların… Belki gittikçe büyüyor içinde senden uzaktaki kardeşinin özlemi…Şimdi o yanımda olsaydı diye başlayan cümlelerin sık sık çıkabiliyor ağzından… Olsun yıldızlar kadar uzak olsan da kardeşinle, inan ki o hep senin yanında… Ve sen de onun yanındasın… Kardeşleri hiçbir güç ayıramaz bunu en iyi sen biliyorsun…

İkizler ve Yükselen İkizler: Geriye dönüş öyküsü… Hep konuştuğumuz konu aslında…Gereksiz harcamaların… İşte şimdi ayıkla bakalım pirincin taşını… Bütçen çıktı mı kontrolden? Şimdi geriye bir bak ve düzenlemek için bugünkü etkiyi kullan.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bir geriye dönüş öyküsü…Bedenine, görünümüne daha fazla önem verebilirsin… Zaten yüreğin o kadar merhametli ve hassas ki… Onun güzelliği yansıyor her daim yüzüne… İçten gülümsemen yetiyor zaten… Ama sen bununla yetinmeyebilir biraz daha fiziksel görünümüne önem verebilirsin. Gittiğin her yerde güneş gibi parlayacağını söylememe gerek var mı?

Aslan ve Yükselen Aslan: Bir geri dönüş hikayesi…Verimli kullanmaya çalış. Özellikle bu dönemde bilinçaltı konularını odak noktan haline getirebilirsin. Seni dibe çeken konularla ilgili farkındalığını arttırmaya çalışabilirsin. Geçmişin kırıntılarını şifalandırmak adına verimli kullanabilirsin bu süreci.

Başak ve Yükselen Başak:Bir geri dönüş hikayesi…  Arkadaşların, dostların ve içinde büyüttüğün umutların. Eski dostlarınla yeniden bir araya gelebilirsin. Ve umutlarını, hayallerini hatırlayabilirsin. Ve geleceğe dair hayallerini büyütebilirsin. Burada dikkat etmen gereken en önemli detay hayal kur ama gerçekçi olsun.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bir geriye dönüş hikayesi…Kariyer evinde, Güneş ışıkları ama çok da sevime hemen. Çünkü kurduğun hayaller, gerçeklerinle örtüşmeyebilir. Gözünün önünde bir perde olabilir. Kendini özellikle yöneticilerine karşı güçsüz ve savunmasız hissedebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bir geri dönüş hikayesi…Zihnini şifalandırmak adına eğitimlere başlayabilir, yurt dışına kendini, zihnini ve elbette yüreğini şifalandırmak, hassas ayarlarına geri dönmek için gidebilirsin.

Yay ve Yükselen Yay: Bir geri dönüş öyküsü…Verimli kullanman gereken… Sana daha önce kriz yaratan konuların üzerinden yeniden geçebilirsin…Hangi durumlar, hangi zihin kalıpları seni engelliyor, kimlere zaafın var gibi sorulara yanıt arayabilirsin….Ve kendini sosyal çevrenden izole edebilirsin…Ve maddi kaynaklarınla ilgili kendini disipline edemeyebilirsin…

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bir geri dönüş öyküsü…Özellikle ilişkilerin, evliliğin ve evlilik beklentinde…Kendini bu konuda hayale kaptırabilirsin ama dikkatli ol…Gerçeklikten uzaklaşabilirsin… Olayların iç yüzünü göremeyebilir, sadece kendi zannınca, hayalince, beklentince hareket edebilirsin… Her zamanki gibi senden beklenen mantıklı ve sağduyulu davranışlarını sergileyemeyebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova: Bir geri dönüş öyküsü… Günlük çalışma sistemin, iş arkadaşların ve beden sağlığında… Birlikte çalıştığın arkadaşlarına, daha empatik yaklaşımlar sergileyebilir, onlara daha hassas, fedakar ve duygusal davranabilirsin. Evcil hayvanın varsa eğer, onun sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsin. Bu arada kendi sağlığını da ihmal etmemelisin. Özellikle iç dünyana çekilme isteğini depresyonla karıştırabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık: Bir geriye dönüş öyküsü… Ana tema çocuklar ve aşk… Bu zaman diliminde kendini platonik bir aşkın içinde de bulabilirsin… Aşk’ta romantik beklentilerin içine girebilirsin… Çocuklarına karşı daha şefkatli ve merhametli davranabilirsin… Ve belki de bu dönemde daha çok yoğunlaşabilir çocuk sahibi olma isteği ya da hayatının birinin var olması… Omzuna yaslanacağın biri mesela…

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

YouTuber Enes Batur, Instagram hesabı üzerinden bir çekiliş yapmıştı. Birçok pahalı hediyenin havada uçuştuğu çekilişte ödüllerden biri olan Audi A3 marka otomobilin s...

Ordu'nun Fatsa ilçesinde erkek arkadaşı olduğu söylenen kişi tarafından yakılarak öldürülen Merve Yeşiltaş, sosyal medyanın gündeminde.

Günlük Burç Yorumları Aşk 12 Ağustos 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Ağustos 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Ağustos 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test