Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yirmi dokuzuncu yılında GÖZLEM Gazetesi

29.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Eski Milli Eğitim Bakanı Ali Naili Erdem'in Gözlem Gazetesi'nin 29. yıldönümü için yazdığı özel yazı.

Basın hayatımızın namuslular ve idealistler kadrosunu bünyesinde onurla devam ettiren GÖZLEM Gazetesinin 29. Yılını kutluyor, halkın mutluluğunu sağlayan haberleri dürüst değerlendirmelerle okuyucularına sunan yazarlarını saygıyla selamlıyorum.

Aslanların tilkilere boğdurulduğu bir dönemde kula kulluk etmeyen ve hak bellediği yolda azimle ve kararla yürüyen Gözlem yalnız bugünün değil geleceğin de bir kıymetler hazinesidir.

Daha güzel bir Türkiye, daha aydınlık ve daha zengin bir Türkiye’yi amaçlayanların gazetesi olan Gözlem Ege’nin özgür ve uygar sesidir.

Dostluğun, vefanın ve adil bir uygulamanın takipçisi olan gazetenin her satırında saygın bir Devleti cesaretle dile getirenleri yürekten alkışlıyorum.

Atatürkçülüğü tarifsiz uygulayan ve Cumhuriyet’in kazanımlarını itinayla savunan kalemlerin Gözlem ’deki birliktelikleri bekamız için bir şanstır.

Hiçbir yerin borazanı olmadan, hür fikrin ve hür vicdanın sesi olarak taassubun her çeşidini ret eden ve milli ve manevi değerlerimizi liyakatle ve sevgiyle ilke edinen Gözlem her vatanseverin Amentüsüdür.

Yoksulluğu ve cehaleti yenecek refah devletini harf harf, kelime kelime, satır satır işleyen yazanların huzurlu bir ortamda çalışmasını temin eden Çetin Gürel her türlü takdirin üstünde bir faziletler örneğidir.

Devletimizin yapı taşı olan Türk kültürünü bayraklarla ve ezanlarla donatanların gazetesi olan Gözlem, aklı ve ilmi şiar edinmiş, barışçıl ve insancıl Milliyetçiliği özenle koruyan kadrosuyla gönüllerdedir.

Doğruları yalanlara, güzellikleri çirkinliklere, kişilikleri yalakalıklara, soylu davranışları ruhsuzlara feda etmeden Cumhuriyet’in ve demokrasinin erdemliklerini okuyucularına cömertçe veren Gözlem Gazetesi’nin tüm mensuplarına en içten teşekkürler.

İyi ki varsınız.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test