Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 4 Eylül 2019 Çarşamba

3.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 4 Eylül 2019 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Burcu Yorumları. Eylül Ayı burç yorumları. Haftalık burç yorumları. 2 - 8 Eylül haftası burçları ne bekliyor? Burçların aşk hayatı nasıl?

Diline hakim ol

Anlatmak istediklerini… Kırmadan… İncitmeden… Yara açmadan da ifade edebilirsin… Kimseyi yaralamadan anlatabilirsin beklentilerini… Sakin ve anlayışlı kiplerle tamamlayabilirsin cümlelerini… Öyle değil mi?

Bugün… İletişimin ABC’si Merkür ve hareket, enerji, mücadele ve savaş gücü Mars bir araya geliyorlar… Buluştukları burç detaycı, kusursuz ve fazla mükemmel! Başak Burcu olunca… Sorunların üstesinden daha rahat gelebiliriz… Sinirlerimize ve dilimizden çıkanlara sahip olamayabiliriz… Fazlasıyla eleştirilen kurduğumuz cümlelerle karşı tarafı bunaltabiliriz… Kendimizi anlatmak için harekete geçebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Bugün biraz daha mı dikkat etsen acaba birlikte çalıştığın insanlara? Özellikle de kadın çalışma arkadaşlarına… Sakinliğini korumaya özen göstersen…Görev dağılımını başarılı yapabilsen…Ve sağlığına da dikkat etmelisin bugün…Dışarıdan bir şeyler yememeye çalış… Belki de bugün ihmal ettiğin spora geri dönebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bugün, bir savaş arenası haline döndürme “aşk”ı… Gereksiz tartışmalardan kaçın…Kuşkucu tavırlarla bunaltma karşındakini…Genel geçer kuralların yok…Hayata karşı duruşun da belli. Ama aşkın da kuralları yoktur öyle değil mi? Planlı olmak güzel ama aşkı planlayamazsın ki…

İkizler ve Yükselen İkizler: Bazen en tanıdığın, bildiğin yerde olmak, kendine en iyi hareket alanı bulacağın yerde olmak istersin… Yani yuvanda… Yani evinde… Kendini, yuvan için kalıcı, sağlam adımlar atarken bulabilirsin. Belki de kendine ait bir ev alma arzun daha da artabilir. En azından kendine ait bir oda isteyebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bazı kelimeler çok güzel… Kardeş gibi…Kardeşle geçirilen zamanın değeri o kadar büyük ki…Kardeş o kadar özel ki…Ama…Kardeşlerinin kendi kanatlarıyla uçmasına izin vermeyi öğrenmen gerekiyor. Her sorunlarını bir görev bilip sen yapamazsın… Yoksa yaptığın her iyilik görevin olarak yapışıp kalır bir ömür boyu.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün… Kendin için harcama yapmak ister misin? Hediye vermeyi çok seversin… Mesela bugün kendine hediye al… Almak istediğin bir çok şey vardır senin… Zihninde tutturdukların fazladır…O zaman harekete geç…Kahve makinesi mi alsan acaba?

Başak ve Yükselen Başak: Yaşam her yeni gün, hatta her yeni “an”da yeni fırsatlar getirir karşına kendini yenilemen ve dönüştürebilmen için…Değişebilen insana ne mutlu…Elbette, kendini iyilikle, güzellikle, ahlakla, erdemle değiştirebilene…Sen de bugünlerde değişim arzusu had safhada…Yeni bir “ben” mi yaratsan kendinden…

Terazi ve Yükselen Terazi: Korkma…Endişe etme…Kendini bu kadar eleştirme…Kendine bu kadar yüklenme…Kendine bir sistem kur…Planlı ve organize ol…Kendine güven…Bu sınavdan da geçeceksin…Endişe etme…

Akrep ve Yükselen Akrep: Çalış…Çalış… Nereye kadar… Biraz da arkadaşlarla, dostlarla zaman geçirmek sana iyi gelecektir… Hem belki aradığın aşk bir arkadaş toplantısında karşına çıkacaktır… Belli mi olur? Hadi çık dışarı…

Yay ve Yükselen Yay: Kariyerinle ilgili konularda daha kalıcı hareket için adım atabilirsin… Kariyer noktasında mücadele bayraklarını açabilirsin… Yöneticilerinle kendini ispat savaşları içinde olabilirsin. Daha sağlam garantici yaklaşımlar sergileyebilirsin kariyer basamaklarını tırmanırken… Ve çok çalışabilirsin…

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Uzun süredir beklediğin, hedeflediğin şey gerçekleşebilir. Pasaportun, vizen hazır mı? Uzun bir yolculuğa çıkabilirsin… Sınırların ötesine doğru kanatlanıyor gibisin..

Kova ve Yükselen Kova: Adımlarını doğru planlamalısın… Zira finansal anlamda bir riskle karşı karşıya kalabilirsin. Ve bir de kendini güvence altına almak isteyebilirsin. Miras varsa eğer beklediğin onunla ilgili gelişmeler yaşayabilirsin. Banka hesabı açıp birikimlerini doğru değerlendirmek adına da hareket edebilirsin. Fazla harcama yapıp bütçe dengeni alt üst de edebilirsin.

Balık ve Yükselen Balık: Sakinliğini koru…Bırak…Kuruntularının, kuşkularının duygularının önüne geçmesine izin verme…En ufak bir konuda patlamaya hazırsın…Yapma…Yakışmaz sana yüksek ses biliyorsun…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test