Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 9 Eylül 2019 Pazartesi

8.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 9 Eylül 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Burcu Yorumları. Eylül Ayı burç yorumları. Haftalık burç yorumları. 9 15 Eylül 2019 burç yorumları Burçların aşk hayatı nasıl?

Güçlüyüm

Her şeyin kontrolü senin elinde olsun… Her şeyi sen yönetmelisin…. Sen bu dünyaya bu kadar “ben”cil olmak için mi geldin? Bu kadar elinde güç asasını taşımak istiyorsun? Yönetmek yerine “Bir”liğe yönelsen… Kontrol etmek yerine “Bir”liğe güvensen….

Bugün… Özel bir toprak üçgeni var gökyüzünde… Hareket ve cesaret timsali Mars ve öğretmek edasıyla gururlanan Satürn üçgen oluşturuyorlar birlikte… Biz de hayatımızda daha kalıcı değişiklikler yapabilir, sağlam adımlar atabiliriz. Yeni bir ev ya da arsa alma isteğimiz artabilir… Yatırımlar için daha kararlı davranabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Harekete geçmek istemez misin? Kariyer planını yeniden düzenlemek, yeni başarı sahaları inşa etmek bu aralar en çok efor sarf ettiğin konu başlıkları… Neler yapmak istiyorsun? İş yaşamında önceliklerin neler? Neleri hala başaramadın? Sorularının yanıtları için daha kararlı adımlar atabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa: Zaten uzun zamandır kafanı meşgul eden konular var…Yeni bir eğitim, akademik kariyer planı, yurt dışında eğitim olanakları ya da yurt dışına gidebilme isteği…Şimdi tüm bu niyetlerin için enerjini harcama zamanı…

İkizler ve Yükselen İkizler: Arzu ettiğin… Uygun zamanı beklediğin…Evinde tadilatlar için harekete geçebilirsin...Evinde onarımlar için, yeni düzenlemeler için bütçenin dışına çıkabilirsin…Hep aradığın koltuk takımıyla belki bugün karşılaşabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Evlilik… Yaşam ortaklığı değil mi aynı zamanda? Farklılıkların var elbette…Sen duygularınla yaşıyorsun…Karşındaki mantığıyla belki de…Önemli olan duygu ve mantığı harmanlamak belki de…Ve bugün kullandığın dile ve üslubuna özen göstermelisin…Eleştirel kurulan cümleler evliliğine zarar verebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Aslında son zamanlarda daha iyi hissediyorsun kendini…Yazın nemli havasını attın üzerinden…”Uyan”dın…Şimdi değerlerin için mücadele veriyorsun…Kendi değerlerinden vazgeçmeden, kendinden taviz vermeden çalışma sistemini düzenliyorsun.

Başak ve Yükselen Başak: Hadi bakalım…Madem düzenlesin…Madem sağlığına bu kadar önem veriyorsun…Madem parmağına kıymık batsa kangren oldun sanıyorsun…O zaman kalk ve harekete geç…İhmal ettiğin sporuna başla…Tatlı yemeğe biraz ara versen daha iyi hissetmez misin kendini?

Terazi ve Yükselen Terazi: Biraz çatışmalı zamanlar… Aile üyeleriyle… Sen istediklerini söylüyorsun…Onlar senden beklediklerini…Ama ortak bir payda buluşamıyordunuz uzun zamandır…Belki de birbirinizi yeterince dinlemediğiniz için…Belki de en doğru zaman bu zamandır…Ailene kendini ve beklentilerini anlatmak için.

Akrep ve Yükselen Akrep: İnsan hayalleri için savaşmalı öyle değil mi? Sen ki seversin mücadele etmeyi… Sen ki seversin zorlukları yenmeyi… O halde şimdi de hayallerine kavuşmak için harcamalısın enerjini…

Yay ve Yükselen Yay: Çalışıyorsun…Ve çalışmalarının karşılığının maddi yansıması artık seni mutlu edecek seviyeye ulaştı diyebiliriz. Bugün…İş yaşamındaki tüm koşturmalarının, zihinsel yorgunluklarının, planlı ve organize hallerinin banka hesabına yansımasına tanık olabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sana demiştim daha önce “daralacaksın” diye…Ama her yaşadığın olayın ardından güçleniyorsun…Yaşadığın krizler, hayatla bağışıklık sistemini güçlendirdi…Her krizin ardından, her sorunun ardından yeni bir senle tanıştın…

Kova ve Yükselen Kova: Zaten son dönemlerde zihnini susturmak için tüm uğraşların…Şimdi ektiğin tohumları fidana dönüştürme zamanı…Bugün…Kendini dönüştürmek için, değiştirmek için doğru adımlar atabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık: İlişkin bir mücadele alanı uzun süredir…Bir var olma savaşı içindesin…Kendi varlığını bir başkasına kabul ettirebilme hali…Ama kendin bir farkına varsan kendinin…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test