Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 24 Kasım 2019 Pazar

22.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 24 Kasım 2019 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Seyyah oldum dolaştım alemi

Sınırlar…Aşman gereken bariyerlerin var…Mesela elalem ne der bariyeri…Mesela bizden geçti artık bariyeri…Mesela zaten bu zamana kadar neyi başardın bariyeri…Mesela aman sen de mi bariyeri…

Güneş…Yeni bir yolculuğa adımını atıyor…Yay Burcu’nda…Artık daha iyimser, daha neşeli, daha hoş görü penceresinden bakabiliriz hayata…Yabancı kültürleri hayatımıza katabiliriz…Bol bol seyahat edebiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Şimdi yabancı kültürleri tanıma zamanı…Önünde uzanan bu yaklaşık bir aylık süreçte, daha önce adım atmadığın yerlere gidebilir, yurt dışında daha fazla zaman geçirebilirsin. Aynı zamanda yabancı bir dil öğrenebilir, bilmediğin, bu zamana kadar sana yabancı gelen yeni bir eğitime başlayabilirsin. Daha önce açılmış bir davanın ise, yine bu dönemde sonucunu alabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Şimdi krizlerden güçlenme zamanı… Geçtiğimiz ay özellikle ikili ilişkiler odak konun haline gelmiş olabilir. Partnerinle, eşinle ilgili sorunlar ya da sorumluluklar seni fazlasıyla yormuş olabilir. Yaklaşık bir aylık bu süreçte, ise eşinin parası ve kredi-borçlar konusu senin önceliklerin haline gelebilir. Şimdi sana zor ve bir kriz haline yaşatan bu sürecin, seni güçlendireceğini unutmamalısın. Sen krizlerinden güçlenerek geleceğe nasıl yürüyebileceğini biliyorsun. Geçmişte defalarca bunu başardın. Şimdi yeniden kendini hatırlama dönemi.

İkizler ve Yükselen İkizler:Şimdi beraberlik zamanı… Önündeki yaklaşık 30 günlük süreçte, ilgi odağın ve hayatının merkezinde eşin olabilir. Eşinin yaşadığı ikilemler, sorunlar ya da yeni başlangıçları hayatında büyük yer tutabilir. Hoşgörülü ve iyimser yapınla ona destek olabilirsin. Eğer eşinin, davranışlarıyla seni kısıtladığını, engellediğini düşünüyorsan, sorunları masaya yatırmanız, karşılıklı anlayışla ortak bir yol bulmanız gerekebilir. Burada sana düşen asıl görev, “özgür ruh”lu tavrının arkasına sığınmadan, sorunlardan kaçmadan çözüm bulabilmek. Gereksiz kapris, sadece seni yorar, ruhunu zora sokar.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Şimdi sağlığına odaklanma zamanı… Geride bıraktığımız ay, aşk hayatına, çocuklarına odaklanmış olabilirsin. İçinden çıkamadığın sorunlar, şimdi de sağlık sorunu olarak karşına çıkabilir. Özellikle gizli dünyana sakladığın, bilinç altına süpürdüğün konular yeniden kendini hatırlatabilir sana. Sağlığına özen gösterip gerekli kontrollerini yaptırmalısın. Aynı zamanda, herkesin sorumluluğunu üzerine alıp kimsenin hizmetçisi olmamalısın.

Aslan ve Yükselen Aslan:Şimdi yeni aşk zamanı… Zor ve yorucu bir süreçten geçmiş olabilirsin yılbaşından beri. Sana değer vermeyen, görmezden gelen yanlış bir hayale kapılmış olabilirsin. Şimdi silkinip kendine gelme, kendini bulma, kendini yeniden keşfetme zamanı. Yeni bir aşka yelken açabilirsin. Ama aşk kapıyı çaldığında unutmaman gereken koca bir “ben” var aslında. Kendini, kişiliğini, hayattan beklentilerini, umutlarını aynı paydada bir araya getiremediğin biriyle zamanını geçirmemeye özen göstermelisin. Zaman, en değerli hazine..

Başak ve Yükselen Başak: Şimdi yuvanda olma zamanı… Önünde uzanan yaklaşık bir aylık süreçte, biraz daha evine, aile köklerine odaklanabilirsin. Özellikle babayla ilgili konular, babanın işi, kariyeri hayatını etkileyebilir. Kariyerinle ilgili yeni bir hedefe doğru çekildiğini hissedebilirsin. Aynı zamanda yeni bir eve taşınabilir ya da yeni bir taşınmaz elde edebilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi:  Şimdi senin için eğitim zamanı… Gerçekleştirmek istediğin ama ertelediğin eğitim, yine gündemine gelebilir. Kişisel gelişim ya da alternatif şifa kaynakları, yeni eğitiminin konu başlığı olabilir. Seyahatlerin, önünde uzanan yaklaşık 30 günlük süreçte artabilir. Özellikle yurt dışı yolculukların hayatına farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Kim bilir belki de konakladığın rotalar, önümüzdeki yıl yeni yaşam alanların olur. Kardeşlerinle ve yakın çevreyle iletişim trafiğin bu dönem yoğunlaşabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep:Şimdi senin için değer zamanı… Hayatının bu döneminde ağırlıklı olarak finansal kaynaklarına odaklanabilirsin. Geçtiğimiz aylarda yaptığın harcamalar, bu dönemde bütçeni zorlayabilir. Kar ve zarar dengesini istediğin doğrultuda tutturamayabilirsin. Alternatif para kaynağı arayışlarına girebilirsin. Kredi ya da borç almak konusunda girişimlerde bulanabilirsin. Yalnız kredi almadan önce iyi düşünüp sorgulamalarını yapmalısın ki, Ağustos sonrası sana herhangi bir sorun çıkarmasın bu girişimin.

Yay ve Yükselen Yay:Şimdi senin zamanın… Kimliğini, istek ve arzularını, hedeflerini daha rahat ortaya koyabilirsin bu süreçte. Fiziksel görünümünde değişikler yapabilirsin. Her zamankinden daha fazla öğrenemeye meraklı olabilirsin. Bu dönem özellikle ikili ilişkilerine biraz daha dikkat etmelisin. Eylül ayından itibaren partnerinle konuşmayı ertelediğin bir konu, bu dönem yeniden gündeme gelebilir. Karşılıklı anlayışla sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Şimdi kaygılardan arınma zamanı… Biliyorum zor bir şey diyorum, senin için kaygılanmak, ilk fırsatta kabuğuna çekilmek en iyi bildiğin yaşam planı. Ama artık bunu biraz daha törpülemenin zamanı gelmedi mi? Önünde uzanan yaklaşık bir aylık süreçte, kendinle baş başa kalarak, yaşamdan beklentilerini sıralayabilir, bilinçaltında seni yoran, üzen konu başlıklarını silebilirsin. Yazabilirsin isteklerini, çizebilirsin geçmişte seni üzenlerin üstlerini. Aç yüreğini yeni bir merhabaya…

Kova ve Yükselen Kova:Şimdi yeni sosyal ilişkiler zamanı… Önümüzde uzanan yaklaşık bir aylık süreçte, ana ilgi odağın sosyal ilişkilerin olabilir. Daha fazla sosyal grupların içinde yer alabilir, dernek ya da büyük organizasyonların içinde rol alabilirsin. Yalnız geçen yazın yaşadığın ve unuttuğun ya da unutmayı tercih ettiğin, arkadaşlarınla ilgili sorunlar yeniden karşına çıkabilir. Sadece yaşadıklarını yeniden hatırla, hayatında sana enerjileriyle gereksiz yük getiren insanlarla sevgiyle yollarını ayırabilirsin. Bırak hayatına senin gerçekten iyiliğini isteyen, kahkahalarını paylaşan, umutlarına yoldaş olan dostlar aksın.

Balık ve Yükselen Balık:Şimdi kariyerine odaklanma zamanı… Son iki ayı biraz zor geçirmiş olabilirsin. Özellikle kredi ödemeleri ve yurt dışı kaynaklı işlerle fazlasıyla zihnini  meşgul etmiş olabilirsin. Şimdi bu yeni dönemde, artık kariyerinle, hayatını yönetmekle ilgilenebilirsin. Kariyer hedeflerini daha güçlü puntolarla anlatabilirsin. Aynı zamanda, oturduğun evi değiştirebilir, taşınabilirsin. Ya da bir aile üyesi evden uzağa gidebilir.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Ekim 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Ekim ayında burçların aşk hayatı nasıl olacak? Burçları neler bekliyor?

Esra Erol'un programında yaşanan skandal bir olayla gündeme oturan Cengiz Koraltan'a Ülkücü oldukları anlaşılan bir grup meydan dayağı attı. Dayak görüntüleri sosyal m...

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Eylül 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 29 Eylül 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 28 Eylül 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test