Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 29 Kasım 2019 Cuma

28.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 29 Kasım 2019 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Bir maceranın daha sonuna geldin

Son bir yılda…Hayatında neler değişti…Hayatında kimlerle vedalaştın…Kimlere kucak açtın…Hangi yenilikleri yaşamına kattın…Neler öğrendin…Neler öğrettin…

Şans, bolluk ve bereket sembolüdür Jüpiter ve dokunduğu yeri genişletir…Kasım başından beri Jüpiter ev sahibi olduğu Yay Burcu’nda seyri seferde…Artık son demleri…Yeni haftayla birlikte başka bir burçta yolculuğuna devam edecek…Ve ancak 12 yıl sonra yeniden bizim karşımıza, geride bıraktığımız yılın benzer etkilerini çıkaracak…Madem bir dönem kapanıyor…Madem yeni bir dönem başlıyor…Biz de üzerinden geçelim Jüpiter’in hayatımızdaki dokunuşlarının…Malum geçmiş bilmeden gelecek yakalanamıyor…

Gökyüzü çok şen anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Kendinle başbaşasın  bu uzun yolda… Daha önce geçirdiğin deneyimleri hatırla…Krizlerini, vedalaştıklarını, yuvaya uğurladıklarını… Şimdi yeni umutları yeşertme zamanı… Sonbahardan beri yeni öğretilerin fırsatları var önünde uzanan… Sana bilginin derinliğine ulaşabilmen, yabancı kültürleri tanıman, yeni bir dil öğrenmen için fırsatlar sunuyor. Bu süreçte, bol bol yurt dışı seyahatlerin gündemine gelebilir. Bu yolculuklara sadece gezi niyetiyle çıkmayabilirsin. Şifa aradığın ve şifa bulduğun yolculuklara taşıyabilir içindeki seni

Boğa ve Yükselen Boğa: Zaten hayat böyle değil mi bugün var “ol”an yarın “ol”muyor… Ama sen “ol”gunlaşıyorsun. Başkalarının kaynakları, paraları, krediler, borçlar,miras,  vergi gibi konularda senin büyümen için, olgunlaşman için yıl boyunca çeşitli fırsatlarla kapını çalabilir. Aynı zamanda, eşinin de parasal kaynaklarında artış yaşayabilirsin. Büyüme, olgunlaşma demişken, bu dönem biraz daha ölüm ve ötesi konular ilgini çekebilir yine bu dönemde. Metafiziksel konulara daha çok yoğunlaşabilir, bu alanda hislerini ve inançlarını derinleştirebilirsin. İnancını bilgiyle harmanlayıp sezgilerini güçlendirebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:  “Ben”den “Bize” uzun bir seyahat aslında.. Kendi kimliğini, karakterini, egonu biraz daha ortaya koymak istemiş olabilirsin bugüne kadar ilişkilerinde. Artık, biraz daha empati kurma, karşı tarafı dinleme, ruhunu anlayabilme dönemi. İlişkine daha tutkuyla, aşkla sarılma zamanı… Partnerine daha fazla kulak verip aranızdaki sorunlara kalıcı çözümler getirebilirsiniz. Aynı zamanda sol elinizde bir yüzük bulabilirsiniz Jüpiter’in konaklaması sırasında…

Yengeç ve Yükselen Yengeç:  “Bitmeyen işleri tamamlamak durumundasın ve hayatı ertelememek… Aslında ertelediğin, görmezden geldiğin her ne varsa şimdi tamamlama zamanın. Tamamla ki zihnin, günlük işlerin kaosundan kurtulabilsin. Dolayısıyla, biraz daha bitmeyen işlerle ilgilenmek, günlük hayatı düzenlemekle ilgilenebilirsiniz. Biraz kendine, sağlığına yönelmek isteyebilirsin bu dönem. Özellikle, yumurtalık, rahim ya da prostat gibi konularda sağlık kontrollerinden geçmeyi gerekli görebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan: Geriye dönüp baktığında neler yazıldı gönül hanene öyle değil mi? Bir bebek sevinci yaşamak istedin mesela… Tüm dualarını kapladı bir çocuk sevinci… Ya da “aşk” istedin…Şimdi yüreğini açma zamanı yeni sevgilere, yeni umutlara, yeni heyecanlara, yeni tutkulara. Yeni bir aşk çalabilir kapını ya da yeni bir hayatın tekmelerini hissedebilirsin karnında. Aşk ve çocuk konusunda beklediğin, arzu ettiğin gelişmelere yakınsın artık. Aynı zamanda, sana hayatında ne kadar şanslı olduğun konusunda şükretmen için güzel sürprizler de hazırlayabilir.

Başak ve Yükselen Başak:  Taşınmak gerekli bazen… Yüklerini bırakmak…Ve sadeleşmek…Yalınlaşmak…İsyan etmeden, sabırla bekledin geride bıraktığın beş yıl boyunca yaşadıklarının ödülünü alma zamanını. Geride bıraktığının yerine artık yenisini koyma zamanı. Uzun zamandır yaşadığın evden taşınabilirsin ya da hayalini kurduğun evi satın alabilirsin. Aile köklerini sağlamlaştırabilir, hayatın biraz daha derinliklerine inmek, derinlerden kendini beslemek isteyebilirsin. Aradığın huzuru ve güveni, evinde, köklerinde bulabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi: Kardeş bir insanın başına gelebilecek en özel hediye… Senden bir parça… Aynı kandan ve ruhtan beslenmenin en özel tanığı… Yaşadıklarının şahidi… Gözyaşlarında mendili ilk uzatan kişi… Şimdi kardeşini biraz daha anlama zamanı… Onun da var olduğunu öğrenmen gerekiyor. Önce dinlemeli, sonra konuşmalısın bu sefer. Aynı zamanda daha fazla bilgi edinmeye, öğrenmeye istekli ve tutkulu hale gelebilirsin. Belki de biraz daha tasavvufi konulara eğilmek, gönlünü rahatlatabilir. Ertelediğin kısa seyahatler ise büyümende ve olgunlaşmanda sana yardımcı olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Değerlisin çünkü… Şimdi hayatındaki üç noktaları sen doldurmalısın. Değerlisin sadece kendin olduğun için değil…Bütünün bir parçası olduğun için değerlisin…Bütünü oluşturduğun için değerlisin… Sadece sen yoksun…Sadece senin isteklerin de yok…Ve senin emir kipli cümlelerinde yok… Başkalarının da hayatları ve düzenleri var…Şimdi bütünü öğrenme, bütünün parçası olma zamanı. Bu yolda sana fırsatlar sunmak, kendini değerli hissetmen için dokunuşlar olabilir hayatında… Aynı zamanda maddi kaynaklarına da el değdiriyor şans gezegeni. Maddi anlamda gelirlerinde rahatlama olabilir. Özellikle, bu dönem daha ruhsal, metafizik gibi konulardan kazanç elde edebilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:  Şimdi geriye dönüp baktığında, ne çok bitirişler sığdırdın beş yıla. Soyadın değişti, kayıplar yaşadın yeri doldurulamayacak belki de. Ama her acıdan biraz daha güçlenerek yenilenerek çıktın, deyim yerindeyse küllerinden doğdun yeniden. İşte şimdi ektiğin tüm zorlukların, üzerinde çiçek açtırmak için geliyor Jüpiter sana. Kaybettiğin ne varsa yerine daha iyileriyle. Ama önce seni tanıştırıyor yeniden seninle. Bu dönem üzerine fazla yük almamaya çalış. Kilo da dahil.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Geride bıraktığın zamanda, hırpaladığın, kırdığın, döktüğün, boşver deyip yarına bıraktığın, sorumluluk almaktan kaçındığın her şey önce bilinçaltında gösterebilir sana aydınlanmanın yol haritasını. Yastık altına sakladığın her duygunu gün ışığına çıkarman için sana rehberlik ediyor. Biraz daha iç sesine güvenmelisin. Aynı zamanda, ruhsal anlamda kendini yenilemeli, dönüştürmelisin. Bu süreçte sağlık kontrollerini aksatmaman daha kaliteli bir yaşamın kapısını aralayabilir sana.

Kova ve Yükselen Kova: Herkes bankada para biriktirirken sen arkadaş biriktirdin, güzel dostlar biriktirdin… Hemen yardımlarına koştuğun, yaralarını sardığın dostların hep var hayatında… Ne şanslı aslında senin gibi bir dosta sahip olanlar… Yaşadıkların tanıkları onlar… Dostlarınla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin bu süreçte… Aynı zamanda kariyerinden gelen parayla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Alacaklarını alabilirsin mesela… Ah keşke… . Şifa arayışın seni yeni bir derneğe, yeni bir oluşuma katılmana destek olabilir.

Balık ve Yükselen Balık: Terfiye hazır ol…Zaten yazdan beri terfi etmedin… Kariyer planında ne çok değişiklikler oldu…Getirdiklerin de oldu, taşıdıklarında da oldu… Şimdi hayat yolculuğunda yeni bir dönemeçten geçiyorsun.  Hem hayatta artık daha fazla tutku, istekle tutunabilir, hem de arzu ettiğin kariyer planını harekete geçirebilirsin. Yeni kariyer başlangıcında, fırsatlar, güzel tesadüfler ve şanslar seni bekliyor. Sen bu süreçte, hislerine ve kendine güven. Hayatının kontrolünü ele almalısın. Kimsenin dolduruşuna gelme…

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test