Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 3 Ocak 2020 Cuma

2.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 3 Ocak 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Hadi Gidelim

Bazen…Öyle bir an geliyor ki…Alsan başını…Vursan kendini yollara…Kendini öyle bir gizlesen ki…Kendin bile bulamasan seni…Kimsenin dert ortağı olmasan…Kimseyle paylaşmasan derdini…Kimseyi beslemek zorunda olmasan...Kimseyi büyütmeye çalışmasan…Kimsenin kimsesi olmasan…

Malum Mars, haritamızdaki enerjiden, hareketten, canlılıktan sorumlu gezegen…Bugün özgürlük tutkunu Yay Burcu’na giriş yapıyor ve 16 Şubat’a kadar bu burçta arz-ı endam ediyor… Biz de…Kimseye müdana etmemeyi öğrenebiliriz bu süreçte…İnançlarımız güçlenebilir, sadece “O”na teslim olmayı, tevekkülü deneyimleyebiliriz…Daha çok öğrenmek isteyebiliriz…Bağlanmaktan kaçınabiliriz…Özgürlük isteğimiz artabilir…Yolculuklara çıkmak isteyebiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Zor zamandı geride bıraktığın aylar…Bir şeyler kayıp gitti elinden, kendi gölge yönlerinle yüzleştin. Duygusal gel-gitlerin oldu çoğu saatler. Ama artık Güneş beklediğin ışığı sana vermeye hazırlanıyor. Kayıp hazineni bulmak için daha kararlı ve istekli davranabilirsin. Kendini bilgi yoluyla geliştirmek isteyebilir, farklı dünya görüşleri ya da spritüel öğretilere kendini daha fazla açabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa: Biraz zorlayıcı bir süreç var önünde uzanan. Madalyonun iki yüzü var senin için. Bir yandan kendini anlatmakta, kendini ortaya koymakta zorluklarla karşılaşabilirken, öte yandan bu sorunun nereden kaynaklandığını, neden kendini anlatamadığının derinlemesine irdeleyebilirsin. Aynı zamanda eşinden kaynaklı finans konuları hayatının odak konusu olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Aslında hayattan beklediğin şey çok net. İçten gülüş ve başını yaslayacağın bir omuz. Tüm karanlık gölgelerini yok edecek bir şövalye bekliyorsun çoğu zaman. Hayatında yeni açılan kırk dört günlük kapıda, ilgi odağın ilişkilerin. Ama bu sefer ilişkide, kendi kimliğini ortaya koymak isteyebilirsin. Ne istediğin rahat ifade edebilirsin,ilişkiden beklentileri daha net ve kararlı açıklayabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Gizlerin saklandığı yerden açığa çalışarak çıkıyor. Enerjini, mücadeleni iş sahasında ortaya koyuyorsun. Çalışma arkadaşlarına ya da çalıştığın alanda, kendi benliğini, arzularını ve kimliğini ortaya atmaktan çekinmeyeceğin bir dönem önünde uzanan. En çok dikkat göstermen gereken alan ise sağlık.

Aslan ve Yükselen Aslan: Tam da isteğin aslında bu değil mi? Aklına eseni istediğin zaman yapmak, kimseye hesap vermemek, uzun yolculuklar örülü müdanasız bir hayat. Şimdilerde ise, kendini en çok aşk hayatında anlatmak istiyorsun. Aslında ne bekliyorsun aşktan? İşte bunu hem kendine, hem de partnerine daha yüksek sesle anlatabilirsin.

Başak ve Yükselen Başak: Kısa yolculuklarından ardından şimdi dinlenme zamanı biraz. Biraz yoruldu ruhun sanki. Başkalarının sorunlarına odaklanmaktan kendini unuttun çoğu anlarda. Şimdi kendi evinde, kendi mabetinde, kendinle başbaşasın. Kendini özgür, cesur ve güçlü hissettiğin yerdesin. Bu otuz günlük süreçte, daha fazla hem kendi evinle, hem de ailenin eviyle ilgilenebilirsin. Belki de kendi evine çıkmak için daha fazla mücadele içinde olabilirsin. Ve bu dönem babayla olan ilişkilere biraz daha dikkat etmek gerekiyor.

Terazi ve Yükselen Terazi: İletişim, bilgi akışı bu dönem hayatının odağı. Kendini anlatmak, kendini parlatmak için kelimelerin gücüne sığınabilirsin. Bazen kördüğüm olur ya anlatamadıkların yüreğinde, işte şimdi o düğümleri çözmek için kendini enerjik ve güçlü hissedebilirsin bu dönemde. Aynı zamanda kardeşlerinle ilgili konular, hayatının odak noktası haline gelebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Kendini hatırladığın zaman dilimi aslında önünde uzanan. Biraz daha kendine bakmaya, kendini aynada görmeye başladın. Şimdi biraz daha bak kendine ve gör içini. Ne kadar değerli olduğunun farkına var. Sana gelen otuz günlük süreçte, kendi değerin için, kendi kazançların için daha istekli ve hırslı olabilirsin. Özgüvenini pekiştirebilir, kendi kaynakların için adım atabilirsin. 

Yay ve Yükselen Yay: Son günlerin kararsızlık bulutu içinde geçti biraz. Adım atmaya bile üşendiğin anların oldu. Şimdi ise, hayata kaldığın yerden devam etme zamanı. Cesur ve radikal atılımlar yapmak için gerekli gücü içinde bulabilirsin .Daha fazla kendine değer verdiğin, hayatı kendin için yapılandırdığın bir süreç önünde akıyor. Artık ne istediğini biliyorsun hayattan. Beklentilerini ve hedeflerini doğru bir şekilde ortaya koyabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Geceler biraz daha uzun senin için. Aklın, iraden ve ruhun arasında kaybolmuş gibi hissediyorsun kendini. Bir adım atsan yürümeye başlayacaksın aslında. Gizliyorsun kendini ve isteklerini. Kendini biraz kapatıyorsun dış dünyaya. Bu süreçte biraz daha kendinle baş başa kalmak istiyorsun, kendi yol hikayenin çıkış kapısını aralamaya hazırlanıyorsun.

Kova ve Yükselen Kova: Birkaç zamandır kariyerine ait zihninde soru işaretleri var. Doğru bir işi yapıp yapmadığını sorguluyorsun, belki biraz kendini kurban gibi hissediyorsun. Ama artık hayallerinin farkına varma zamanı. Hayallerini kurduğun büyük projeleri hayata geçirme, umutlarını yeşertme zamanı. Bu yönde daha atak ve cesur kararlar alabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık: Sessiz çığlıklarını duyurmakta zorluk çekiyorsun kimi zaman. Bazen o kadar yoruluyorsun ki, kendi kabuğuna çekilip kendini gizliyorsun herkesten. Ama şimdi güneş ışıkları senin  istediğin, arzu ettiğin konular için fırsat sunuyor sana. Artık sarf ettiğin emeklerin karşılığını takdir görerek alabilirsin. Daha içten, daha sıcak ve daha özgüvenli bir ay seni bekliyor.

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test