Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 24 Ocak 2020 Cuma

23.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 24 Ocak 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Hayallerin için savaş

Bir hayalin var…Düş gücün hep yeni düşlerin peşinde…Gece…Uyumadan önce…Kitabının kapağını kapatınca kendi hikayeni yazmaya başlıyorsun…Biraz gerçeküstü, biraz masalsı…Düş aleminden rüya alemine geçmeden önce…

Bugün…Mücadele, enerji, canlılık, hareket gezegeni Mars, hülyalı, hayalperest, dalgın, efsunlu Neptün’le zorlayıcı bir görünüm sergiliyor…Biz de bugün...Hayallerimizi gerçekleştirmek için adım atabiliriz…Zihnimizdeki bulanıklığa çözüm arayabiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Senin kadar cesur biri… Niye bu kadar soru balonları dolaşıyor zihninde? Yapabilirsin…Harekete geçebilirsin…Haksızlıklara karşı mücadele edebilirsin. Hukuksal yollarla hakkını arayabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Zamanın ve paranın kıymetini senden iyi kim bilebilir…Bugün…Biraz daha bütçe konuları ön plana çıkabilir hayatında…Maaşın borçlarını ödemeye yetmeyebilir…

İkizler ve Yükselen İkizler:Çalışıyorsan…Ve eğer ortaklı bir iş yapıyorsan…Bugün dikkat etmelisin…Ortağınla hayata bakışınız örtüşmeyebilir…Aynı şeyleri hedeflemiyor olabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Eğer yurt dışı odaklı bir iş yapıyorsan…Eğer yabancılarla çalışıyorsan…Bugün biraz daha dikkat etmen gerekiyor birlikte çalıştığın kişilere…Aranızda gerginlikler ve sürtüşmeler gün yüzüne çıkabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün…Krizlerle baş etmeyi öğrenmen gerekebilir…Bazı konuları gereksiz büyütmeden, geciktirmeden çözmenin önemini kavrayabilirsin.

Başak ve Yükselen Başak:Ailen ve eşin…İkisi arasında bir mücadelenin arasında bulabilirsin kendini…İkisi arasında denge kurmak zor olabilir…Bir de evinde yapacağın tadilatlar eşinin hoşuna gitmeyebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün…Kardeşinle ve onun bitmeyen işleriyle ilgilenebilirsin…Ya da doktor kontrolünde giderken kardeşine eşlik edebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Yine bütçe işleri kafanı meşgul eden. Harcamalar artıyor, gelirlerde ise tam tersi bir ivme söz konusu…İşte…Bugünde senin öğrenmen gereken konu başlığı tasarruf.

Yay ve Yükselen Yay: Kendini ortaya koymak için tüm mücadelen…Özellikle ailene karşı…Ne istediğini, beklentilerini, hayallerini anlatmak da zorlanıyorsun bu aralar.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Düşündüklerinle konuştukların niye birbiriyle uyumsuz? Cümlelerin hayatı kucaklayıcı…Düşündüklerin ise kurgulayıcı…

Kova ve Yükselen Kova: Maaşın belli…En azından gelirini, kazancını biliyorsun…O halde neden bütçenin tam tersi istikamette harcamalar yapıyorsun. Sanırım bir kasa defterine ihtiyacın var.

Balık ve Yükselen Balık:Yoruluyorsun….Ayak tabanların ağrıyor yorgunluktan…Evet hayalin, idealin buydu…Ama kimse sana bu kadar yorulacağından bahsetmemişti.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

tolgunay

24.01.2020 - 21:33
ben birisini cok swiyorum

tolgunay

24.01.2020 - 21:29
cok yoruldum.Artik bende iyi seyleri duymak istiyorum.
Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 18 Şubat 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 17 Şubat 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. 17-23 Şubat haftalık burç yorumları. Yeni haftada burçların aşk ve iş hayatla...

Günlük Burç Yorumları Aşk 16 Şubat 2020 Pazar Hafta sonu. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test