Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 22 Mart 2020 Pazar

20.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 22 Mart 2020 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Keşke

Olmuyor… Yakışmıyor sana…Neden bu güçsüzlük? Neden bu battaniye altında, televizyon karşısında zaman öldürmeler? Kalk ayağa ve kendine tutun…Evet haklısın aslında…Keşke o imzayı hiç atmasaydın…

Bugün Ay Balık Burcu’nda seyir halinde…Bugün kararsız olabiliriz, kendimizi enerjisi düşük bir modda bulabiliriz…Miskinlik, tembellik yapmak isteyebiliriz…Daha duygulu, hassas ve kırılgan olabiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Bilinçaltının derinlikleri gün yüzüne çıkabilir…Çöpe attığın kaygılar, korkular ortaya gelebilir…Kendini biraz daha savunmasız hissedebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Arkadaşlarınla bir arada zaman geçirmek isteyebilir, onlarla duygu alışverişinde bulunabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Kariyerine yaptığın işe ve yaşam planına duygusal bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Belki de sezgilerini iş yaşamına katmalısın.

 Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Kendini daha fazla öğrenmeye hazır hissedebilirsin…Yalnız kalıp kendini dinlemek sana iyi gelebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Duygularını, sezgilerini dönüştürebilmek için bir fırsat var önünde. Hangi konuda duygusal kriz yaşıyorsun? Öğrenmek için bir fırsat sana.

Başak ve Yükselen Başak: Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Bir nevi tamamlanma, bir çeşit dolunay süreci yaşadıkların…Bir bak bakalım kendine hangi huylarını beğenmiyorsun? Hangi duyguların seni dibe çekiyor?

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Biraz sağlığına özen göstermelisin…Yorgunluklarının acısı ayaklarından çıkıyor…Bir de sinirlerin zayıfladı bu aralar…

Akrep ve Yükselen Akrep: Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Biraz daha çocuklarınla zaman geçirme, hayatın keyfili yönlerini keşfetme zamanı.

Yay ve Yükselen Yay:Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Ailenle daha fazla bir arada olmak zorunda kalabilirsin. Evinde ufak değişiklikler yapmak isteyebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Kardeşlerinle, yakın çevrenle bir arada olmak, onların duygusal çalkantılarına destek olmak isteyebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Bugün Ay Balık Burcu seyriyle…Harcamaların artabilir, hiç beklemediğin, ihtiyacın olmayan şeylere para harcayabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün…Ay Balık Burcu seyriyle…Bir çeşit Yeni Ay…Kendini , ruhunu, bedenini beslemek ve iyileştirmek için.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Ağustos 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Ağustos 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test