Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 27 Mart 2020 Cuma

26.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 27 Mart 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Fırsat Varken…

Her gün birbirinden özel fırsatlar çıkarır karşına…Bugün kaçırırsan yarın yakalayabilmelisin…Ve bazen de çabuk kararlar alabilmek kazandırır sana büyük ödülü…Burada önemli olan galiba üç ilkeye sadık kalabilmek…Doğru zaman, doğru insan, doğru yer…

Bugün…Bilgelik, şans, bereket ve bolluk gezegeni Jüpiter, Mars’ın Oğlak Burcu’ndaki son demlerinde bir araya geliyorlar…Biz de bu etkiyle birlikte…Daha önce görmediğimiz ya da göremediğimiz fırsatlar için harekete geçebiliriz…Hedeflerimizde daha kararlı ilerleyebilir…Kararlarımızı somutlaştırabiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır….Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Kariyerinle ilgili uzun zamandır zihnini meşgul eden konu başlıklarıyla ilgili somut adım atabilirsin…Mevcut işinden ayrılıp başka bir işe geçmek için adım atabilirsin…Yöneticilerinle ufak çaplı gerginlikler yaşayabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Eğitim hayatınla ilgili önemli kararlar alabilirsin. Kargodan sipariş verebilirsin almak istediğin kitaplarla ilgili. Evden dışarı çıkmadan…Ya da online bir eğitime başlayabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Ödemelerinle ilgili açmazlardan kurtulabilmek için harekete geçebilirsin. Yaşadığın finansal hataları, gereksiz harcamaları tamir etmek için girişimlerde bulunabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Evlilik hayatınla ilgili yeniden gözden geçirmeler yapabilirsin. Bu arada eşinle ya da ortağınla gergin ve tartışmalı bir hava soluyabilirsin. Öfkeni kontrol etmekte başarılı olamayabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan: Çalışma ortamını, çalışma saatlerini düzenlemek, elindeki işleri hızlıca bitirmek için aşırı istekli olabilirsin. Bu arada sağlığını da ihmal etmemeye çalış…İşleri acele yapacağım derken ufak kazalara, çarpmalara karşı dikkatli olmanda fayda var.

Başak ve Yükselen Başak:Flört ve çocuklardan yana bir tarafıyla şanslı bir gün….Ama öte tarafıyla ise gergin etkiler barındırıyor…Mesela bir yandan iyi ki hayatımda dersin…Öte yandan onun gerginlikleri, öfkesi seni canından bezdirebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi:Aile içi çatışmalardan, gerginliklerden kaçmak isteyeceğin zamanlar…Bugünlerde evinde değişiklik yap için istek duyabilirsin. Eşyaların yerini değiştirebilirsin mesela.

Akrep ve Yükselen Akrep:Farklı bir şey yap…Bugün sosyal medyayı daha etkin kullan mesela…Bir de kullandığın üsluba özellikle dikkat etmelisin. Yargılayıcı, sorgulayıcı cümleler karşı tarafta antipatik bir etki yaratıyor. Bir de her şeyi sen bilemezsin.

Yay ve Yükselen Yay:Gerektiği yerde, gerektiği zamanda para harcamayı öğreniyorsun. Finansal anlamda disiplinli gitmek gerektiğinin de farkındasın çok şükür…Ama işte yine de bazen harcamalarının dozu kaçıyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Aslında her şey yolunda…Niye bu kadar gergin ve öfkelisin? Aslında tüm bu duyguların kendine…Kendine öfke duyuyorsun…Ama başkalarını suçluyorsun.

Kova ve Yükselen Kova: Uyan rüyalarından…Ve harekete geç…Mesela istersen tabi, bugün bir bilinçaltı temizliği yap kendine…Gördüğün he rüya sana silmen gereken bilinçaltı kaydını hatırlatabilir…

Balık ve Yükselen Balık:Kimse anlamıyor…Sen işim var dedikçe…Daha çok çalıyor telefonun…Daha çok mesajlar geliyor…Evet arkadaşların değerli…Ama hep sen onlar için koşturuyorsun…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Ağustos 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Ağustos 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test