Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 14 Mayıs 2020 Perşembe

13.5.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 14 Mayıs 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Güneş Var Gözlerinde

Yeni bir mavi tonu var hayat paletinde…Bu sefer en çok onunla boyuyorsun günlerini…Umutlusun…Ama bir o kadar çekingen…İçinden nehirler geçiyor…Ama sessiz akıyorsun deltana…

Hareket, enerji, canlılık, mücadele, güç, cesaret gezegeni Mars Balık Burcu’na doğru yola koyuldu…29 Haziran’a kadar…Artık hayatımızın belli alanlarında daha merhametli olmayı, fedakar davranmayı, kendimizden başka birilerinin de yaşadığını, sessiz olmayı deneyimleyebiliriz. Ve teslimiyetin, kabule geçmenin önemini kavrayabiliriz. Romantizm ruhumuza işleyebilir. Hayallerimizle gerçekler arasına sıkışıp kalabiliriz. Öte yandan kırılgan, karamsar ve kararsız davranışlar sergileyebiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Verimli kullanmaya çalış bugünleri. Özellikle bu dönemde bilinçaltı konularını odak noktan haline getirebilirsin. Seni dibe çeken konularla ilgili farkındalığını arttırmaya çalışabilirsin. Geçmişin kırıntılarını şifalandırmak adına verimli kullanabilirsin bu süreci.

Boğa ve Yükselen Boğa: Hareket noktan bu dönem arkadaşların, dostların ve içinde büyüttüğün umutların. Eski dostlarınla yeniden bir araya gelebilirsin. Ve umutlarını, hayallerini hatırlayabilirsin. Ve geleceğe dair hayallerini büyütebilirsin. Burada dikkat etmen gereken en önemli detay hayal kur ama gerçekçi olsun.

İkizler ve Yükselen İkizler:Hareket noktan ise artık kariyer evin. Kariyer evinde, Güneş ışıkları ama çok da sevime hemen. Çünkü kurduğun hayaller, gerçeklerinle örtüşmeyebilir. Gözünün önünde bir perde olabilir. Kendini özellikle yöneticilerine karşı güçsüz ve savunmasız hissedebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Hareket noktan bu uzun günlerde yurt dışı, eğitim konuları. Zihnini şifalandırmak adına eğitimlere başlayabilir, yurt dışına kendini, zihnini ve elbette yüreğini şifalandırmak, hassas ayarlarına geri dönmek için gidebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Hareket noktan bu süreçte değişim, dönüşüm ve değerlerin… Sana daha önce kriz yaratan konuların üzerinden yeniden geçebilirsin…Hangi durumlar, hangi zihin kalıpları seni engelliyor, kimlere zaafın var gibi sorulara yanıt arayabilirsin….Ve kendini sosyal çevrenden izole edebilirsin…Ve maddi kaynaklarınla ilgili kendini disipline edemeyebilirsin…

Başak ve Yükselen Başak:  Hareket noktan haline geliyor özellikle ilişkilerin, evliliğin ve evlilik beklentin…Kendini bu konuda hayale kaptırabilirsin ama dikkatli ol…Gerçeklikten uzaklaşabilirsin… Olayların iç yüzünü göremeyebilir, sadece kendi zannınca, hayalince, beklentince hareket edebilirsin… Her zamanki gibi senden beklenen mantıklı ve sağduyulu davranışlarını sergileyemeyebilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi:Hareket noktan haline gelenler ise, günlük çalışma sistemin, iş arkadaşların ve beden sağlığın… Birlikte çalıştığın arkadaşlarına, daha empatik yaklaşımlar sergileyebilir, onlara daha hassas, fedakar ve duygusal davranabilirsin. Evcil hayvanın varsa eğer, onun sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsin. Bu arada kendi sağlığını da ihmal etmemelisin. Özellikle iç dünyana çekilme isteğini depresyonla karıştırabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Hareket noktan haline geliyor çocuklar ve aşk… Bu zaman diliminde kendini platonik bir aşkın içinde de bulabilirsin… Aşk’ta romantik beklentilerin içine girebilirsin… Çocuklarına karşı daha şefkatli ve merhametli davranabilirsin… Ve belki de bu dönemde daha çok yoğunlaşabilir çocuk sahibi olma isteği ya da hayatının birinin var olması… Omzuna yaslanacağın biri mesela…

Yay ve Yükselen Yay:Hareket noktan ise biraz da köklerin… İçinde büyüdüğün ailen… Ve baban…Ya da kendi babalık hikayen… Bazen kendini bulmak için en kestirme yol aileden geçer… Sende bu dönem eğer istersen babanla olan ilişkilerini gözden geçir… Ondan öğrendiklerini düşün… Ona merhametle yaklaş, onun yaptığı fedakarlıkları hatırla… Ya da varsa aranızda kutuplaşma sorunları, onu kabullenmeye ve affetmeye çalış. Affet ki sen de huzura kavuş.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Hareket noktan ise kardeşlerin, kardeş gibi yakınların… Belki gittikçe büyüyor içinde senden uzaktaki kardeşinin özlemi…Şimdi o yanımda olsaydı diye başlayan cümlelerin sık sık çıkabiliyor ağzından… Olsun yıldızlar kadar uzak olsan da kardeşinle, inan ki o hep senin yanında… Ve sen de onun yanındasın… Kardeşleri hiçbir güç ayıramaz bunu en iyi sen biliyorsun…

Kova ve Yükselen Kova:Alışveriş listen hazır mı? Biliyorum ben şimdi kavanoz hesabına para biriktir diyeceğim ama sen dinlemeyeceksin. Çünkü o kadar çok alman gereken şeylerin var ki…Paranın hesabını bir bilsen…Ama bu süreçte harcamaların odak noktası kendini şifalandırmak adına olabilir. Bu kapsamda yeni öğretilere, meditasyona, yogaya…Ya da spritüel başka başlıklara harcama yapabilirsin. Her şey iyi bir sen için zaten, öyle değil mi?

Balık ve Yükselen Balık:Hareket Odak noktan haline gelebilir kimliğin ve dış görünüşün…Bedenine, görünümüne daha fazla önem verebilirsin… Zaten yüreğin o kadar merhametli ve hassas ki… Onun güzelliği yansıyor her daim yüzüne… İçten gülümsemen yetiyor zaten… Ama sen bununla yetinmeyebilir biraz daha fiziksel görünümüne önem verebilirsin. Belki yeniden spor salonuna başlayabilirsin.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test