Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 15 Mayıs 2020 Cuma

14.5.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 15 Mayıs 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Geçmiş Aşklar Senfonisi

Her şey “Bir”dir aslında… “İki”likten “Bir”lik meydana gelmez mi zaten? Elbette aynı anda iki işi yapabilirsin…İki kitap okuyabilirsin mesela…İki iş kolunu meslek edinebilirsin… Hem yürüyüp hem de düşünebilirsin… Bir yandan konuşup bir yandan yazabilirsin… Ama iki hayatı yaşayabilir misin aynı anda? Gönlün, iki kişiyi sevebilir mi peki?

Bugün…Aşk ve sevgi prensibiyle çalışan Venüs İkizler Burcu seyri 28 Haziran’a kadar geri hareketine başladı… Ve bizimde ilişkilerimizde sürdürülebilirliği test ediyor… Daldan dala koşabiliriz mesela… Yetinemeyebiliriz elimizdekilerle… Partnerimizde “zeka” arayışında olabiliriz… Konuşabildiğimiz, bildiklerimizi paylaşabildiğimiz, aradığımızda bulabileceğimiz,cevapsız çağrılarımızı görebilecek, mesajlarımızı okuyacak bir sevgili arayışında olabiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Gerçekleştirmek istediğin ama ertelediğin eğitim, yine gündemine gelebilir. Kişisel gelişim ya da alternatif şifa kaynakları, yeni eğitiminin konu başlığı olabilir. Seyahatlerin artabilir…Özellikle yurt dışı yolculukların hayatına farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Kim bilir belki de konakladığın rotalar, önümüzdeki yıl yeni yaşam alanların olur. Kardeşlerinle ve yakın çevreyle iletişim trafiğin bu dönem yoğunlaşabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa:Hayatının bu döneminde ağırlıklı olarak finansal kaynaklarına odaklanabilirsin. Geçtiğimiz aylarda yaptığın harcamalar, bu dönemde bütçeni zorlayabilir. Kar ve zarar dengesini istediğin doğrultuda tutturamayabilirsin. Alternatif para kaynağı arayışlarına girebilirsin. Kredi ya da borç almak konusunda girişimlerde bulanabilirsin. Yalnız kredi almadan önce iyi düşünüp sorgulamalarını yapmalısın ki, Ağustos sonrası sana herhangi bir sorun çıkarmasın bu girişimin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Kimliğini, istek ve arzularını, hedeflerini daha rahat ortaya koyabilirsin bu süreçte. Fiziksel görünümünde değişikler yapabilirsin. Her zamankinden daha fazla öğrenemeye meraklı olabilirsin. Bu dönem özellikle ikili ilişkilerine biraz daha dikkat etmelisin. Geçmişte çözümleyemediğin konular yeniden gündemine gelebilir…

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Biliyorum zor bir şey diyorum, senin için kaygılanmak, ilk fırsatta kabuğuna çekilmek en iyi bildiğin yaşam planı. Ama artık bunu biraz daha törpülemenin zamanı gelmedi mi? Önünde uzanan yaklaşık  süreçte, kendinle baş başa kalarak, yaşamdan beklentilerini sıralayabilir, bilinçaltında seni yoran, üzen konu başlıklarını silebilirsin. Yazabilirsin isteklerini, çizebilirsin geçmişte seni üzenlerin üstlerini. Aç yüreğini yeni bir merhabaya…

Aslan ve Yükselen Aslan:Bu süreçte, ana ilgi odağın sosyal ilişkilerin olabilir. Daha fazla sosyal grupların içinde yer alabilir, dernek ya da büyük organizasyonların içinde rol alabilirsin. Yalnız geçen yazın yaşadığın ve unuttuğun ya da unutmayı tercih ettiğin, arkadaşlarınla ilgili sorunlar yeniden karşına çıkabilir. Sadece yaşadıklarını yeniden hatırla, hayatında sana enerjileriyle gereksiz yük getiren insanlarla sevgiyle yollarını ayırabilirsin. Bırak hayatına senin gerçekten iyiliğini isteyen, kahkahalarını paylaşan, umutlarına yoldaş olan dostlar aksın.

Başak ve Yükselen Başak:Şimdi kariyerine odaklanma zamanı… Son iki ayı biraz zor geçirmiş olabilirsin. Özellikle kredi ödemeleri ve yurt dışı kaynaklı işlerle fazlasıyla zihnini  meşgul etmiş olabilirsin. Şimdi bu yeni dönemde, artık kariyerinle, hayatını yönetmekle ilgilenebilirsin. Kariyer hedeflerini daha güçlü puntolarla anlatabilirsin. Aynı zamanda, oturduğun evi değiştirebilir, taşınabilirsin. Ya da bir aile üyesi evden uzağa gidebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi:Şimdi yabancı kültürleri tanıma zamanı…Önünde uzanan bu süreçte daha önce adım atmadığın yerlere gidebilir, yurt dışında daha fazla zaman geçirebilirsin. Aynı zamanda yabancı bir dil öğrenebilir, bilmediğin, bu zamana kadar sana yabancı gelen yeni bir eğitime başlayabilirsin. Daha önce açılmış bir davanın ise, yine bu dönemde sonucunu alabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Geçtiğimiz ay özellikle ikili ilişkiler odak konun haline gelmiş olabilir. Partnerinle, eşinle ilgili sorunlar ya da sorumluluklar seni fazlasıyla yormuş olabilir. Bu süreçte, ise eşinin parası ve kredi-borçlar konusu senin önceliklerin haline gelebilir. Şimdi sana zor ve bir kriz haline yaşatan bu sürecin, seni güçlendireceğini unutmamalısın. Sen krizlerinden güçlenerek geleceğe nasıl yürüyebileceğini biliyorsun. Geçmişte defalarca bunu başardın. Şimdi yeniden kendini hatırlama dönemi.

Yay ve Yükselen Yay:Bu süreçte ilgi odağın ve hayatının merkezinde eşin olabilir. Eşinin yaşadığı ikilemler, sorunlar ya da yeni başlangıçları hayatında büyük yer tutabilir. Hoşgörülü ve iyimser yapınla ona destek olabilirsin. Eğer eşinin, davranışlarıyla seni kısıtladığını, engellediğini düşünüyorsan, sorunları masaya yatırmanız, karşılıklı anlayışla ortak bir yol bulmanız gerekebilir. Burada sana düşen asıl görev, “özgür ruh”lu tavrının arkasına sığınmadan, sorunlardan kaçmadan çözüm bulabilmek. Gereksiz kapris, sadece seni yorar, ruhunu zora sokar.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Şimdi sağlığına odaklanma zamanı…. İçinden çıkamadığın sorunlar, şimdi de sağlık sorunu olarak karşına çıkabilir. Özellikle gizli dünyana sakladığın, bilinç altına süpürdüğün konular yeniden kendini hatırlatabilir sana. Sağlığına özen gösterip gerekli kontrollerini yaptırmalısın. Aynı zamanda, herkesin sorumluluğunu üzerine alıp kimsenin hizmetçisi olmamalısın.

Kova ve Yükselen Kova:Zor ve yorucu bir süreçten geçmiş olabilirsin…Sana değer vermeyen, görmezden gelen yanlış bir hayale kapılmış olabilirsin. Şimdi silkinip kendine gelme, kendini bulma, kendini yeniden keşfetme zamanı. Yeni bir aşka yelken açabilirsin. Ama aşk kapıyı çaldığında unutmaman gereken koca bir “ben” var aslında. Kendini, kişiliğini, hayattan beklentilerini, umutlarını aynı paydada bir araya getiremediğin biriyle zamanını geçirmemeye özen göstermelisin. Zaman, en değerli hazine..

Balık ve Yükselen Balık:Şimdi yuvanda olma zamanı…Bu süreçte, biraz daha evine, aile köklerine odaklanabilirsin. Özellikle babayla ilgili konular, babanın işi, kariyeri hayatını etkileyebilir. Kariyerinle ilgili yeni bir hedefe doğru çekildiğini hissedebilirsin. Aynı zamanda yeni bir eve taşınabilir ya da yeni bir taşınmaz elde edebilirsin.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test