Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tunç Soyer Kordon'da çember dışındaki gençleri paylaştı

7.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir'de Kordonboyu'nda çizilen sosyal mesafe çemberlerinin dışında oturan gençlere Başkan Soyer'den eleştiri. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kordon'daki çember ile etrafına dizilen gençlerin fotoğraflarını paylaşarak, ''Dışına değil içine oturun diye çizdik'' dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 20 Mayıs günü İzmir'in ünlü sahili Kordonboyu'na çizilen "sosyal mesafe çemberleri"ni Twitter'daki kişisel hesabından Murathan Mungan'ın "Ya içindesindir çemberin, ya da dışında kalacaksın" sözlerini paylaşarak duyurmuştu ancak İzmirlilerin Soyer'e cevabı kötü oldu.

Yasaksız ilk Cumartesi'nde çemberin içine değil etrafına dizilen İzmirlileri paylaşan Tunç Soyer, "Sevgili gençler, “Ya dışındasındır çemberin, ya da içinde yer alacaksın” derken yanlış anlaşıldık sanırım. Dışına değil içine oturun diye çizdik çemberi. Fiziki mesafeyi korumak için çemberin içine alalım sizi . Lütfen!." notunu düştü.

1 Haziran 2020 tarihinden itibaren Koronavirüs (Kovid-19) pandemisinde normalleşme adımları kapsamında Türkiye'deki kısıtlamaların kalması ve ilk yasaksız cumartesinde Alsancak Kordonboyu bir konser veya festival varmış gibi dolup taştı.Kalabalık gruplar dans edip halay çekerek normalleşti.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 8 Temmuz 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Batman'da Ilısu Barajı ve HES projesinden etkilenen tarihi Hasankeyf ilçesindeki yeni görüntü sosyal medyanın gündeminde. Proje sahipleri ve yerel yönetim proje sonras...

Gazeteci Levent Gültekin, Halk TV ekranlarında sosyal medyada gündem olan sözler söyledi. Gültekin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakınındaki kaynaklara dayandırdığı iddias...

Günlük Burç Yorumları Aşk 7 Temmuz 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 6 Temmuz 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test