Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Güldür Güldür'deki Berkin Elvan pankartı gündemde: Ali Sunal'dan yanıt

21.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Eğlence programı Güldür Güldür'de yıllar önce açılmış Berkin Elvan posteri sosyal medyada gündeme getirildi. Programın yapımcısı Ali Sunal, sosyal medyadaki paylaşımlarla ilgili açıklama yaptı.

Türkiye'deki sosyal medya gündemi Türkiye'nin gerçek gündemlerinden çok uzakta seyretmeye devam ediyor. Twitter'da bir grup, eğlence programı Güldür Güldür'de 5 yıl önce açıldığı belirtilen "Berkin Elvan ölümsüzdür" pankartını gündeme getirdi.

Programı gündeme getiren grup Güldür Güldür programını boykot etti, kimsenin izlememesi gerektiğini ifade eden paylaşımlar yaptı ve Ali Sunal hedef gösterildi. Yapımcı Ali Sunal'dan ise gruba cevap geldi. Twitter hesabından kendisini ve ekibini hedef alanlara cevap veren Ali Sunal, Eren Bülbül’ün öldürülmesinin ardından fotoğrafına yer verdiği ve “Eren iyi ki varsın… ve hep var olacaksın güzel kardeşim #iyikivarsıneren” dediği paylaşımını alıntıladı.

“Eren Bülbül’ü neden paylaşmıyorsun” diyenlere yanıt veren Ali Sunal şu ifadeleri kullandı: “Görmek isteyene! Kavgalar olmasın hiçbir gencimizin burnu bile kanamasın dileğim budur.”

Yapılan paylaşımlarla "#güldürgüldürizlemiyoruz" "#AliSunal" TT (Trend Topic) olmuştu.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ertan

02.07.2020 - 18:58
Sendemi ali
Yazarlar
Website Security Test