Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Twitter'da 'Enayi' ve 'Erasmus Muharrem' gündem oldu

9.7.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Twitter'da Enayi Enayi isimli bir hesap, 200 tweetlik bir flood hazırlayarak sosyal medyanın gündemine oturdu. Öykünün Enayisi kullanıcı ismiyle yazan hesap, kız arkadaşı tarafından terk edildiğini ve süreçte anksiyete bozukluğu, major depresyon, cinsel bozukluk, panik atak sağlık sorunları yaşayarak intihara teşebbüs ettiğini söyledi.

Twitter'da "enayienayi" isminde "@oykunun_enayisi" kullanıcı isimli hesap, 200 tweetlik bir flood (tweet dizisi) yazarak Twitter'da Türkiye gündeminin ilk sırasına yerleşti.

Yaşadıklarını uzun uzun kamuoyuyla paylaşarak büyük etkileşim alan kullanıcı, kendisine doktor tarafından yazılan reçete olduğunu iddia ettiği görseli de paylaşarak şu mesajla öyküsünü anlattı;

"Bana ilişki içinde ve özellikle son 1 senede uyguladığın duygusal , cinsel istismar ve duygusal şiddetten ve onun sonucunda anksiyete bozukluğu, major depresyon, cinsel bozukluk, panik atak krizleri ve intihar teşebbüslerinden bahsedeceğim öykü

Yazılan uzun tweet floodu için tıklayın.

Sosyal medyayı aktif kullanan CHP'li Muharrem İnce de topa girdi ve şu tweeti attı;

"330 tweetlik Öyküde geçen Erasmus Muharrem kimsen çık ortaya kardeşim. Memleketteki 60 bin Muharremi zan altında bırakmaya ne hakkın var. Bizim zamanımızda Erasmus mu vardı gençler? Beni niye karıştırıyorsunuz"

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Görkem taş

13.07.2020 - 00:37
Benim zamanım da erasmus vardı ha ha

görkem taş

09.07.2020 - 23:53
zeki müren volt ayar yap
Yazarlar
Website Security Test