Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 17 Temmuz 2020 Cuma

16.7.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 17 Temmuz 2020 Cuma Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Farkına Var

Ne kadar sevildiğinin farkına varamıyorsun…Tıpkı değerli olduğunun farkına varmadığın gibi…Bazen şımarık bir çocuk gibi davranıyorsun…Hep isteme ağacındasın…Beni sevsinler…Benden vazgeçemesinler…Beni alkışlasınlar hep…Peki sen hiç birini alkışladın mı? Birini yürekten takdir ettin mi?

Bugün…Sorumluluk, disiplin, kontrol timsali, öğretici Satürn, Oğlak Burcu’nda geri hareketini sürdürüyor. Ve gidilmesi gereken yolun rotasını oluşturan İkizler Kuzey Ay Düğümü’yle karşılaşıyor…Karşılaşıyor karşılaşmasına ama fark edemiyor demek istediklerini. Bugün…Geçmişten öğrendiğimiz daha doğrusu öğrenmeye çalıştığımız konu başlıklarıyla ilgili sınama mesajları gelebilir gökyüzünden.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Farkında değilsin… Anlamıyorlar sanıyorsun…Belki de sen yeterince anlatamıyorsun. Kendini iyi ifade etmeyi beceremiyorsun. Yaptığın işin, yazdıklarının yeterince arkasında duramıyorsun. Ve hep çatışıyorsun yönetim katıyla.

Boğa ve Yükselen Boğa:Niye hala değerinin farkına varamıyorsun? O kadar eğitim alıyorsun, kendini geliştirmek için adımlar atıyorsun. Bir sürü kitapla dolduruyorsun raflarını. Ama hala değerinin farkına varamıyorsun. Sen kendini değerini idrak edemezsen, kim bilecek senin değerini?

İkizler ve Yükselen İkizler:Hala kendine alışveriş yapma arzusundasın…Hala dolabını doldurma telaşında…Hala…Acaba kredi kartı limitinin aştığını, ödemelerinin yaklaştığının ne zaman farkına varacaksın?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Düşündüğün şey gerçek olur. Bunu biliyorsun…Ama hala devam ediyorsun olumsuz senaryolarla ruhunu daraltmaya…Kafanda bir şey kurguluyorsun ve gerçek olduğunu düşünüp yanlış davranışlarda bulunuyorsun. Ne zaman farkına varacaksın karşındakini bunalttığının?

Aslan ve Yükselen Aslan:Peki bu mu istediğin gerçekten? Böyle bir çalışma hayatımı istiyorsun kendine? Böyle insanlar çalışmak mı? Peki ya hayallerin ne olacak? Hayallerini gerçekleştirmek için ne kadar beklemeyi planlıyorsun?

Başak ve Yükselen Başak:Belki de yeni bir kariyer planı harekete geçirmelisin. Zaten senin vardır planların…Her duruma uygun. Mesela başladığın kurs…Belki de yeni kariyerinin ilk adımı olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi:Hayat senin hayatın…Bunu biliyorsun. Eğitim planlarını da sen yapmalısın. Kendi kariyerini sen belirlemelisin. Sonuçta bu hayatı sen yaşayacaksın. Ailen değil.

Akrep ve Yükselen Akrep:Hep olumsuzu düşünmeye devam edersen…Elbette korktuğun şeyler başına gelir. Biraz krizli senaryoları hayatından uzak tutmaya çalışsan. Her şeyin yolunda olduğunun ne zaman farkına varacaksın?

Yay ve Yükselen Yay:Kendini anlatmakta zorlanıyorsun…Özellikle karşındakine. Seni anlayamıyor…Senin hoşgörünü rahatlık, bilgini ukalalık, neşeni de vurdumduymazlık olarak nitelendiriyor. Sen yine kendin olmayı sürdür.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bir şeyler yolunda gitmiyor…Sağlığınla ilgili düzenli kontrollerini yaptırmadın hala. Doktorun tavsiyesine uyuyor musun? Aksatma lütfen.

Kova ve Yükselen Kova:Hayallerin belki de gerçeğe kavuşuyor…Az kaldı…Belki de aradığın aşk yanı başında…Ama sen hala uzaklara bakıyorsun.

Balık ve Yükselen Balık:Yine darlandın…Bir sıkıntı…Niye çünkü hala kimseye hayır diyemiyorsun…Ne ailene, ne de arkadaşlarına…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test