Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Dostlar, düşmanlar… (2)

28.8.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

ÖNCEKİ YAZI İÇİN TIKLAYIN

4- Lütfen dikkat: Yöneticileriniz; dış politikada, "stratejik ortağımız","müttefikimiz", "geleneksel dostluk" vb tabirleri çok kullanmaktadırlar. (İnşallah, bunları inanarak söylemiyorlardır. Bu kadar saf olamazlar.)

- Türkiye'nin; stratejik ortağı, müttefiki, geleneksel dostu vs yoktur. Kalleş, ikiyüzlü, sinsi, çıkarcı, ahlâksız, vefasız, muhatapları vardır.

- AB/ NATO/Birleşmiş Milletler, başta olmak üzere; tüm kurum ve kuruluşlar, sömürücü ülkelerin (ABD/ Rusya/ Çin/ Fransa/ İngiltere) çıkarlarına hizmet için kurulmuşlardır. Hiçbirine güvenilmemelidir.

a) ABD, asırlardır en kalleş, ikiyüzlü, güvenilmez, terör tertipçisi, utanmaz, düşmanımızdır. Tüm ABD başkanları, Türk ve İslâm düşmanıdırlar. Siyonistlerin uşağıdırlar. Ülkemizi bölmeyi amaç edinmişlerdir.

- İki defa AFOT (Türkiye'nin ABD’li Dostları?) toplantısına iştirak ettim. İştirakçilerin hepsi (başta R. Perle olmak üzere) Türkiye'ye silah satışı peşindeydi. Yetkililerimizi tavlamakla meşguldüler.

-Yaklaşık 40 yıldır; en azılı Türk düşmanının, Rum ve Ermeni maşasının, aleyhimizdeki tüm icraatların önde gelen isminin, (şu anki, başkan adayı) Joe Biden olduğunu gördüm. Adam; hiçbir büyükelçimize veya yetkilimize randevu bile vermiyordu. (Nitekim düşmanlığını açıkça ifade etti.)

- Tek dostumuz Kore'de bizimle savaşmış, çok samimi dostunuz olmuş, Senatör Perry idi. Türkiye aleyhine çalışmalara karşı, en fazla mücadele veren, samimi bir dosttu. (Bir süre önce, vefat etti.)

- NATO, tamamen Türk düşmanı; bütün darbelerin tertipçisi, içimizdeki mikrop olan bir teşkilattır. Bizi bölmek, Kürdistan ve büyük Ermenistan kurmak istemektedir.

- Kahramanmaraş /Çorum vb olayların tertipçisi de ABD’dir. Özellikle vahim bir hata yaparak, "Barış gönüllüsü" adı altında CİA ajanlarını içimize sokmamız, bize çok pahalıya mal olmuştur. Türk / Kürt ve Alevi/ Sünni ihtilâfını doğurmak için çok çalışmışlardır. Ermeni kökenli, Türklüğü benimsememiş tiplere, PKK’yı kurdurmuşlardır. (Hâlâ da, büyük destekler vermektedirler. En son, bu terör örgütü ile petrol anlaşması yapmışlardır.) Ülkemizin, demografik ve jeolojik yapısını ele geçirmişlerdir. (Babuna sayesinde, genetik yapımızı da elde ettiler.) Çekik Gücüm ihanetleri de herkesin malumudur.

- Türkiye'deki tüm darbeler, muhtıralar, (15 Temmuz dahil) kalkışmalar, ABD’nin eseridir.

- Ekonomimize, sanayimize, (başta savunma sanayi olmak üzere) tarımımıza, milli kültür ve inanç yapımıza; en büyük zararı veren, ABD’dir. Kolejleri ve misyonerleri vasıtasıyla, yürüttükleri melanetler, durmak bilmez. Büyükelçileri kendilerini, "sömürge valisi" gibi görürler, devamlı ukalâlık eder, iç işlerimize karışırlar. (Ve biz de, çok önemli imiş gibi “Erdoğan ve Trump, telefonda görüştüler" diye, S0N DAKİKA haberi yaparız. Yandaş medyamız ihanetleri, hakaretleri, yollanan iğrenç mektupları görmezlikten gelir.)

- Ermenistan'ı ve Yunanistan'ı kışkırtan ve şımartan da ABD’dir. Nitekim en son olarak, Dedeağaç bölgesinde üs kurnası, çok aleyhimize bir davranıştır. Bücür Yunanistan’ı, daha da şımartacaktır.

- S/400 alımı istismar edilmektedir. Bu sistemin, bir an önce, devreye alınması daha da zaruri hale gelmiştir. Zira bu sistem bizi ABD’ye karşı koruyacaktır.

b) Almanya;

- Bir diğer, ikiyüzlü, kalleş terör destekçisi, Kürt/Türk ihtilafının körükleyicisi, verdiği sözleri hiçbir zaman tutmayan, ırkçı, Hz. Ali’siz Alevilik senaryosunun uygulayıcısı, ülkedir.

- Zaman, zaman filân Türk asıllı kişi, şu veya bu göreve seçildi, diye haberler okuruz. Ancak bunların çoğu, Türkiye aleyhine çalışan; hatta Sözde Ermeni Soykırıma tasarısını gündeme getiren tiplerdir.

- AB'nin içinde lider durumunda olmak, kendilerini çok şımartmıştır. Gurbetçilerimize karşı devamlı baskı uygulamakta; özellikle yavrularımızın eğitim almaması için her türlü alçaklığı, irtikap etmektedirler.

Ne yazık ki; çok sayıda vatandaşımızın olması, bir güç kazandırmamıştır. Parti, cemaat, ırk vb faktörler yüzünden, camiler bile ayrılmıştır. İktidar da, olaya, sadece oy açısından bakmaktadır.

- Her türlü sahtekârlık gurbetçilerimizi vurmuştur. Çok büyük rakamlara ulaşan dolandırıcılıklar, yaşanmıştır.

- Bu arada, çok büyük zevk ve gurur ile hatırladığım bir olayı aktarmak istiyorum. 1996 yılında, HABİTAT toplantıları, İstanbul’da yapılmıştı. Tüm belediye başkanları olarak, bizler de her safhada rol almıştık. Toplantılara, Türkiye düşmanı, terör destekçisi, Türk/Kürt ihtilafının körükleyicisi Claudia Roth diye bir Alman milletvekili de iştirak ediyordu. Bir gün, belediye başkanları ile görüşmek istedi. Kabul ettik. Kısa bir girişten sonra, Kürt konusunu açtı. Kürtlere farklı muamelelerin, haksızlıkların yapıldığını söyledi. Diyarbakır Belediye Başkanı, (ANAP'tan) Prof. Ahmet Bilgin kardeşimiz, hemen sözünü kesti, lâfı ağzına tıkadı; "Ben Kürdüm. Diyarbakır belediye başkanıyım. Halkımın problemleri ile ben ilgilenirim. Siz ne hakla, dışarıdan gazel okuyorsunuz. Biz kardeş, asırlardır beraber yaşayan, yüz binlerce evlilik yapmış, iki toplumuz. Size ne oluyor? Kürtler sizin umurunuzda mı? Amacınız, insanlarımızı tahrik etmek, teröre zemin hazırlamak, ülkeyi bölünmeye götürmek. Haddinizi bilin..." Kadın mosmor oldu, defoldu, çıkıp gitti. (Böyle Kürt, başımın üzerinde ve kalbimin en derin yerindedir. Ve Ahmet Bilgin’i öz kardeşim kadar severim.)

c) Islah olmayanlar;

Milyonlarca Türk'ü esir tutan, sömüren sürgün eden, katleden, (kanlı tarihi ile) RUSYA’yı; tek politikası, Türk düşmanlığı olan, devamlı genişlemek isteyen, her türlü katliamı yapan şımarık Yunanistan’ı; halâ milyonlarca Uygur Türküne zulmeden Çin’i; bize minnettar olması gerekirken, tükenmez hırsların, sapık inançların esiri, fanatik İslâm düşmanı, her türlü ahlâki ve insani değerden mahrum, terör devleti İsrail’i; uzun uzun yazmayı gereksiz buluyorum. Bunlara kesinlikle güvenilmemesi gerektiğini belirtiyorum.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test