Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 16 Eylül 2020 Çarşamba

15.9.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 16 Eylül 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Uyan

Bugün…Yeni bir gün…Dünden sonraki ilk sabah…Aç  yeşil badanalı odanın penceresini…Bak dışarıya…Ciğerlerine çek yeni doğan günün kokusunu…Çayını demle huzurla…Kaldır at gaflet örtüsünü üzerinden…Ve şükret…Bak kalbin atıyor…

Bugün… Gökyüzünde…Aşkın ve sevginin Venüs Aslan Burcu’nda iddialı ve gösterişli yolculuğunu sürdürürken sürprizleriyle baş tacı Uranüs’le sert bir dokunuşta bulunuyor. Bugün bencilliklerimizle yüzleşebiliriz… “ Hep Ben” tavrımızdan duyulan rahatsızlarla karşılaşabiliriz…Aniden parlayabilir, kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Ve müsrif harcamalarda bulunabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Artan sorumlulukların var… Sorumlulukların arasında belki de en fazla payı çocukların alıyor bu aralar…Ya da bir çocuk sorumluluğu arzusundasın…Ya da etrafındaki herkes çocuk gibi…Ve senden ilgili bekliyor…Senden yardım bekliyor…Senin her sorunu çözmeni bekliyor…Ve bunaldın…Yoruldun…Maddi ve manevi…Sadece beklediğin tek şey var…Anlayış…Hoşgörü…Bazen bağırmak istiyorsun kalabalık sofranda…Kimse var mı?

Boğa ve Yükselen Boğa: Yeni bir ev düzeni..Yeni bir aile düzeni…İçinde yaşadığın evle ilgili düzenlemeler, tadilatlar…Yeni bir eve taşınma isteği belki de içinde bu aralar seni harekete geçiren…Ama işte galiba bir sorun var…Yeterince destek alamıyor musun acaba eşinden? Tek başına mı harekete geçmek zorunda kalmak mı seni bu kadar daraltan?

İkizler ve Yükselen İkizler:Hani bir söz vardır…Düşüncelerine dikkat et…Kaderin olur denir ya…Sen de düşüncelerine biraz dikkat et ve özen göster…Zira her olumsuz düşüncen bedeninde rahatsızlık olarak sana geri dönebilir…Dilin hep sivridir zaten…Bu aralar biraz daha sivri sanki…Özellikle birlikte çalıştığın kişilere karşı anlayışlı ve hoşgörülü bir yapı sergileyebilirsin…Kimse senin düşmanın değil…

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Kendin için bir şeyler yapmak istiyorsun…Mesela spora başlamak…Yoga yapmak…Pilatese devam etmek…Ya da kendine, hobilerine, el uğraşlarına zaman ayırmak…Ya da çocuğunla birlikte vakit geçirmek…Fakat mali depresyon durumları seni alıkoyuyor gibi yapmak istediklerin karşısında. Şöyle düşün…Çok fazla para harcamadan da kendine zaman ayırabilirsin…Mesela yürüyüş yapabilirsin..

Aslan ve Yükselen Aslan: Kendini anlatabilmek… Kendini ifade edebilmek zor bu aralar…Hele de ailene karşı…Sen olabildiğince anlayışlı davranırken, toleranslı davranırken daha fazlasını istiyor gibiler sanki…Sabrının sınırlarını zorluyorlar sanki…Sen yine de biraz daha dayan…Dayan yüreğine…

Başak ve Yükselen Başak: Bugün…Kendine bir iyilik yap…Kendine bir hediye al…Kısa bir yolculuğa çık…Yakın bir yere…Bir deniz kenarına…Ya da bir koruda uzun yürüyüş yap…Derin nefes al…Sana iyi gelecektir…Kafanda yarattığın kurgusal dünyadan biraz uzaklaşmana neden olacaktır…

Terazi ve Yükselen Terazi: Zorlukla kazanıyorsun demeyelim ama bir hayli yorucu geçiyor iş hayatın…Ve elde ettiğin kazancın…Bu kadar emek harcıyorsun da neden paranı çabuk harcıyorsun? İhtiyacın yok bir şeye sen de biliyorsun…Biraz birikim yapmaya ne dersin?

Akrep ve Yükselen Akrep: Bazı anlar vardır ne yapacağını bilemezsin… Aslında biliyorsundur ama işte bir şekilde elin kolun bağlı kalmış gibi hissedersin kendini… İşini sorgularsın... Kariyerini sorgularsın… Mesleğini sorgularsın… Hayatta geldiğin yeri sorgularsın... Sanırım bir türlü doğru notayı bulamıyorsun hayat şarkında… Yapman gereken şey önce kendine bir bakman… Aslında sen kendini değiştiremediğin için, kendini dönüştüremediğin için belki de yaşadığın sıkıntılar… Kendine bir bak… Hakikatte sen ne istiyorsun?

Yay ve Yükselen Yay: Uzun zamandır istediğin konu başlıkları var yaşamında…Hayatına bir vizyon oluşturmaya çalışıyorsun…Yeni bilgiler katmak istiyorsun öğrendiklerinin yanına…Kendini geliştirmek için eğitimler araştırıyorsun…Daha dikkatli, sorumlu ve disiplinli olmaya çabalıyorsun…Tüm bunları yaparken de endişe bulutları zihninin çöllerinde dolanıyor…Ya başaramazsam? Ya öğrendiklerimi uygulayamazsam? Ya sınavlarımı kazanamazsam? Düşüncelerinin seni düşürmesine izin verme…Doğru yoldasın…İlerlemeye devam et.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Krizlerinden deneyim çıkarmayı öğrenmen gerekiyor… Ama sen bazı şeyleri kulak arkası etmeye devam ediyorsun… Bütçen durgunluktan kriz aşamasına geçiyor neredeyse ama sen hala planını hazırlamıyorsun… Kazandığın para yeterli gelmiyor…Zira son zamanlarda yaptığın hesapsız harcamalarını ödemekte zorlanıyorsun…Şimdi defter ve kalemini alıp harcama kalemlerini yeniden gözden geçirebilirsin…Biliyorsun hiçbir şey için geç değil…Gereksiz harcamalara ve yanlış yatırımlara son verebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Kariyerin mi, evliliğin mi? Ya da bir şirkette işe başlamak mı ya da kendi işini kurmak mı? Bu aralar ikilemde kalmış gibisin… Bir çözüm arayışındasın…Bu arada her şeyi de sorguluyorsun…En başta da evliliğini…Ya da neden hala evlenemediğini…Peki sonuç? Kafandaki soru işaretleri için biraz daha zaman ver kendine…Uygun yanıt elbette doğru zamanda gelecektir sana…

Balık ve Yükselen Balık:Sağlığına özen göstermen gerekiyor… Bulanık görmeye başladın bu aralar…Gözlerin mi bozuldu acaba? Fazla ekrana bakıyorsun belki ondandır… Bir türlü bitiremiyorsun işleri…Acaba hala doğru programlamayı mı yapamadın? Zamanı hala iyi yönetemiyor musun? İşlerini yine mi erteliyorsun? Bir düşün istersen… Hazır yaz daha bitmeden…Kendini yeniden bir yapılandırsan mı?

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test