Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 12 Ekim 2020 Pazartesi

11.10.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 12 Ekim 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Kendimi Kazandım

Kaybettiğini mi düşünüyorsun? Yaşadığın her olay rastlantının bir parçası mı? Tesadüf yoktur aslında… Tevafuk vardır, öyle değil mi? Farklı bir pencereden bak hayatına…Perdeleri kaldır aradan…O zaman göreceksin…Kendini kazandığını…

Bugün… Gökyüzünde adalet, bilgelik, hoş görü temsilcisi Jüpiter Oğlak Burcu’ndaki “görevini” sürdürüyor… Bu arada hayallerin, ideallerin, dağılmanın gezegeni Neptün’le yakınlaşıyor. Bize de adil olmayı öğrenmek, sorumluluklarımızın farkına varmak, dağınıklıklarımızı toplamak, hayallerimizi bilgiyle harmanlamak düşüyor.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bazen… Bir şeyleri kurguluyorsun bilinçaltında… Ve o kurgunun gerçek olduğuna inanıyorsun… Kimse senin aleyhinde değil… Kimse senin düşmanın değil… Sen kendi aleyhine davranıyorsun çoğu zaman… İşinde başarılı olmak istiyorsan önce kendine adil davranmayı öğren… Ve kendine sorumlu.

Boğa ve Yükselen Boğa: İnsanın en zorlu yolculuğu kendi içine yaptığı yolculuktur… Kendi hakikatine… Ve kendi sınırlarını geçmeye çalışırken çeşitli duvarlara çarpar… Ön yargı duvarına çarpar… Kendine adil davranmaz… Ve sorumluluklarını öğrenmemekte direnir… Sen öyle yapma yolculuğunda… Kendine fırsat ver.

İkizler ve Yükselen İkizler: Yaptığın işi gerçekten seviyor musun? Gerçekte olmak istediğin yerde misin?  Yaşamak istediğin bir hayatı mı yaşıyorsun? Ve kendinden hangi parçaları katıyorsun kariyerine? Bugün… İşinle ilgili gözden geçirmeler yapabilirsin… Finansal anlamda getirilerini de göz önünden bulundurarak elbette.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Belki de zamanı gelmiştir artık… Yalnızlığı sonlandırmanın… Bir hayat arkadaşına sahip olmanın… Kendi sınırlarının dışına çıkmanın… Duygularını anlatabilmenin… Ketum davranmamanın.

Aslan ve Yükselen Aslan: Geçtiğin sonbahara bir bak… Nasıl nefes alamadığını düşün… İş koşullarının ve sağlığının seni nasıl etkilediğini… Şimdilerde yine stres yaratıyorsun kendine… Yoksa yine mi o günlere dönmek istiyorsun? Evet… Allah korusun.

Başak ve Yükselen Başak:Öğrenmeyi çok seviyorsun kabul… Peki, en iyi nerden öğrenirsin eksikliklerini? Elbette hayatındaki kişilerden… Gönlündeki kişiden… Bir bak bakalım… Yargılamadan karşındakini dinlemeye çalış… Sana kendinle ilgili hangi gerçekle yüzleştirecek?

Terazi ve Yükselen Terazi:Herkes gibi senin de iki elin var… Bir yanda evin işleri… Bir yanda mesleğin, iş sorumlulukların, görevlerin… Senin gibi birinin bile dengesi şaşıyor aradan... Ama sen başarırsın… Adil ve dengeli davranabilirsin… Hem ailene, hem işine…

Akrep ve Yükselen Akrep:Çocuklarınla iletişim kurmakta zorlanıyor musun bu aralar? Senin ak dediğine, onlar kara mı diyor? Bir türlü aynı paydada buluşamıyor musun? O zaman belki bugün senin için bir fırsat olabilir… Gerçekte ne istediğini anlatmak için.

Yay ve Yükselen Yay:Bu sıralar… Yine başladı değişim arzun… En azından yaşadığın ortamda bir parça değişiklik sana iyi gelebilir. Evin içinde ufak tefek tadilatlar başlatabilirsin. Ama dikkat et… Basit bir değişiklikle başlayıp komple şantiyeye döndürme evi… Bütçeni aşma…

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bir parça kilo mu aldın bugünlerde? Sanki biraz da iştahın arttı gibi… Aman dikkat et… Belki kısa yürüyüşler… Kendine mola zamanlar… Bu sıralar iyi gelebilir sana… Fazla kilolarınla vedalaşmak için.

Kova ve Yükselen Kova: Aslında iyi yapıyorsun… Hayallerini gerçekleştirmek için adım atıyorsun… Evet, biraz masraflı olabilir ama sonuçta hayallerini çöpe atmıyorsun… Bu kez kendin için bir şeyler yapıyorsun.

Balık ve Yükselen Balık:Kendine biraz zaman ayırmalısın… Saçlarının modelini belki değiştirmelisin… Daha fazla gülümsemelisin… Hayat kısa…

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Kasım 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Boris Johnson'ın, göreve geldiği 2019 aralık ayından bu yana ve özellikle pandemi boyunca, halkın gözüne girmek için elinden geleni yapmasına rağmen, etiğe aykırı kara...

Yazarlar
Website Security Test