Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 25 Ekim 2020 Pazar

23.10.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 25 Ekim 2020 Pazar hafta sonu. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Kuralların, kuramların ve hayatın

Bir ayrılıp bir barışmalı ilişkiler sana göre değil… Ya bitmeli… Ya devam etmeli…Ya olmalı hayatında…Ya gitmeli…Gidiyorsa helalleşir ayırırsın yolları…Yok eğer kalmakta ısrarlıysa o zaman da uyması gereken kurallar var…İstikrarlı olacak, değerini, kıymetini bilecek, derdine de ,sevincine de ortak olacak…Bir de sevecek…Ama çok sevecek… Başkası için kural koymak basit… Peki, sen bu kurallarının hangisini kendin için yürürlüğe koyabileceksin?

Bugün gökyüzünde özel bir toprak üçgeni var… Eleştirel, mükemmeliyetçi Başak Burcu’nda son günlerine yaklaşan Venüs… Ve öğretmen Satürn’le güçlerini birleştiriyor. İstediklerimizle ilgili sağlam adımlar alabilir, güç kazanabiliriz. Kendimizde neyi değiştirmek istediğimizin idrakiyle harekete geçebiliriz. Hala aynı yerde sayıyorsak, hala aynı şeylere sinirlenip, aynı serzenişlerde bulunuyorsak, o zaman dönüp kendimize bakalım. Neyi eksik yapıyoruz ve neleri hala geri dönüşüm kutusuna atamadık…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Konuşamadıkların düğümlendi belki de ondan sinirlerin gergin… Geçmek bilmiyor bir türlü… Nereden çıktı şimdi bu bağırsaklarının sorunu… En şiddetlisinden. Belki de diyor ki sana. Sağlığına dikkat et… İhmal etme bedenini. Sağlığını korumak için harekete geçmelisin. Daha düzenli ve programlı hale getirebilirsin hareket alanını.

Boğa ve Yükselen Boğa: Şimdilerde aşk uğruna savaşma zamanı… Çocukların için harekete geçme zamanı. Ve belki de bir hobi için harekete geçme zamanı. Her ne olursa olsun demek ki bir şeyler için enerji harcama, hayatında bir takım konu başlılarını sağlamlaştırma, garanti altına alma dönemi. Mesela aşkla ilgili kalıcı, sağlam adımlar atabilir, ilişkini ciddi bir aşamaya taşıyabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bazen en tanıdığın, bildiğin yerde olmak, kendine en iyi hareket alanı bulacağın yerde olmak istersin… Yani yuvanda… Yani evinde… Kendini, yuvan için kalıcı, sağlam adımlar atarken bulabilirsin. Belki de kendine ait bir ev alma arzun daha da artabilir. En azından kendine ait bir oda isteyebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Kardeşinle ilgili konularda çok fazla hareket halinde olabilirsin. Kardeşin için maddi anlamda harcamaların artabilir. Ama öte yandan daha fazla dışarıda olmak isteyebilirsin… Arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin… Eğer yalnızsan, aradığın aşk yakın çevren arasında karşına çıkabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Değerler önemli insanoğlu için… Maddi değerler ise öncelikler oluyor çoğu zaman… Hâlbuki hiçbir maddi değer dolduramıyor içerideki boşluğu ama neyse… Konumuz bu değil… Senin de değil… Bu aralar maddi değerler, maddi ederler konusu kurcalıyor zihnini. Gökyüzünün enerji dalgasıyla birlikte, kendine yeni bir yol haritası, bütçene nefes aldıracak bir yönerge bulabilirsin. Bu arada özelikle iş hayatınla ilgili kararları yeniden gözden geçirmekte fayda var.

Başak ve Yükselen Başak: Bazen değişimin en büyüğünü kendinde yaşaman gerekir. Önce sen değişmelisindir ki baştan sona her şey değişmeli ve dönüşmeli… Kendine yeni bir hayatı hazırlıyorsun… Öğretilerle, yeni yerlerle, yeni kitaplarla, yeni kalemlerle… Dönüşümün hikâyesini yazmak için tüm savaşın. Ve kendini bu sefer çok enerjik ve hareketli hissediyorsun… Yeni kendinle tanışmaya hazır mısın? Bu arada özellikle kazançların konusundaki fikirlerini ve kararlarını yeniden gözden geçirmeyi ihmal etme.

Terazi ve Yükselen Terazi:Galiba, çağımız insanının kâbusu endişe, panik atak, takıntılar, depresyon ve korkular… Dış dünyaya her ne kadar bir şeyi umursamaz maskeni taksan da, yastığının altında sakladıkların ne olacak? Kaygı, kuruntu döşeli pamuk yastığın… Bu halinin temel göstergesi de belli aslında… Eksi değerdeki banka hesapların… Ama unutma ki önce zihnini harekete geçirmelisin bir şeyleri düzeltmek istiyorsan. Karar ver, uygula… Gereksiz harcamaların hayatından çıkarırsan kâbuslarında mavi rüyalara dönecektir mutlaka… Bu arada kariyer noktasında fikirlerini ve kararlarını yeniden gözden geçirmende fayda var.

Akrep ve Yükselen Akrep: Biliyorsun aslında… Ama hala yapmıyorsun… Sen kabuklarını kırmadan özüne nasıl ulaşacaksın?  Aynı noktada takılıp duruyorsun…”Ah”larla, “Vah”larla geçiyor ömür… Elde ne var geride kalan? Madem ilişkinde bir şeyler değişiyor, madem ilişki düzleminde hayatın değişiyor… Sende kabule geç… Direnmeyi bıraktığın an göreceksin ki, aslında hayallerin ve umutların tek tek hayata geçiyor… Bu arada yurt dışı odaklı aldığın kararları ve fikirleri yeniden gözden geçirmende fayda var.

Yay ve Yükselen Yay: Yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak elbette güzel. Ama kendini, evine zaman ayırmak isteği de giderek büyüyor içinde… Biraz daha bu tempoda çalışacakmış gibi gözüküyorsun. En azından ay sonundan sonra yeni bir hayat macerasında bulabilirsin kendini. Bu arada, evlilikle ilgili, aşk hayatınla ilgili, çocuklarınla ilgili aldığın kararları ve fikirlerini yeniden gözden geçirmende fayda var.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kimse anlamıyor… Sesin her zaman ki gibi… Aynı şeyleri, itiraz etmeden yapıyorsun… Yemek yiyorsun, çayını içiyorsun… Konuşuyorsun… Ama kimse anlamıyor depresyonunu… Mutsuzluğunu… O kadar iş yükü var ki üstünde… O kadar hayat yükü var ki omuzlarında… Ve en kötüsü yalnızsın… Ya çıkacaksın depresyondan, ya da uzun bir hırka alacaksın üstüne… Bence ilk yolu seç. Bu arada, finansal göstergelerinle ilgili aldığın kararları ve fikirlerini yeniden gözden geçirmeyi unutma.

Kova ve Yükselen Kova: Adımlarını doğru planlamalısın… Zira finansal anlamda bir riskle karşı karşıya kalabilirsin. Ve bir de kendini güvence altına almak isteyebilirsin. Miras varsa eğer beklediğin onunla ilgili gelişmeler yaşayabilirsin. Banka hesabı açıp birikimlerini doğru değerlendirmek adına da hareket edebilirsin. Fazla harcama yapıp bütçe dengeni alt üst de edebilirsin. Karar senin… Kim demiş sana kararsız diye… Bence çok kararlısın…

Balık ve Yükselen Balık: Zaten ayak seslerini duydun uzaktan… Ah bu eş durumundan yaşadıklarını, çektiklerini bir sen biliyorsun, bir Allah… Sabrı, anlayışı, dayanışmayı, sebat göstermeyi öğrenmen gereken bir dönem başlıyor. Kim sayesinde öğreneceksin tüm bunları? Yol arkadaşın, eşin sayesinde… Evliliğinde, birlikteliğinde hareketli ve sakinliğini korumayı gerektirecek deneyimler yaşayabilirsin. Eğer bir eşin yoksa kalıcı bir beraberlik için yönlendirebilirsin enerjini.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Kasım 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Boris Johnson'ın, göreve geldiği 2019 aralık ayından bu yana ve özellikle pandemi boyunca, halkın gözüne girmek için elinden geleni yapmasına rağmen, etiğe aykırı kara...

Yazarlar
Website Security Test