Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 17 Kasım 2020 Salı

16.11.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 17 Kasım 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Cesaret erdemdir

Özün neyse dilinden dökülen sözlerde öyle olmalı…Yani…Eğip bükmeden, korkmadan…Cesurca…Ya beni sevmezse diye düşünmeden…Dürüstçe…Bazen…Herkesten kabul görmek adına…Herkesin sevgisini kazanmak adına kendi istediğin gibi değil, onların sana çizdiği şekilde yaşamak zorunda hissedebilirsin kendini…Sen kendin ol…Kendi sevdiğin renkleri kullan…Kendi isteklerini söylemekten çekinme…Başkasının gölgesi altında yaşamak için mi geldin bu dünyaya? Kendi ağacını büyütmeyi niye düşünmüyorsun?

Şimdi yeni bir döngünün miladı…Enerji, hareket, canlılık, dayanıklılık ve eril prensiple çalışan Mars, yöneticisi olduğu Koç Burcu’nda seyir hareketine başladı 29 Haziran’dan itibaren… Sonra geri harekete başladı kaçırdıklarımızı göz önüne getirdi yeniden. Şimdi yeniden düz hareketinde… Yeni yılın ilk haftasına kadar…7 Ocak 2021’e kadar…Bakalım ne kadar dürüstüz? Bakalım ani ve sinirli tepkilerden kaçınabilecek miyiz? Bakalım kendimizi nasıl ortaya koyacağız? Bakalım ne kadar cesur olabileceğiz?

Gökyüzü çok anlatır…Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Acaba çok mu iddialı olur başrolde sensin demek?  Olmaz her halde…Sen seversin iddialı olmayı…Sen her zaman cesur, her zaman kararlı, her zaman gözü pek olmadın mı zaten? Her şey bir an önce olsun istersin…Beklemeye tahammülün yoktur…Belki de o yüzden erken vedaların…Şimdi tam senin dönemin…Tam senin istediğin gibi…Hareketli, canlı, enerjik günler seni bekliyor…

Boğa ve Yükselen Boğa: Şairin dediği gibi, “ Bütün tanıdıkların seni yanlış tanıdı”…Aslında yavaşlığından, ağır kanlılığından şikayet edenler bir tanısalar seni içten…Bir çevirseler yüzünü gönlüne…Bir sonraki güne dair ne çok planın oluyor düşler ülkesine yol çıkmadan önce…Ama sabah uyanınca…Hep bir erteleme hali…Şimdi önünde uzanan bu süreçte, kendini hareket etme konusunda daha istekli hissedebilirsin. Cesaretle savunamadığın, ortaya çıkaramadığın gizli konularla ilgili harekete geçebilirsin. Korkma…Başarısız bile olsan en azından “denedim” diye düşün.

İkizler ve Yükselen İkizler:Büyük düşlerin mi var? Kendine bile söylemekten çekindiğin…İşte şimdi tam zamanı…Düşlerin için girişimlerde bulanabilirsin. Onları hayal perdesinden alıp sağlam zemine oturtabilirsin. Yeni girişimlerde bulanabilirsin. Bu arada arkadaş ilişkilerine dikkat etmelisin. Bazı anlaşmazlıklar gün yüzüne çıkabilir. Arkadaşlarınla ilişkilerinde kopmalar, gerginlik, sürtüşmeler olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Ve artık kariyer günleri etkinliğine hazır mısın? Şimdi biraz da iş hayatını düşünmeli…Şimdi kariyer planın için canla başla çalışma zamanı. Şikayet etmeden, yüksünmeden…Kolları sıvayıp işe girişme zamanı. Tek başına da güzel çalışabileceğini kanıtlayabilirsin. Hedeflerinde daha cesur ve kararlı davranışlar sergileyebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Hazırladın mı valizini? İçine koydun umutlarını, hayallerini, yazılarını…Ve şimdi yeni bir yolculuk için büyük adım atmaya hazırlanıyorsun. Mesela acaba hayallerini kağıda mı döksen? Daha fazla okusan…Daha fazla yazsan…Sonra düşeyazsan…Hep istediğin buydu ama erteledin…Şimdi daha cesur, kararlı ve girişken olma zamanı…Hadi bekliyorum senden büyük atılımlar.

Başak ve Yükselen Başak:Aslında hep tedbirli ve hep temkinli bir yaşam sürersin…Hep bir şeylerin yedekleri vardır evinde…Yedek pirinç, yedek kahve, yedek kibrit…Olası tüm kötü senaryolar için hazırlamışsındır kendini, evini, aileni…Zaten bu sıralar herkes senin bu yapına ihtiyaç duyuyor. Şimdi bir parça bütçeni düşünme zamanı…Paranı kenara koyma zamanı… Yatırım için kararlı ve cesur olma zamanı…Ağustos böceği ve karınca hikayesini eminim hatırlıyorsundur.

Terazi ve Yükselen Terazi: Hayatının merkezi biraz değişiyor…İlişkilerin, evliliğin bu süreçte daha ön plana çıkıyor…Biraz çatışmalı ve gergin günler sanki kapıda…Eşinin belki de bencilliği seni bu kadar yoran…Hep kendi istekleri konusunda diretmesi…Aceleciliği, sabırsızlığı…Ama eminim sen bir uzlaşma ortamı sağlayabilirsin…En azından konuşarak.

Akrep ve Yükselen Akrep:Aman sakarlıklara dikkat…Acele edeyim, işler bir an önce bitsin derken…Çarpmalara dikkat et…Sağlığın her şeyden daha önemli. Bunu yaşadığın tecrübelerden biliyorsun. “Asabi” olmanın bir şeyler için yararı yok…

Yay ve Yükselen Yay:Aşk mı var acaba havada? Bir ateş üçgeni mi yanıyor acaba? Bu süreçte aşk kapını çalabilir…Elbette hazırsan…Zaten aşk demek ateş demek değil mi? Harlamıyor mu ruhu eğer sen narında yanmayı göze alabilirsen. Bugünlerde hayatının ana teması haline gelebilir aşk...Biraz aceleci ve sabırsız biriyle tanışabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Hareket senin diğer adın…Yine hareketli günler…Yine hareketli bir yaz…Yine evinde hareketlilik. Yine bir telaş…Yine bir koşturma…Olsun sen seviyorsun…Sabah erken kalkmayı…Gece erkenden uyumayı…Koşturmayı…Şimdi yine öyle hareketli günler kapında…Acele ve çabuk…

Kova ve Yükselen Kova:Yeni bir iletişim dili mi kullansan acaba? Bugünlerde yeni bir sayfa açmak isteyebilirsin kendine. Mesela bir blog…Mesela bir web sitesi…Mesela sosyal medya hesabı. Bu arada paylaşımlarına dikkat et. Öfke yüklemli olmasın cümlelerin. Bir de kardeşlerinle olan ilişkini yeniden gözden geçir derim.

Balık ve Yükselen Balık:Yıl sonuna kadar en sevdiğin şey için zorlanabilirsin…Alışveriş…Ama bana kalırsa…Sen fazla kaptırma kendini bu cazibeye. Paranı kenarda tut. Giysi biriktirme…Para biriktir…

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test